Fotky Poliček

Dalia 31.5.20 11:41

@MagnolieS U mě je na prvním místě Beloved, už roky. Té mám dokonce tři flakony, protože je to prostě láska. :hug:
Hned za Beloved miluju Lyric. Mám flakon EdP a flakon extraitu.
A dál už je neřadím. Líbí se mi Memoir - mám odstřik EdP, Fate - mám flakon EdP a odstřik extraitu, Dia - přála bych si jednou flakon.
Také mám odstřik Epicu, který mě něčím fascinuje, ale stále to není láska. Mám to u něj zatím nevyhraněné.
Blossom Love - mám flakon. Ten je ozdobou poličky díky své nádherné barvě a krásné krabičce. Vůně je půvabná.
Lilac Love - mám odstřik. Hezká vůně, ale do kolen mě nedostává.
Love Tuberose - mám odstřik. Hořkosladká omamnost bílých květů utopená v husté smetaně ovoněné vanilkou. Pár zelených lístků a troška dřevitosti na okraj. Vkládala jsem do ní velké naděje, ale myslím, že odstřik mi bude stačit.

Jinak jsem vyzkoušela řadu dalších amuážek, ale to zde nebudu rozepisovat. Nejcennějšími pro mě stejně budou vždy jen Beloved a Lyric. :srdce:

Misha17 2.6.20 14:45

vcera pri koseni travy som urobila rychle cvak mobilom :inlove: :rose:

alibi 2.6.20 14:47

@Misha17 :palec: takový rychlocvaky mám ráda

vlastina9 2.6.20 14:53

@Misha17 Krásné ;-)

Biely kvet 2.6.20 15:07

@Misha17 To sú nádherné fotky! :rose:

lilithc 2.6.20 15:20

@Misha17 Moc krásné. :rose: :srdce:

Misha17 2.6.20 19:40
MagnolieS 3.6.20 10:55

@Misha17 Kosíš ručně kosou? To klobouček teda 8-) a super foto!

Biely kvet 3.6.20 11:24
@alibi píše:
@Misha17 :palec: takový rychlocvaky mám ráda
Čítala som rýchlovlaky… :lol:
alibi 3.6.20 12:51
Misha17 3.6.20 15:08

@MagnolieS nie, mam elektricku kosacku, krovinorez a sem tam pouzijem taky ten rucny kosak :-) inak skusala som aj klasicku kosu, ale to sa rastlinky len ohli a ostali tam kde boli :lol:

Jitka77 27.6.20 20:10

Léto je tady

MagnolieS 29.6.20 16:34

@Jitka77 Paráda, já si už říkala kdy to přijde :inlove:
Womanity v horku nemůžu, vedle ní je Eau De Rochas? A mezi něma se špičatým víčkem je co?
Ostatní nemám, neznám, nenosím vůbec :nevim:

Jitka77 29.6.20 16:59

@MagnolieS No léto mezitím zase kamsi poodešlo :lol: já jsem tušila, že tu fotku bude rozumné udělat o víkendu :-D

Vedle Womanity je Eau de Rochas, pořídila jsem v testeru nějakou limitku - asi - 2014 (měla tmavomodrou nálepku, tu jsem sundala, vypadalo to lacině), voní dost podobně klasice, ale přece jen o chlup moderněji, ještě vedle je Jicky EdT, víc vpředu malý flakonek Versense a vpředu uprostřed Jil Sander Sport Water, taková svěženka obecná. Špičaté víčko je Shi od Sunga, taková elegantní, klidná, lehce akvatická vůně. Malé tmavomodré jsou AdP Blu Mediterraneo ve třicítkovém flakonu - Arancia di Capri a Fico di Amali, potom tři AA (Limon Verde, Passiflora a Teazzura) a to poslední je velký odstřik Imagine od Guerlainu. Přes palubu je hozen kabelkový flakon Sailing Day od Margiely.

Všechny jsou plné a asi půlku mám poprvé, tak jsem zvědavá, v čem bude na konci měsíce největší zářez a co skončí v inzerci 8-)

Rosa N. 6.7.20 23:51

Nevešly se do záběru :orange:

Přílet v zimě :butterfly:

Stránka:  « Předchozí 1 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 Další »
Váš příspěvek