*GIANFRANCO FERRÉ

Arome aprazanda 13.06.11 22:26

*GIANFRANCO FERRÉ

Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet..... :oops:


Reklama

chavah 14.06.11 06:22
aprazanda píše:
Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet..... :oops:

Essence mi voní a moc, hodně připomíná Poeme od Lancome.

Arome Slunecnice 04.10.11 11:06

Miluju jí:-) A to jsem měla chvilku pocit, že ji budu spíš nesnášet.. Ale je medová, hebká, neulepeně sladká. Trošku bych tam viděla i nějaký pyl, na těle krásná a vydrží!

Dominique 01.12.11 10:33

Takže prepisujem svoj príspevok do príslušného vlákna :)

Chystám sa na slepáka, ale ten avizovaný med ma znervózňuje… Chcela by som vedieť, je to skôr scukornatelý,tuhý, sladký až zuby-boliaci med, alebo skôr prírodný, peľový, „nazelenalý“? Ťahá viac do krémova alebo do kvetinova? Prosím, ak viete niekto popísať, skúste, veľmi by mi to pomohlo pri rozhodovaní.. :roll: :)

Arome Slunecnice 01.12.11 12:05

Ahoj, tak podle mě, a jak se na mně rozvoní, je to spíš ten přírodní med. Já si představím tekutý s hromadou pylu a rozhodně květinový, protože ten narcis je tam znát. No a ta zeleň - teď mám na ruce i Poeme i Essence a Poeme se mi zdá trošku zelená, jakoby ji to tím nadnáší. Essence je u mě hodně medová, zeleň jsem tam vlastně nenašla a je tak víc u země (nižší/hlubší tón než Poeme, řekla bych).
Není ulepená (essence), hezky jde s kůží, možná chce trochu času si na ni zvyknout. Je sladká, tak přírodně, ale ne přeslazená. Za sebe bych ji doporučila (mám nejmenší balení také naslepo a uvažuji o větším), ale já mám med (surový) hrozně ráda:-)

Arome Slunecnice 01.12.11 12:08

Ještě mě napadlo jedno přirovnání - jako bych čichala k narcisu, nos od pylu, ale bez té syté zeleně, co narcisy vydávají, plus ten medík:-) Prostě pro mě totálně žlutá vůně.

Lucinela 01.12.11 12:15

I já se připojuji ke skvělým recenzím, její cena na Elninu mě neuvěřitelně provokuje a teď jsem nabyla přesvědčení, že se mi bude líbit. Půjdu zatím do nejmenšího balení (nejvíc mě dostal ten narcis s medem). :kytka:

aprazanda 01.12.11 12:25

Parfém je hodně silný a velký držák, takže pro začátek malý balení určitě stačí. Já si koupila to největší a v podstatě vůbec neubývá, protože stačí stříknout jednou a cítím vůni celý den. Po zkušenostech stříkám jen na kůži (krk), na kůži se krásně rozvoní, kdežto na oblečení - hlavně na umělých látkách - to není ono a navíc drží, dokus se nevypere. Neřekla bych, že je to ulepená vůně, je to prostě hodně medu a hodně kytek, necítím nic navíc, nic umělýho, je to příjemná, ale silnější vůně.

Dominique 01.12.11 14:11

Veľmi pekne všetkým ďakujem :srdce: , tak ste ma nakoniec polámali a idem do nej :) radšej najprv to najmenšie, ale už teraz sa na ňu teším :dance: :mavam:

Ala en 04.12.11 14:19
Arome aprazanda píše:
Essence d´Eau - voní Vám? Nikde nemůžu najít recenzi nebo ohlasy na parfém. Dostala jsem odstřik a voní mi čím dál víc, jen nevím, jestli se ke mě hodí. Doma mám zatím jen Lys a Eclat D´Arpege, jsem začátečník, přestože už mi bylo čtyřicet.....

Essence d'Eau Gianfranco Ferré je jedna z mých oblíbených ;)
Když jsem ji objevila, hned jsem si udělala zásobu velkého balení.
Ve vůni se mi líbí ta medová sladkost a voní neuvěřitelně dlouho, provoní celou ložnici.
Hodně mi připomíná Poému, ale ta je ostřejší a Essence je hladká :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.02.13 v 20:26

Arome maky 14.02.13 20:16

dá se tato vůně vyzkoušet v nějakém kamenném obchodě případně tam i koupit?

wezuv 24.01.14 09:08

O Essence i dalších vůních od této značky jsem natočila videorecenzi

http://www.youtube.com/watch?…


Reklama

 Váš příspěvek

Další témata z kategorie


Reklama


Reklama