Co nesnášíte?

prokera 2.1.17 11:43

@llenni @Misha17 No tohle je opravdu divný postup :roll: . Taky nakupuji dárky brzo, ale s vědomím, že je to vždy risk, kord naslepo :? … Nenapadlo by mě řešit to pak u prodejce 8) .

Tanulik 2.1.17 13:42

@llenni @Misha17 Viete , je to vec každého , ja nechcem k tomu nič dodávať , len sa vždy pri takýchto vetách vydesím , že ten vrátený parfém , može prísť niekedy mne … lebo ruku na srdce : myslíte si , že desiatky tých vrátených parfémov ide do koša , alebo že sa premení na vzorky ? Ja tomu neverím , len preto som to napísala .

prokera 2.1.17 15:41

@Tanulik Samozřejmě, že jdou ty vůně znovu do oběhu :D - známe to všichni a nemám nic proti tomu, sama jich mám určitě doma několik a nejspíš o tom ani nevím, ale chtělo by to úměrně tomu nasazovat ceny :think: , pak s tím nemám problém 8) .

Biely kvet 2.1.17 15:45

@Tanulik Takéto parfémy sa potom predávajú v zľave a je uvedené z akého dôvodu - bez celofánu alebo menej obsahu, pokrčená krabička a podobne…Aspoň si to myslím. ;)

llenni 2.1.17 16:20
@Tanulik píše:
@llenni @Misha17 Viete , je to vec každého , ja nechcem k tomu nič dodávať , len sa vždy pri takýchto vetách vydesím , že ten vrátený parfém , može prísť niekedy mne … lebo ruku na srdce : myslíte si , že desiatky tých vrátených parfémov ide do koša , alebo že sa premení na vzorky ? Ja tomu neverím , len preto som to napísala .

Přesně tak.

Tanulik 2.1.17 17:21

Ja by som zaklamala , keby som tvrdila , že mne nevadí , keby som dostala z obchodu parfém a bolo by zjavné , že ho už mal niekto v ruke / užívateľ/ , aj keby bol v zľavnenej cene . Popravde , v zľavnenej cene si ani parfémy nekupujem , myslím tým tovar menej percent obsahu, či pokrčená krabička . Je to možno precitlivenosť , ale pre mňa je parfém niečo , čo dotvára mňa samú ,je mojím potešením , moj malý poklad , nie bežná vec dennej spotreby . Ja som to už niekde písala , nebudem sa k tomu vracať . Prístup k používaniu parfémov vnímam veľmi citlivo a preto som napísala , že sa mi nie veľmi páči tento sposob kupovania : kúpim , nepáči sa mi , vrátim do obchodu … Dúfam , že som tým nikoho nepobúrila , lebo to som nemala v úmysle .

Biely kvet 2.1.17 20:37

@Tanulik Tánička, práve preto je to tam uvedené, ak nechceš, nemusíš to kupovať. Ani ja si také parfémy nekupujem, to je na rozhodnutí konkrétneho zákazníka. :mavam:

MiroskaRendka 24.8.17 13:29

Nevěra :poblion:

Tatianečka 30.11.17 16:26

Možná je to blbost, ale já strašně nesnáším když má někdo rýmu a potahuje :-D

lilithc 2.12.17 00:43

Chtěla jsem napsat,že z duše nesnáším prosinec ale jak tady čtu story od @Arome renet tak jsem si vzpomněla na několik let starou příhodu,ve které taky hrály hlavní roli knedle a stala se v prosinci.Došlo ke sporu se skoro 30 letým synem,typickým mamánkem,mnou rozmazleným,že doma s ničím nepomůže.On oponoval,že já pro něj taky nic nedělám.Stála jsem tehdy u ledničky,otevřela jsem ji i s mrazákem a poukazovala na její naplněnost,na kterou nepřispěl ani korunou,ani energií na donášku z obchodu až do 4.patra bez výtahu.Ani tento průkazný argument mu nezavřel drzou pusu,takže jsem začala potraviny z mrazáku vytahovat aby věděl co jsem vše nanosila.Do rukou se mi dostalo asi 50 knedlíků s meruňkami,které jsem v létě v potu tváře pro něj vyrobila a začala je po něm házet.Utíkal,já za ním a asi jsem se hodně rozmáchla,ještě,že stačil uhnout,protože jsem rozbila skleněnou výplň ve dveřích,která byla ještě z dob první republiky. :-( Fracek byl rozmazlený ale na vše velmi šikovný,ovšem dveře nezasklil,takže zasklení mě stálo 1200,– Kč. Ještě štěstí,že to odnesly jen ty dveře. :-)

Arome renet 2.12.17 13:18

@lilithc :lol: taky dobrý :palec:
Pročítám staré příspěvky a u nás je to stejné jako vloni. Nemocní už třetí týden :cert: Teď v úterý ráno stříkám impregnaci na boty a s hrůzou jsem zjistila, že jsem ztratila čich. Nikdy jsem úplnou ztrátu čichu z rýmy neměla. Teď aktuálně cítím chemikálie - zkouška v garáži :lol: a Soavissimu. No děs. Nesnáším to! :cert:

otakara 2.12.17 15:15

@lilithc tak toto ma celkom dostalo, ani poriadne neviem, či sa najprv zasmiať, či plakať. Aj ja si spomínam na zopár situácií s mojimi deťmi, kedy som sa cítila skoro beznádejne. ;-) Pozdravujem!

lilithc 2.12.17 18:35

@Arome renet U mě nesnášený konec roku přinesl to,že se mi ze všech vůní,i těch milovaných, dělá špatně a přinášejí mi závratě. :-(
@otakara Děkuji za účast. :srdce: A to jsem tu scénu raději ani nepopsala do podrobností.Teď už chlapec 4 roky válčí sám za sebe a moc mu to přeji. :andel: A sobě taky.Konečně klid a místo válení knedlí,se kterými jsem jej málem zmrzačila se věnuji jen sobě. :-)

Arome renet 2.12.17 18:50

@lilithc to je škoda, snad to brzy přejde. Přeji Ti klid a pohodu :hug: Mě to vše teprve čeká, malý má pět.

Aktuálně - nesnáším, úplně se mi ekluje, že musím před dítětem schovat jídlo :cert: nemůžu jinak, on by to cukroví snědl za večer :-D

lilithc 2.12.17 19:01

@Arome renet Užívej si malého chlapečka. :srdce: Jídlo schováváš pro jeho dobro. :-) Přeji vám ať jste zdraví. :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 Další »
Váš příspěvek