Evropské e-shopy zasílající k nám

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
WildOrchid 9.8.11 19:58

znate nekdo tyto stranky? http://www.scentandgroom.com/epages/511 … es/Samples

chapete jak to tam je s tema vzorkama? stoji kazdej vzorek skoro 6 liber, nebo se to plati jen jednou?

olca 11.8.11 13:50

já jsem to zkoušela a můžeš si vybrat až 10 vzorek a budeš platit i s poštovným 6,75 eur. :wink:

Mně vyjely eura, né libry! :conf:

Lyonella 14.8.11 15:08

Do Evropy je to 13,10 Eur. Za těch 10 vybraných vzorků. Teda já jich omylem odklikla 12 a mám je v objednávce a pořád je to 13,10. :conf: Placeno PayPalem.

WildOrchid 14.8.11 15:38

jinak tady http://www.celeste-parfums.nl/webshop/p … cts_id/968 maji 5 vzorku za 10 eur, ale dobry znacky. nicmene, furt mi to tam nacita i postovny. Psala jsem jim mail, odpovedeli ze tech 10 eur je vcetne posty, ale pokazde kdyz se snazim dat do kosiku a zaplatit, nacte mi to i postovne :( zkousel jste nekdo? slo vam to?

Dominique 17.9.11 12:16
albeni1 píše:
A doufám že to dorazí v pořádku, celkem mi to připomnělo, jak mi šla Lolita z USA, byl to dárek, a nějaký manták na americké poště to místo do Czech Republic poslal do CHILE :!: - a dostat balík ze Santiaga domů, to byla práce pro vraha.

:shock: Preslávená logika amerických uradníkov? :smack: :smack: :smack:

chavah 17.9.11 12:26
Dominique píše:
albeni1 píše:
A doufám že to dorazí v pořádku, celkem mi to připomnělo, jak mi šla Lolita z USA, byl to dárek, a nějaký manták na americké poště to místo do Czech Republic poslal do CHILE :!: - a dostat balík ze Santiaga domů, to byla práce pro vraha.
:shock: Preslávená logika amerických uradníkov? :smack: :smack: :smack:

Začíná ta země na č? Začíná.Tak jaképak fraky.Černé, řekl pacient. :D

albeni1 17.9.11 12:33
Dominique píše: :shock: Preslávená logika amerických uradníkov?

Já myslím že tam k žádnému logickému úkonu nedošlo, asi to probíhalo stylem co popisuje Chavah, pokud ta osoba vůbec uměla číst, ony tam leckdy pracují opravdu zajímavé typy lidí, ale na tom už nesejde.
Hlavně jak se pak divili, že v Chile není Nový Jičín a že prý je to nějaké divné! :shock:

• Citovat
  • Nahlásit
Dominique 17.9.11 12:53
albeni1 píše:
Já myslím že tam k žádnému logickému úkonu nedošlo, asi to probíhalo stylem co popisuje Chavah, pokud ta osoba vůbec uměla číst, ony tam leckdy pracují opravdu zajímavé typy lidí, ale na tom už nesejde.
Hlavně jak se pak divili, že v Chile není Nový Jičín a že prý je to nějaké divné! :shock:

Moja irónia asi ostala nepochopená :mrgreen: ..... v prípade Amíkova ma tento pracovný postup nijak žvlášť neprekvapuje… :wink: :wink:
… btw , v Čechách sa to asi nemôže stať, ale mne raz z Ebayu došla odpoveď, že do rozvojových krajín balíky neposielajú… :whistle:

albeni1 17.9.11 13:05

Však já to chápu :) ale tak umí i překvapit, většina věcí mi došla v pořádku.
A rozvojový stát jsme pro hodně národů, co jsem tak zachytila, tak pomalu i pro některé Němce. Co už :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Dominique 17.9.11 13:11
albeni1 píše:
Však já to chápu :) ale tak umí i překvapit, většina věcí mi došla v pořádku.
A rozvojový stát jsme pro hodně národů, co jsem tak zachytila, tak pomalu i pro některé Němce. Co už :lol:

Pre Nemcov sú už pomaly rozvojoví snáď všetci s minimálkou pod 1000eur :mrgreen: :lol: ale už som veľmi :ot:

Tigra 17.9.11 18:47
Dominique píše:
albeni1 píše:
Moja irónia asi ostala nepochopená :mrgreen: ..... v prípade Amíkova ma tento pracovný postup nijak žvlášť neprekvapuje… :wink: :wink: … btw , v Čechách sa to asi nemôže stať, ale mne raz z Ebayu došla odpoveď, že do rozvojových krajín balíky neposielajú… :whistle:

Mně řekla prodavačka u Lutense v Paříži, že posílají jen po EU. Když jsem říkala, že CZ je v EU, tak se šla zeptat kolegyně, ta dlouho krčila rameny a pak říkala, že když to říkám, že asi jo, a že jestli chci znát ceny bez DPH? :mrgreen: :mrgreen:

Dominique 17.9.11 21:27
Tigra píše:
Dominique píše:
Moja irónia asi ostala nepochopená :mrgreen: ..... v prípade Amíkova ma tento pracovný postup nijak žvlášť neprekvapuje… :wink: :wink: … btw , v Čechách sa to asi nemôže stať, ale mne raz z Ebayu došla odpoveď, že do rozvojových krajín balíky neposielajú… :whistle:
Mně řekla prodavačka u Lutense v Paříži, že posílají jen po EU. Když jsem říkala, že CZ je v EU, tak se šla zeptat kolegyně, ta dlouho krčila rameny a pak říkala, že když to říkám, že asi jo, a že jestli chci znát ceny bez DPH? :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: tak to už hej… perlička :mrgreen:

Svatka 17.9.11 22:40
Dominique píše:
Tigra píše:
Dominique píše:
:lol: :lol: tak to už hej… perlička :mrgreen:
:ot:

Naše majitelka hotelu ve Francie se nás ptala, jestli je Česko v Rusku :speechless:

Jinak Zkouším synovu Suivez-Moi a po dvou hodinách zjemní a je příjemná jako unisex JPG2.

tapuz 18.9.11 01:11
:ot:

Ve Francii je to celkem normálka. Já jsem tam kdysi studovala a když jsem někomu řekla, odkud jsem, nejobvyklejší reakce byla „A jak se tam teď máte po Titovi?“ Bylo to v době krátce poté, co v Jugoslávii zemřel Tito. A Československo a Jugoslávie, to bylo pro Francouze jedno a totéž. Ze začátku jsem se to snažila uvádět na pravou míru, ale koukali na mě jak na blbce, co to vykládám. Tak jsem je pak vždycky ubezpečila, že po Titovi se máme dobře, a všichni byli spokojení :lol:

Zajímavé je, že moji zahraniční kolegové - studenti často z velmi exotických zemí, různých tichomořských ostrovů a podobně, které jsem já chodila hledat do knihovny do encyklopedie, abych nevypadala jako buran, většinou neměli s Československem žádné větší potíže.

Alex 18.9.11 01:41

keď už sa tak bavíte o našom povedomí v zahraničí:

8) v roku 1985 privizela mojej mame teta z Ameriky 10 kusov deodorantu Seecret… keď potom videla na jej poličke takmer všetky klasiky od Diora, nechýbalo veľa, aby sa opýtala, odkial ich mama buď ukradla alebo či nie je nejaký prozápadný kolaborant 8) som presvedčený o tom, že podobne nás západ vníma doteraz, ale keď som sa stretol s tým, že ANGLIČAN NEVEDEL CO JE „PRAGUE“, tak mňa už nič neprekvapí

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek