http://shop.lessenteurs.com

Ada 30.07.10 09:54

http://shop.lessenteurs.com

shop.lessenteurs.com

manolia 01.08.10 09:43

Jedna pozitivní zkušenost,obchod proběhl v naprostém pořádku,bohužel nedávají vzorky zdarma k objednávce, lze je ale přiobjednat,ceny se mi zdají lepší,než u ALZD,poštovné cca 8 liber, už si přesně nevybavuji.

kikina 30.11.10 08:49

Naprostá spokojenost. Poslali mi i vzoreček zdarma a ještě přidali děkovnou kartičku :)

Veronika1 27.07.11 12:17

A jak dlouho tak odhadem trvá než zásilku pošlou? Píšou do deseti dnů, tak by mě zajímalo, jak rychle jste měly zásilku u sebe 8)

Díky za odpověď :wink:

Veronika1 27.07.11 15:03

Ke svému naprostému údivu si odpovím sama - zásilku mám doma, 3. den po objednání :shock: :mrgreen: Bezva obchod, vážně jo :wink:

Lyonella 29.07.11 11:17

Zdražili vzorky. Ze tří liber na pět.

wendulka29 10.12.12 21:30

Tak s prvním nákupem u nich jsem velmi spokojená. Objednala jsem minulé pondělí večer s tím, že mi po zaplacení přišlo akorát automatické potvrzení na e-mail. Protože se však potom nic dalšího nedělo, napsala jsem jim ve čtvrtek dotaz, zda mi pošlou zprávu o tom, zda byla objednávka expedována, protože na jejich stránkách to bohužel nijak zjistit nejde. Odpověděli mi v sobotu dopoledne, že se omlouvají za opožděnou reakci, objednávka byla odeslaná ve středu a poslali mi i číslo zásilky. Díky tomu jsem hned zjistila, že balíček už je v ČR a dnes mi ho doručila GLS.
Je to tedy stejný systém, jako když si např. na escentualu objednáte za více než 100 liber, ale jako variantu zvolíte standardní poštovné. Odesláno je to z Anglie jako doporučená zásilka na podpis, v Německu to převezme GLS a ta vám to zde v Čechách také doručí. Jenom připomínám, že na balíček nepíšou váš telefon, takže pokud si v den doručení (což je zhruba 4. pracovní den) nezavoláte na infolinku GLS o telefonní číslo na řidiče, tak prostě musíte čekat, kdy na vás asi tak zazvoní.
Jo a pochopitelně mě potěšili i tím, že do balíčku kromě placeného vzorku Farnesiany přibalili i 3 originální vzorky jako bonus :palec: .

P.S.: Poštovné je 8,5 libry, což je myslím docela solidní a u některých vzorků teď snížili cenu z 5 liber na 3,5 libry.

andry 11.12.12 00:32

@wendulka29 ty vzorky (odstříknuté) jsou 1 ml?
ale s tím telefonem je to pěkně a houby… co kdyby se jim to připsalo do poznámky k objednávce? :think:

wendulka29 11.12.12 00:41

@andry Vzorek Farnesiany je 1,5 ml, je to klasická vialka s aplikační tyčinkou.

Telefon: Nezkoušela jsem to, tak nevím, jestli by to šlo, protože se jedná jen o doporučené poštovné na podpis, nikoliv na zavolání (přestože při registraci musíš vyplnit i telefonní kontakt na sebe), jako je to u expresního doručení např. přes DPD (neznám přesné podmínky signed for u Royal Mail). To by sis musela zkusit sama. A tak mně nevadí si na tu infolinku zavolat (840123456) a zjistit si číslo na řidiče, když už díky objednávkám z escentualu vím, jak to funguje.

Furt považuju za lepší možnost tohle s GLS, než kdyby to doručovala Česká pošta, tam není vůbec šance číslo na řidiče získat a musíš čekat, až se milostivě uráčí na tebe zazvonit. Výjimkou je akorát ten jejich slavnej Balík do ruky. To mi ve dvanáct zavolá baba z pošty, jestli budu mezi třetí a čtvrtou doma, že mi ho budou doručovat a pak na mě před pátou zvoní řidič/ka a teprve mi ho fakticky doručuje :twisted: :pocitac: .

mmija22 11.12.12 07:39

telefón:

podľa vlastnej skúsenosti odporúčam písať telefónne číslo do adresy na druhý riadok

obvykle má políčko na adresu 2 - 3 riadky (u každého obchodu je to inak), vždy sa nájde 1 riadok voľný pre vpísanie telefónu

treba na to myslieť už pri registrácii, alebo si upraviť registrovanú adresu

  • Citovat
  • Nahlásit
wendulka29 11.12.12 09:37

@mmija22 Díky za radu :kytka: , příště to vyzkouším.

Váš příspěvek