Co není v databázi

Nelly 918 8.9.21 11:29

V diskusi „Dotazy, nápady a připomínky pro admina“ nikdo z vaší úžasné redakce neraguje už zhruba měsíc, možná déle. Je tam nahlášeno několik problémů a nikdo se ani nenamáhá říct obvyklou větičku „o problémech víme a řešíme je“. :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu: :pudl:

Admin Arome.cz 8.9.21 12:10
@Nelly 918 píše:
V diskusi „Dotazy, nápady a připomínky pro admina“ nikdo z vaší úžasné redakce neraguje už zhruba měsíc, možná déle. Je tam nahlášeno několik problémů a nikdo se ani nenamáhá říct obvyklou větičku „o problémech víme a řešíme je“. :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu: :pudl:

To je mi líto. V tom případě můžete zkusit ještě SZ/email. Já to zde bohužel nevyřeším.

Díky za pochopení,
Martina

Nelly 918 8.9.21 12:39

@Admin Arome.cz a já už to vzdávám, je to stále dokola - admini nemají ani tu slušnost ve své diskusi odpovědět. Problémy webu - stále stejné, se neustále opakují. Databáze plná okopírovaných sr-ček. Je to marný, je to marný, je to marný…
Děkuji za pochopení.

Příspěvek upraven 08.09.21 v 20:13

Hanka H 8.9.21 20:09

@Admin Arome.cz

Dobrý den,

veškeré doporučené postupy už jsem zkusila - vše bez odezvy. Pokud to Vy nemůžete vyřešit, mohla byste se alespoň kolegů/kolegyň v rámci možností (a pravomocí) otázat, proč v patřičném vláknu ani jinde na naše připomínky nereagují? Funkce administrátora je snad od toho, aby řešila problémy tohoto typu?!

Děkuji.

Hanka

@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz

Dobrý den,

veškeré doporučené postupy už jsem zkusila - vše bez odezvy. Pokud to Vy nemůžete vyřešit, mohla byste se alespoň kolegů/kolegyň v rámci možností (a pravomocí) otázat, proč v patřičném vláknu ani jinde na naše připomínky nereagují? Funkce administrátora je snad od toho, aby řešila problémy tohoto typu?!

Děkuji.

Hanka

Haf. :pudl:

Admin Arome.cz 12.9.21 14:57
@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz

Dobrý den,

Děkuji.

Hanka

Dobrý den,
napsala jsem kolegyni, zda by mohl někdo prověřit/opravit zmíněné technické potíže. Věřím, že se na to v průběhu týdne někdo podívá. Díky za pochopení.

Přeji pěkný zbytek slunečné neděle :-)
Martina

Admin Arome.cz 12.9.21 16:14
@Korsicanka píše:
@Admin Arome.cz Prosím o přidání vůně Miller Harris Black Datura
a od Naomi Goodsir Nuit de Bakélite.
Děkuji.

Dobrý den,
zmíněné vůně obou značek vč. dalších chybějících najdete od zítřka v databázi.

Krásný den :)
Martina

Admin Arome.cz 12.9.21 16:18
@Ingrid píše:
Prosím o přidání Armaf Legesi dámská varianta. Dík.

Dobrý den,
od zítřka najdete obě verze v databázi.

Hezký den :)
Martina

Admin Arome.cz 12.9.21 16:50
@juicypear píše:
@Admin Arome.cz

Dobrý den,
prosím přidat do databáze:

Jade Signature

https://www.fragrantica.com/…e-44432.html

Děkuji. Lenka

Dobrý den,
kompletní značku najdete od zítřka zde: Signature by Sillage d'Orient.

Krásný zbytek dne:)
Martina

Admin Arome.cz 12.9.21 17:06
@Frankie píše:
@Admin Arome.cz
Martino,
prosím o doplnění všech vůní od Jeanne en Provence na 13 a dále o opravení části jména značky z Provance na Provence.Požadavek dne 11. 09. 2021.

Dobrý den,
doplněno, upraveno - vše se zobrazí zítra.

Hezký zbytek dne :)
Martina

Korsicanka 12.9.21 17:19

@Admin Arome.cz Děkuji.

Frankie 12.9.21 17:44

@Admin Arome.cz
Rovněž děkuji, Martino.

Admin Arome.cz 13.9.21 00:55

Dobrý večer aj sem,

ospravedlňujeme sa, problémy riešime a čoskoro verím, že notifikácie budú fungovať.

Ďakujem za vašu trpezlivosť, :kytka:
Admin

Ingrid 14.9.21 22:22
@Admin Arome.cz píše:
Dobrý den,
od zítřka najdete obě verze v databázi.Hezký den :)
Martina

Děkuji :kytka:

Frankie 16.9.21 11:32

@Admin Arome.cz
Martino,
dnes máme 16. 9. 2021.
Značka Jeanne en Provence byla opravena stran názvu, ale při pokusu se dostat na vůni, kterou chci umístit na polici, vyskakuje od 13. 09. 2021 toto chybové hlášení.
Prosím o další opravu.

Požadavek 16. 09. 2021.

Stránka:  « Předchozí 1 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Další »
Váš příspěvek