Inzerce

Renusatko 27.1.18 14:18

@Rosa N. To co tě zamrzelo, to tam určitě zůstalo, ale to ostatní rázem vyznívá úplně jinak. Prostě za mě je to úplně jiný příspěvek než který jsem četla původně. Je totiž upravený dost výrazně.

hafik 27.1.18 14:22

@Renusatko Ano, přesně tak a ještě je tam doplněno, že parfemka jí nabídla celou flašku vůně. Předtím o tom tam určitě psané nebylo…pro mě také hodně vyznívá opravený článek jinak…

Rosa N. 27.1.18 15:02

@hafik, @Renusatko až budem hrát spolu pexeso, tak určitě vyhrajete! :o)

hafik 27.1.18 15:03
Venea 27.1.18 16:16

souhlasím, že příspěvek by se neměl ex post měnit, hlavně né takový, kde si někdo stěžuje a pak ho změní tak, že vyzní úplně jinak…navíc to celé bylo ještě trochu jinak (vím to od parfemky), tak snad tady napíše sama, nebudu jí dělat tiskového mluvčího :-D…myslím, že s parfemkou tady máme všechny dlouholetou výbornou zkušenost, takže k tomu nemám moc co dodat, nerada se v těhle věcech angažuji, protože mi to nestojí za ty nervy a za to kazit si radost z vůní, ale tady se musím parfemky opravdu zastat… :kytka:

jinak souhlasím s @porjk mně taky slečna na zprávu ze čtvrtečního večera ještě neodepsala i když ji má přečtenou, tak hlavně že má čas psát stížnosti do diskuze…Taky vždycky nemám čas a někdy si přečtu zprávu a neodpovím na ni hned, ale v takové situaci nemám čas psát ani do diskuze.

P.S. Předpokládám, že mým veřejným podpořením parfemky výměna s touto slečnou asi nedopadne, ale bohužel jsem nemohla jinak a vůní, kterou jsem chtěla vyměnit nebo přenechat za symbolických 100 Kč udělám snad radost někomu jinému, co se dá dělat.

parfemka 27.1.18 16:24
@phulosoraptorka píše:
Musím přiznat, že jsem stále nasraná na parfémku z Prahy. Byly jsme domluvené, že mi po Vánocích prodá odstřik Chantilly a nějaké vzorky a lahvičky na vzorky.
Potom přestala komunikovat a jen po mém naléhání a delším časovém odstupu napsala, že flakon koupil někdo jiný (v době, kdy jsme byly domluvené na všem, sice se mě ptala, jestli nechci celý flakon, ale to bylo tak všechno).
Na další zprávu už mi nikdy neodpověděla. Žádné poskytnutí kontaktu na kupce Chantilly, abych mohla získat odstřik od něj, a pokud se omlouvala, tak tak málo, že jsem se cítila podraženě.
Nemá někdo Chantilly a slušné jednání?Příspěvek upraven 27.01.18 v 09:05

Nechtěla jsem na výše uvedené reagovat, ale po tom, co dotyčná rozhodla ventilovat své rozhořčení veřejně, chtěla bych k tomuto pouze dodat:

• že nemám tolik volného času, aby se omlouvala tak, aby se někdo necítil podrážděně. Omluvila jsem se dostatečne
  • nejsem povinna sdělovat komu jsem, co prodala
  • většinou reagují na dotázy, jakmile je přečtu, ale nechodím na arome denně, jsem časové vytižena
parfemka 27.1.18 16:31

@Rosa N. @Venea @hafik @Danilejka @hafik
Děkuji všem za podporu a míla slova.

Rosa N. 27.1.18 16:33

@Venea Katko, uz jsem chtěla asi 2× nebo 3× od Tebe něco koupit z inzerce, protože nabízíš často pro mě zajímavé věci. Blokuješ mě schválně nebo omylem? Nikdy jsem Ti nepředložila stéblo přes cestu, tak mě to trochu zaskočilo.

