escentual.co.uk

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
kakadu 22.2.13 17:34

Mě taky ne ,ale je to teprve druhý týden a už v tom lednu to šlo skoro 3 týdny

• Citovat
  • Nahlásit
RoSa 22.2.13 17:38

Aha, tak díky, holky!
Nechám si tedy zajít chuť, než to ti ostrované dostanou pod kontrolu. 8)
Beztak to byla blbina, co jsem chtěla objednávat.

parfemka 22.2.13 18:08

Objednávala jsem z Escentualu 10.2, objednávka nad £100. Dorazila do týdne.
Poštovné standard za £2,95, platila jsem Paypalem.

wendulka29 25.2.13 01:15

Hm, právě jsem si prohlédla několik různých vůní na escentualu a u všech jsem nově našla tuto formulku Shipping Restriction: Cannot ship this product outside of the UK except by Express Delivery.
Takže jestli tomu dobře rozumím :think: , tak když budeme od nich chtít vůně, už to nepůjde za standardní poštovné přes ty Holanďany, ale jedině za drahé poštovné přes DPD, no výborně :roll: . To budou teda muset přijít s nějakou pořádnou slevovou akcí, aby se to vyplatilo :twisted: .

Zatracený omezení, ať už jdou s tím teroristickým stihomamem někam :cert: :cert: !

kakadu 1.3.13 14:42

Tak když jsem se nedočkala ani po třech týdnech zboží (bylo to pod 100 liber)

tak jsem jim dnes napsala.

Odepsali toto:

Dear …
thank you for letting us know that you have not received your order.

Now it has been long enough since your order was dispatched we can consider that it has been lost in post by the Spring Global. We will now arrange for a full refund, while we process the claim with the Spring Global.

Our sincerest apologies for any delays and inconvenience caused.

We are equally disappointed that the Spring Global have let us both down and have delayed delivery of your valued order

Kind regards

Richard Jenkins

Customer Service

Moc neumím anglicky, tak nevím, jestli mi vrátí peníze nebo to pošlou znovu, ale každopádně reagují

Takže příště si objednat až nad 100 liber? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 1.3.13 16:23

@kakadu Jo, chystají se ti vrátit peníze v plné výši, ale nepíšou kdy přesně a zároveň si budou stěžovat u Spring Global - zřejmě kurýrní služba, přes kterou to posílali a že jsou zklamáni jejich službami.

No nevím, jestli ti příště pomůže objednat si nad 100 liber, když si budeš objednávat i vůně - viz můj příspěvek výše. Vypadá to, že mimo UK už teď mohou posílat jen za to express delivery za 12,45 libry :roll: .

kakadu 1.3.13 16:29

@wendulka29

díky za překlad, já z toho moudrá nebyla

no příště tedy raději počkat na větší objednávku a za to větší poštovné :cert:

Ale jak to tady čtu, tak tahle služba už nedoručila tolika lidem… co s tím jako dělají , to kradou nebo co??
Přece se toho nemůže tolik ztratit…

A jak se přepravní taková firma vůbec může udržet, kdyby to bylo v ČR, tak chápu , ale tam ??? :think:

A prosím tě, nevíš jestli dávají nějaké slevy narozeninám?

• Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 1.3.13 16:33

@kakadu Dávají, pošlou ti slevový kód, po kterém se ti odečte 10 % z celkové hodnoty nákupu, ale nezapočítává se do toho poštovné. Kód má platnost 1 měsíc od odeslání (po tvých narozeninách).

Ona právě ta problematičnost této kurýrní služby asi způsobila, že už to teď posílají jen za to dražší, ale spolehlivé poštovné.
Co se dá dělat, britská pošta sice byla spolehlivá a v rámci UK je asi pořád, jenže co je to platné vzhledem k těm restrikcím :roll: . No ona tam ta situace kolem doručování zásilek bude asi dlouho chaotická :twisted: .

Sasa 1.3.13 18:20

Tak já hlásím, že mi nic nedošlo. Prosím, moc prosím, co jim mám napsat? Anglicky neumím. Mohu poprosit někoho o radu?

• Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 1.3.13 18:26

@Sasa Pošli mi SZ, kdy jsi objednávala a datum, kdy ti poslali e-mail, že zboží expedovali a jakou službou a dáme to spolu dohromady, jestli chceš.

Sasa 1.3.13 18:27

@wendulka29 jsi zlatá, jdu to hledat

• Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 1.3.13 18:29

@Sasa Jo a číslo objednávky.

kakadu 3.3.13 20:51

Docela mě zklamalo, že mi tedy žádnou slevu k narozeninám neposlali :,(

Ale oni mi tedy nikdy neposílali žádné info maily o slevách, vždy se něco dozvím až zde…

ALZD a AllaVioletta ano

• Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 3.3.13 22:19

@kakadu K odběru infomailů se musíš přihlásit.
A nezapomněla jsi třeba při registraci zadat svoje datum narození (nebo nepřepsala ses v něm) :think: ? Pokud ho totiž zapomeneš při registraci vyplnit, tak na zákaznickém účtu už není kde ho doplnit :roll: narozdíl třeba od ALZD, kde to možné je.
Z escentualu ho poslali jak mně loni, tak i letos v lednu mojí ségře.

Barbarella 4.3.13 09:26

@wendulka29
Jde mi z toho hlava kolem! :zed:
Doufám, že se to týká ty problémy jen těch parfémů a né že si objednám pudr a řasenku a budu si muset připlatit za dopravu nebo čekat s objednávkou na 100liber!

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek