Co jste dnes koupily parfémového?

Reklama

sunnydog 16.05.18 10:03

Já dnes Chloe Edt, něžnou bílou růži… ach! Po delší době parfémové nákupní abstinence :lol: !

Okurkovnikzeleny 16.05.18 15:59

Dnes mě potěšil Coco Chanel EDP a Quercus od děvčat tady z Arome. :srdce:

Okurkovnikzeleny 16.05.18 15:59

@sunnydog jak dlouho Ti ta abstinence obvykle v průměru vydrží ? :)

tea_of_cup 17.05.18 16:32

Dnes jsem si konečně vyzvedla dva slepáky - pro mě Still od Jennifer Lopez a pro maminku Mistero di Roma od Laury Biagiotti. A z obojího mám velkou radost :srdce: Maminka miluje původní Romu, má nejrůznější velikosti flakónů vč. miniaturky, tak jsem si říkala, že 25kou Mistero di Roma nic nezkazím. A myslím, že se jí bude líbit :) A Still mě nadchla - je totiž přesně taková, jakou jsem si ji představovala (a to se mi asi ještěš nestalo). Uklidňující Earl Grey, který se přes květiny dostane až do té chladivé čajové podoby, mám radost.

Okurkovnikzeleny 17.05.18 18:07

@tea_of_cup Mistero je moc pěkná vůně :) a ta Still,jak na Tobě drží?

Myška1977 17.05.18 18:54

Dnes mně dorazily odstřiky Absolument Parfumeur La 13eme Note Femme a Guerlain Météorites Le Parfum. Ještě čekám miniaturu L'Occitane Pivoine Flora.

tea_of_cup 17.05.18 23:10

@Okurkovnikzeleny zatím moc nedokážu posoudit, pro radost z nové vůně jsem během odpoledne přiživila, docela mohutně :) ale cítím ji ještě teď. Je fajn, že se kolem mě ozývá, nemám ráda, když o parfému nevím :)

deniz 21.05.18 12:22

Tak jsem dopoledne odklikla na notinu Evoke for her - Ajmal a vzorky Slona a Montale Café Intense a Powder Flowers. Samozřejmě nic nepotřebuju, nestíhám používat to co mám, ale ta Evoke mě lákala dlouho a na Fragrantice, obzvlášť ruské, má hodně dobré recenze. Po delší době slepák :-D
A tímhle nákupem fakt končím :lol:

MagnolieS 21.05.18 13:04

@deniz Hmm, a jakou vůni Evoke připomíná?
Na Slona už je dost teplo, aby tě zbytečně neodradil, moje jedna z největších lásek :srdce: a léta signature!!

deniz 21.05.18 13:12

@MagnolieS Evoke jsem dnes odklikla, tak ho snad zítra zkusím, zatím jsem v napětí :-D Ale ty ruské recenze zmiňují podobnost třeba s Bottega Veneta, Perles od Lalique, Gris Montaigne a Midnight Poison od Diora, tak doufám, že to tak je.
Slona už jsem vzorek měla, ale je potřeba ho více prověřit, tak mám objednaný ten 5ml notinovský odstříček. Líbil se mi hodně, cítila jsem v něm jistou podobnost s Coco a pro mě byl dojem z něj snad i lepší než z Coco. Uvidím z nástřiku (-:

Jitka77 21.05.18 14:40

@deniz Srovnávat Slona s Coco by mě asi nenapadlo, ale jak nad tím přemýšlím, jo, podobnost tam je: velká hromada hřebíčku a vůbec koření. Slon je pro mě navíc lehce tropický (cítila jsem v něm celkem dost mango), Coco má zase krásnou růži. Ve vyznění se pro mě docela podstatně liší - Slon je barevnější a hlučnější, Coco líp pracuje na kůži, takže přes svou výraznost je spíš intimní, mírnější, velmi ženská. Slon je určitě větší extrovert. Určitě si nejsou tak podobné, aby nestálo za to mít obě :-*

deniz 21.05.18 15:13

@Jitka77 Hezky porovnané :palec:
Ano, souhlasím. Slona chci právě proto, že je extrovert (-: Coco ze sebe za chvíli necítím a to mě štve. Ke Slonovi jsem se propracovala po několika zkoušeních - podotknu, že mi vystačil cca 1ml na mnoho zkoušek :lol: . A k té Coco je blíže až po pořádném rozvonění.

Jitka77 21.05.18 15:23

@deniz Coco je druhá kůže, když člověku sedne - a chce vydatnější nástřik, aby nebylo třeba přiživovat a člověk si vychutnal všechny fáze. Slon je jedna z vůní, vůči kterým nos ani po celém dnu neotupí, to je fakt :-D

deniz 21.05.18 15:54

@Jitka77 A to přesně potřebuju a láká mě to na něm :-D . Pracuju hodně času venku a většinou sama, takže i odpadá případné obtěžování okolí intenzitou téhle vůně.

Jitka77 21.05.18 17:05

@deniz Víš, že to je ono? Příroda. Coco je hodně kultivovaná vůně, taková dáma v budoáru (dáma může být klidně nestyda, to se nevylučuje). Ve Slonovi je to koření surovější, víc přírodní. Na ven skvělá vůně.

Z jiného voňavého soudku bych se nebála pro práci venku vzít Aromatics Elixir nebo můj oblíbený Russian Tea, u těch taky nehrozí, že by o nich člověk za hodinu nevěděl. Pokud se tedy nebavíme o řízení dopravy jako venkovní osamělé práci - ale cokoli s rostlinami, dřevem, hlínou, zvířaty…

Stránka:  « Předchozí 1 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 2151 2160 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama