Co nesnášíte?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 108 Další »
Frankie 14.1.13 17:27

Nesnáším sluníčkové lidičky.
V životě jsem jich pár potkala a vždycky se z nich vyklubali podrazácké svině :cert:. Lidem, kteří v rozhovoru s dospělými lidmi běžně používají zdrobněliny, se raději vyhýbám.

Ještě nesnáším:

• hlučné lidi (i děti)
  • hmyz
  • většinu sýrů
  • ananas
  • meloun
  • věčně nerozhodné lidi
  • davy lidí
  • hip-hop, rap, moderní R&B (nebo jak se to jmenuje), dechovku a country
  • křen
  • kopr
  • bezdůvodnou žárlivost
  • frázi „mysli si, co chceš, hlavně to neříkej nahlas“ (často jsem to slýchala hlavně v dětství, od té doby to na mě funguje jakorudej hadr na býka)
  • Citovat
  • Nahlásit
naja1 14.1.13 17:42

@Frankie U tebe jsou to sluníčkový, u mne sladký, ale je to totéž :mrgreen:

barbucha 14.1.13 17:44

Naštěstí už máme sluníčkový období za sebou - ti, co před 14 dny hlasitě a servilně přáli hodně zdravíčka a štěstíčka všem, koho odchytili, už zase dneska ani nepozdravěj. Tak je všechno v pořádku. :twisted:

• Citovat
  • Nahlásit
Frankie 14.1.13 17:45

@naja1
Já jsem si to myslela :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
naja1 14.1.13 17:49

@barbucha U mě dobrý - včera Vladyka převlečený za kominíka všem přál hodně štěstíčka a zdravíčka - ježily se mi všechny chlupy.

Frankie 14.1.13 17:55

@barbucha
To máš docela štěstí ;).
Já mám v práci kolegyni, která mě často zve na oběd slovy: „Tak co, dáme obídek, kafíčko a dezertík, Móňo? Hodíme řeč?“, a významně na mě mrká :|. Vždycky se vymluvím, že mám ještě práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Netyn 14.1.13 17:58

Ano, tím mě přítel také dostává do kolen. Zdrobněliny nepoužívá jinak než při řeči o jídle: knedlíčky, zelíčko, kachnička, kuřátko … :poblion:

bagheta 14.1.13 18:16
@emickan píše:
  • lidi, kteří neustále na něco a na někoho nadávají a všude kam vlezou, „rozsévají“ jen špatnou náladu :roll:

jo, s tím souhlasím - moje spolubydlící byla vzorovej případ takovýho negativisty. Naštěstí se po 3 měsících odstěhovala. :lol:

Mně pijou krev hlavně:

• zmíněné uřvané děti
  • komáři, hovada a vosy
  • feťáci - a ti nejvíc, vzhledem k tomu, že jedna taková nejen mně ničí už víc než 7 let život
  • hloupý lidi
  • nepřizpůsobiví spoluobčané a jejich fakani, kteří jsou dokonale vycvičení ke kapesním krádežím
  • namistrovaní frajírci, kteří honěj machry a přitom je ani nenapadne, že je slušností minimálně na prvním rande zaplatit
  • to, že pokud chce člověk slušnou práci za slušné peníze, automaticky musí mít vysokou
  • když má chlap hruď, záda a břicho jak medvěd Grizzly…brrr :poblion: …
  • nesnáším, když jedu v obci 50 a všichni mě předjíždí
  • ředitel jednoho českýho elektrowordu - jako on mi žlučí už dlouho nikdo nehnul :cert: …je to teprv měsíc, takže momentálně mi to nedá to sem nenapsat, když jsem ještě nevychladla :twisted: :lol:
  • nesnáším, když někdo vůbec neposlouchá co mu druhý říká a pak se na to stejné ptá
  • taky nesnáším, když má někdo potřebu neustále se vyjadřovat k tomu co jím a co nejím…

Je toho mnohem víc, ale nebudu si kazit večer…stačí, že mi ho kazí psaní eseje a učení na zkoušku :roll:

Majla 14.1.13 19:15

Některý věcí, který nesnáším už tu padly, ale já osobně tedy nesnáším:

• hlučný křičící děti v restauracích a kavárnách- speciálně
  • lidi, který si v přeplněný šalině stoupnou ke dveřím a při výstupu ostatních neuhnou, nevystoupí, aby udělali prostor
  • vosy a komáry
  • když lidi nemají psi na vodítku- hlavně ty velký, budí to ve mě trochu strach
  • lidi,kteří si na něco pořád jen stěžují, ale nechtějí s tím nic udělat, jen si stěžovat a kazit náladu i druhým
  • mladý nevěsty- takový ty typy, co plánují svatbu rok dopředu a zaneřádí tím každou koverzaci, kterou vedou
  • lidi,kteří musí všechno o každým vědět a roznést to po okolí a vůbec lidi, kterým záleží víc na názoru ostatních než na vlastním
  • nákupní typy- ty co tráví většinu volnýho času v supermarketu, vodí tam děti a užívají si tam neděle.
  • chlapi, kteří celej večer mluví jen o autech, mobilech, netboocích a dalších technicých věcech.A taky přehnaně karieristický typy, kterým jde jen o barák, auto a nejdražší dovolenou.

To je vše, na co jsem si vzpomněla.

naja1 14.1.13 19:24

@bagheta když má chlap hruď, záda a břicho jak medvěd Grizzly…brrr :poblion:
Tak na to jsem úplně zapomněla :!

Majla 14.1.13 19:31

Kamarád tomu říká přírodní svetr :P

Frankie 14.1.13 19:33
:palec:
@Majla píše:
  • mladý nevěsty- takový ty typy, co plánují svatbu rok dopředu a zaneřádí tím každou koverzaci, kterou vedou
  • Citovat
  • Nahlásit
Netyn 14.1.13 20:11

@naja1

To miluju. :mrgreen: :oops: ;)

Alena_In 14.1.13 20:47

Komáry a taky mouchy nenávidím.
A nesnáším ještě:

• jakékoli houby, nikdy bych je nepozřela
  • rýmu (rudé oči, ucpaný nos a huhlání)
  • smích v sitcomech
  • rozvařené těstoviny a rýži
  • když mě někdo nutí shlédnout čtyřhodinové video z jeho dovolené
  • pocit vysušené kůže v zimě
  • lidi, co nemají svůj vlastní názor
  • skřípání, co vydává škrábnutí nehtu o sklo
  • kolegovu klávesnici u počítače s nánosy zbytků jídla a další neidentifikovatelné špíny
  • když někdo nosí oblečení vhodné leda tak do popelnice se slovy „ale to je ještě dobrý“
bagheta 14.1.13 20:47

@Netyn chlupatý chlapy? 8o

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 108 Další »
Váš příspěvek