Co jste dnes koupily parfémového?

chimaera 26.4.19 14:14

@MagnolieS Vypadá rozkošně:) :hug:

chimaera 26.4.19 14:24

Já jsem si dnes (konečně!) vyzvedla MB01 od biehl.parfumkunstwerke (Němci mě se svými složeninami fascinují:). Konečně je moje, milučká :srdce:
Musím téhle krásce trochu napravit reputaci. Nemá příliš dobré recenze, protože pro většinu lidí je moc – moc bílokvětinová, moc silná, moc sladká, moc indolová… Ale kdo se tohoto neleká, může najít poklad, protože je také hravá, drzá, šťastně bezstarostná. Připomíná mi mladou holku, co si zrovna vyčistila zuby a pak si nacpala do pusy velkou žvýkačku. Zrovna nic nemusí - písemka je až v úterý a domácí úkoly žádné… Je všechno to, co já nejsem, ale ukrutně ráda bych byla a když si ji stříknu, musím se usmát. Vítej na poličce, srdíčko :hug:

chimaera 26.4.19 14:31

A už bych se měla trochu krotit, protože kromě Néy mám na cestě dvě novinky od Yardley, konečně jsem je někde našla za nějakou normálnější cenu - Decadent Mimosa a Elegant Iris. Ale něco asi šoupnu rodině jako dárky pro sebe :andel:

(jeden z taky možná posledních nákupů u Ganache Parfums radši nezmiňuji:D)

alibi 26.4.19 15:05

@chimaera Lei gratuluju krása. zmiňuj - Ganache Parfums mě zajímá nejvíc

chimaera 26.4.19 15:17

@alibi A má to vůbec veřejně cenu, když některé už budou nejspíš navždy nedostupné:/ :cry: ?
Našla jsem tam tu „svoji“ fialku, prostě pád do hromady fialkových květů, škoda, že to netrvá moc dlouho, skořici tak jemňounkou a nadýchanou, že je jako peříčko, tuberózu s jasmínem veselou jak žvýkačková bublina. Kávové musím ještě prozkoušet, ale přijde mi, že ty předchozí byly o něco lepší (možná změním názor, ještě na to nebyl čas). Zbytek bylo taky jen letmé oňuchání, ale budeš si je moci vyzkoušet všechny:);)

alibi 26.4.19 15:23

@chimaera doufám, že to nebude tak horké. já si myslím, že až si Jarek pořeší svoje, tak se k vůním vrátí. víš jak to je, když ohlašují konec kariéry umělci ;) … a děkuju :kytka: někdy zajedu na ňufanou :hug:

Jitka77 26.4.19 16:37
@chimaera píše:
Já jsem si dnes (konečně!) vyzvedla MB01 od biehl.parfumkunstwerke (Němci mě se svými složeninami fascinují:). Konečně je moje, milučká :srdce:
Musím téhle krásce trochu napravit reputaci. Nemá příliš dobré recenze, protože pro většinu lidí je moc – moc bílokvětinová, moc silná, moc sladká, moc indolová… Ale kdo se tohoto neleká, může najít poklad, protože je také hravá, drzá, šťastně bezstarostná. Připomíná mi mladou holku, co si zrovna vyčistila zuby a pak si nacpala do pusy velkou žvýkačku. Zrovna nic nemusí - písemka je až v úterý a domácí úkoly žádné… Je všechno to, co já nejsem, ale ukrutně ráda bych byla a když si ji stříknu, musím se usmát. Vítej na poličce, srdíčko :hug:

To je tak krásné :hug: podle složení mám pocit, že tohle není nic pro mě, ale je úžasné číst si o podobných setkáních nosu a pokožky… Název je pravda dost nepoetický :-D

mimi 26.4.19 21:19

Pred par dnami objednane, vcera prislo (z ceskeho Douglasu)
Este som ju nevyskusala.

chimaera 27.4.19 09:23

@Jitka77 Děkuji:) :rose: Zrovna tahle si to zaslouží (i navzdory názvu:D)

chimaera 27.4.19 09:24

@mimi Magnolie od JM může být krásná…

Lucinela 28.4.19 23:03

@chimaera
Leonko, nějak jsem se v tom ztratila. O které fialce je řeč? Já jsem ve fázi hledání té své fialky už tak deset let :lol: .

Aromaterapie 29.4.19 19:27

Angel Croisiére :srdce:. Neodolala jsem :-).

MagnolieS 29.4.19 19:41

@chimaera Leočko ahoj :-* Yardley má nové flakónky, nebo to jsou nějaké limitky?

Misha17 29.4.19 20:36

@Aromaterapie aj ja chceeeem :-P gratulujem ku kupe :hug:

Aromaterapie 29.4.19 21:32

@Misha17 Dekuji :-*.

Stránka:  « Předchozí 1 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2221 Další »
Váš příspěvek