Venea 27.1.18 16:37

já bych za sebe dodala ještě pár věcí:

1. taky nikomu nesděluju, komu jsem co prodala, přijde mi to přinejmenším nevhodné, ne-li přímo zasahující do soukromí toho kupujícího, obzvlášť pokud by si to někdo vynucoval, tak bych mu to neřekla (a kór nováčkovi na arome).

2. ačkoli jsem z Prahy, osobní předání praktikuju velice zřídka, de facto jedině v případě, že se jedná o věc velké hodnoty, u které mám obavy, že by se mohla zničit, ztratit, poškodit (např. medvědi od domenicy) a v případě, že si dotyčná dojede ke mě (v situaci, kdy jsem prodávající), nemám opencard, autem po Praze většinou nejezdím a času mám málo.

3. Pokud prodávám flakon a někdo se mi ozve, že by rád odstřik, tak vyhovím, pokud ten odstřik má nějakou cenu, pokud celý flakon stojí „pár korun“ a někdo chce odstřik (což mj. znamená cca 35 Kč za juli), nedává mi to většinou moc logiku a tak nejsem většinou moc ochotná vyhovět a upřednostňuji prodej flakonu jako takového.

možná jsem teď někoho od obchodu se mnou odradila, za to se omlouvám, jsem jinak vcelku milá osoba, ale některé věci mě opravdu rozčilují :lol: :rose:

Venea 27.1.18 16:38

@Rosa N. tak to jsi měla napsat někam veřejně, to asi omylem :-) já jsem tu jednu dobu vůbec nechodila, jak se to přehazovala na tu novou verzi arome, tak možná tehdy se to nějak pokazilo? jdu se na to mrknout a odblokuju to, nebo napíšu adminům :kytka:

P.S. Už by to snad mělo být ok :-) zjistila jsem, že jsem měla hodně lidí blokovaných, tak se případně tímto omlouvám :-)

Rosa N. 27.1.18 16:43

@Venea :kytka: tak to jsem moc ráda

phulosoraptorka 30.1.18 12:40

Jak to tady čtu, tak je úplně jasné, že téměř výhradně ženské kolektivy jsou zlo (žena je ženě vlkem). Některé z Aromaček znám a považuji za dobré lidi, ale určitě bych je nepopsala jako typicky ženské typy…

phulosoraptorka 30.1.18 12:42
@parfemka píše:
Nechtěla jsem na výše uvedené reagovat, ale po tom, co dotyčná rozhodla ventilovat své rozhořčení veřejně, chtěla bych k tomuto pouze dodat:
  • že nemám tolik volného času, aby se omlouvala tak, aby se někdo necítil podrážděně. Omluvila jsem se dostatečne
  • nejsem povinna sdělovat komu jsem, co prodala
  • většinou reagují na dotázy, jakmile je přečtu, ale nechodím na arome denně, jsem časové vytižena

Ta hlavní věc ale je, že jsem ten odstřik měla zamluvený a domlouvali jsme se na předání a najednou jsem měla smůlu. To je jediné, na čem mi záleží, pozdní odpovědi a ignorace mých dotazů (s kupující totiž nějaká domluva proběhnout musela) jsou vedlejší projevy něčeho, co už znovu nechci zažít.

Tinalan 19.3.18 20:37

Přátelé :) Potřebovala bych poradit. Ráda bych zadala inzerát, ale zkrátka nevím, jak :-D Asi jsem něco přehlédla, něco do očí bijícího, ale ne a ne na to kápnout! Koukala jsem i na podmínky inzerce, jestli třeba nemusím mít určitý počet příspěvků v diskusích nebo něco takového, ale jak jsem již psala výše, nic jsem nevykoumala. Ano, cítím se jako jojo :unicorn: , přesto však doufám, že se najde nějaký dobroděj, co mě nasměruje ;) Dííííky!

Frankie 19.3.18 20:52

@Tinalan
Vidíte tlačítko „Přidat nový inzerát“.
Používáte laptop?

Stránka:  « Předchozí 1 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 469 Další »
Váš příspěvek