GUERLAIN - EXKLUZIVNÍ ŘADY I KLASIKA - ceny, zájemci, dotazy

domenica 12.02.17 13:43

Po dvou letech a podzimním zvýšení cenu u běžných balení vůní řad L´Art et la Matiere a Les Parisiennes se zvedá cena těchto vůní i u balení v abeilles blanches, tedy ve včeličkových flakónech, což se dalo čekat.
Naštěstí to zvýšení není dramatické. Tedy konkrétně:

Vůně řady Les Parisiennes , flakón 500 ml:
z původních 700 € na 720 € - což obnáší cca 10 Kč na 10 ml vůně a tedy ve výsledku vyjde 10 ml na cca 404 Kč
(flakon 125 ml stojí 225 €)

Vůně řady L´Art et la Matiere , flakón 500 ml:
z původních 1015 € na 1055 € - což obnáší cca 20 Kč na 10 ml vůně a tedy ve výsledku vyjde 10 ml na cca 592 Kč
(flakón 75 ml stojí 198 €)

domenica 12.02.17 13:47

… takže já jdu teď projít všechna předmětná vlákna a zaktualizovat uvedené ceny.

LuisaT 30.08.17 14:14

@domenica
V souvislosti s momentálním menším provozem na Arome (bohužel :-( ), jsem se chtěla zeptat, jak to vidíš do budoucna, jestli bude všechno jako dřív a budeš zakládat nové flakóny. Třeba Cuir Belugu? Díky za odpověď :kytka: .

domenica 01.09.17 12:52

@LuisaT
Tohle je docela těžká otázka… resp. odpověď na ni. No, přemýšlím o tom. Je fakt, že se tu sešlo několik věcí najednou - změna webu a jeho směřování a s tím spojený menší provoz a jistá proměna uživatelů, prázdninový čas, kdy je návštěvnost nižší vždycky, všichni už všechno mají a několikrát si zopakovali :-) , takže já jsem opravdu v poslední době, kromě lahůdky Quand vient la pluie, vlastně nové flakóny nezakládala. Vlastně ani novinku LIU. Takže než se potvrdí nové směřování webu, dotáhnou se „otevřené“ flakóny a pak se uvidí, jestli jsou další kola plnění reálná a realizovatelná. :-) Nechávám to otevřené.
Ad Cuir Beluga - to je exkluzivková hvězda Arome :srdce: (21 flakónů 500 ml :-) ) - tak pokud se ještě někdo přihlásí jako zájemce, tu bych klidně „otevřela“ bez čekání na další vývoj.

Monika89 01.09.17 13:27

@domenica Ja bych se klidně k odstriku taky přihlásila :-) A chtela bych se zeptat, jestli je možné se nejak dostat (buď přes arome nebo ja sama) k plnému balení tonky, aniž bych musela do francie :-D A nebo,kdyby se zakládalo nové medvide Tonky a ja si mohla odnest s odstrikem i flakonek to by by ten 500ml? Předem moc děkuji za odpověď, teprve se do Guerlainu dostávám.

domenica 01.09.17 13:44

Tonka je krásná, že? :srdce:
Nabízejí se tyto možnost:

• můžeš ji pořídit v Praze, v Institutu G. a bude tě stát kolem 6.500 Kč
  • můžeš mi dát vědět, že máš o ni zájem a já ji připojím k některé z objednávek velkých flakónů v Maison Guerlain nebo k některé z těch „menších“, individuálních objednávek. V Paříži je cena za Tonku 198 €, takže to vychází na nějakých 5.340 Kč (plus poštovné, pokud Ti budu posílat), tedy i s poštovným víc než o tisícovku levnější varianta než nákup v Praze
  • když založím plnění nového flakónu Tonky, tak obvykle to bývá tak, že kdo si objedná větší množství vůně - zpravidla to bývá 80 ml - odnáší si ji s flakónem. Ano, je to ten 500 ml včeličkový flakón. Taková varianta by tě vyšla na cca 4.560 Kč (plus poštovné, pokud Ti budu posílat).
  • poslední varianta - soukromá - mám z posledního porcování 30 ml Tonky, a mám doma prázdný 75 ml flakón od Tonky - ten, u kterého lze měnit rozstřikovač (volba klasického nebo balonkového), čili je plnitelný a může ti posloužit do aleluja i pro případné další doplňování z porcovacích akci.

Snad je to všechno, víc mě momentálně nenapadá ;-) Kdyžtak dej vědět do SZ.

domenica 09.01.18 11:48

Velmi dobrá zpráva z Paříže.

Ačkoli se se začátkem roku obvykle zvyšují ceny, tentokrát to (alespoň prozatím) neplatí pro parfémy ve velkých včeličkových flakónech. Cena vůní v 500 ml flakónech (platí nejen pro exkluzivní parfémy, ale i pro běžnou řadu dámských i pánských edt - edp - extraitů) zůstává tedy beze změny

LuisaT 19.01.18 13:08

Super! Budeš zakládat flakón s Baiser de Russie? Pokud ano, budu mít zájem o 30 ml :-) .

domenica 19.01.18 23:14

@LuisaT
Fajn, flakón brzy založím.

Monika89 26.01.18 10:56

@domenica Moniko, já bych měla zájem o 50 ml Baiser de Russie. :inlove:

domenica 26.01.18 11:00

@Monika89
Tak tedy dnes flakón založím.  :-)

Venea 26.01.18 11:27

Kolik by stál barevný 125 ml flakon s Cuir Belugou a Idylle č.p., samozřejmě myšleno při osobní koupi v butiku? Děkuji za odpověď :kytka: .

domenica 26.01.18 14:33

@Venea
Cuir Beluga ve 125 ml barevném flakónku by stála 305 euro. Cena se zvýšila od ledna o 10 euro.
Idylle v koncentraci extrait se už bohužel nevyrábí.

domenica 04.04.19 14:09

Výroba IRIS GANACHE , jedné z nejúžasnějších a nejoriginálnějších vůní současnosti bohužel končí. Ano, musím potvrdit špatnou zprávu. Jestli se ještě v budoucnu vrátí (jako nová jednorázová edice nebo třeba v Les Parisiennes)… to je samozřejmě možné, ale v tuto chvíli těžko předvídatelné.

Momentálně k dispozici ještě je - ve fontáně a nějaké zásoby ve výrobně. Pak konec.

Vlákno v porcovací kategorii:

IRIS GANACHE - naposledy

petya charmite 19.04.19 21:38

Nebude se zase někdy porcovat Baiser de Russie, prosím?

Stránka:  « Předchozí 1 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Další »
Váš příspěvek