Ingredients - nová luxusní parfumerie v Praze

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Hanele12 9.4.15 21:44

Tak jsem našla a byla jsem opravdu velmi příjemně překvapena střícným přístupem, znalostí složek parfémů a trefným doporučením. Nakonec jsem skončila u vůní, které jsem neměla v plánu a byly skvělé. Chtěla jsem něco příjemného na léto a mám dva favority.Oud Satin Mood Maison Francis Kurkdjian a Black Saffron Byredo. Dostala jsem i vzorečky, což mne mile překvapilo a mohu pořádně vyzkoušet. Také si vůni tím budu připomínat a tak mi odstupem doby nevyprchá z paměti, vloudí se do čichových buněk a nebudu moci bez ní být. :jazyk: A v to doufám, dlouho mne ji6 nic neuchvátilo, ale dnes jsem byla uchvácena. Ruku u nosu po celém Václaváku.
Obchod opravdu všem doporučuji, zatím nejlepší, co jsem navštívila. Osobní jednání přebije i nabídky e-shopů. Není nad to si někde popovídat nad vůněni, nechat si doporučit a očichávat bez pocitu, že zdržuji. Za mne palec nahoru. :kytka:

33lejaby 23.6.15 19:47

Nechala jsem si poslat vůni Dries van Noten z Ingredients, v pátek objednáno, v pondělí zasláno, v úterý doručeno (poštovné zdarma) + přibaleno všech 8 8o vzorečků, o které jsem měla zájem. Za mne spokojenost, a už teď se těším na další nákup!

chavah 20.7.16 09:01

oživuji diskusi - pěkně prosím, nevíte, kolik aktuálně stojí v Ingr. Avignon od Comme de Garcons? Děkuji! :kytka:

Matylda1988 3.8.16 01:10

Melo by to byt 2000kc.

juicypear 28.10.17 08:40

První návštěva Ingredients

Byla jsem se včera podívat poprvé - konečně! - v kamenné prodejně v Ingredients v Jáchymově ulici v Praze. A odcházela jsem naprosto nadšená. Sortiment niche vůní veliký, obsluhující pán byl velice vstřícný a příjemný, no prostě ráj pro nás nadšené aromáky.

Vřele všem návštěvu doporučuji.

Vyzkoušela jsem toho hodně, hlavně vůně od Amouage, ale co jsem nově objevila, je značka
By Kilian - ta mě naprosto pohltila. Mým favoritem je momentálně Black Phantom a
A Taste of Heaven. Druhá zmíněná se prý ale už nevyrábí. Mám já to ale pech.

Frankie 28.10.17 10:20

@juicypear

… jsem se ulekl, skoro. :oops:

Na dom. stránkách se TOH (2007) při vložení do vyhledávajícího okénka zjeví, to za prvé, ani největší světové servery tuto informaci dosud neuvádějí.

Za druhé, je podobna Pour Un Homme de Caron (1934), jenž je mnohonásobně levnější.

juicypear 28.10.17 18:55

@Frantatata

Děkuji moc za info.
To s tím ukončením výroby mi tvrdil ten obsluhující pán v Ingredients.

nime 8.11.17 18:29

Ja jsem s obsluhou nanejvys spokojena, k nakupu jsem dostala 4 vzorecky meho vyberu a jeste jednu miniaturku zdarma. :srdce:

Biely kvet 16.11.17 10:49

Mám kupón do Ingredients, platný do 1.12.2017, ak by mal niekto záujem, napíšte SZ. :-)

Biely kvet 19.11.17 11:58

…a ešte som dnes našla kupón platný do 12.12.2017. Ak máte záujem, rada ho niekomu prepustím. :-)

Danilejka 25.11.17 20:24

Dnes jsem poprvé navštívila prodejnu v Jáchymově ulici. Při vstupu na mě dýchlo velice milé a přátelské klima.
Moc se mi líbí minimalistický a „čistý“ design obchodu, co mě ale nejvíce potěšilo a zaujalo byl přátelský a přitom tak profesionální přístup personálu. Měla jsem čas a klid si očichávat, avšak když jsem potřebovala radu, byl mi po ruce vždy ochotný mladík, který měl skutečně přehled.
Nabídl mi vzorky vůní, které si vyberu, přesto, že jsem v obchodě nenakoupila.

Ráda se v budoucnu vrátím a nakoupím právě zde. Ještě se mi nestalo, abych se v obchodě cítila tak dobře. Obvykle se na mě v parfumerii personál sletí jak sršni a tváří se kysele, když si neházím flakony po ledabylé prezentaci ihned do košíku :-)

Takže pro Ingredients deset bodů z deseti!

Hanka H 25.11.17 22:07

@Danilejka A co Tě nevíc zaujalo?

Danilejka 25.11.17 22:13

@Hanka H Byredo! Jsem z vůní téhle značky rozčarovaná :-) a líbila se mi Sensual Orchid LM, Colonia Ambra (AdP) a také Une Rose FM.

Hanka H 25.11.17 22:17

@Danilejka Tak tam asi budeš muset poslat Ježíška! :-D

Danilejka 26.11.17 07:32

@Hanka H Hani, můj Ježíšek pouze e-shopuje, má trochu fobii z nakupování a lidí v obchodech :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek