Kde kupujete miniaturky?

Frankie 22.05.17 17:27

@Kjitka
Na aukru, tady v inzerci, v českých internetových parfumeriích.
Nebo od Tebe. :mrgreen:

Kjitka 22.05.17 17:29

@Frantatata no já si nikdy na Aukro nebo Ebay netroufla…

Dayyo 22.05.17 17:41

Já zatím jen zde na Arome ;)

michala333 01.06.17 21:33
@Kjitka píše:
@Frantatata no já si nikdy na Aukro nebo Ebay netroufla…

to máš pravdu Jitka,
dôrazne varujem od kúpy na nemeckom Ebay a to nielen miniatúrok,
pokial predávajúci nemá Paypal účet a je nutné platiť bankovým prevodom :
v prípade nedodania balíčka nemecký EBAY nijako nezaručuje vrátenie peňazí, od dotyčného ich dobrovolne nedostanete a zákaznícky servis, ktorý by ti mal pomôcť nakoniec napíše - že na náhradu škody nemáte nárok, lebo máte zvolenú zlú platobnú metodu
A tým pádom prídete o zakúpený tovar aj o peniažky.
ebay.de toto nemá ošetrené a nemeckí predajcovia zneužívajú danú situáciu a stáva sa čoraz častejšie, že peniažky zhrabnú a tovar neodošlú

Frankie 01.06.17 21:39

@michala333
Mooniku,
důležitá informace, neměla by zapadnout. http://www.parfumo.net/…con_idea.png

Tlapickaaa 07.10.17 22:26

Spíš otázka na testery

Ahoj,
obracím se na Vás jakožto zkušené lovce miniaturek, že byste mohli mít povědomí i o testerech. Mám na mysli takově ty 1, 3,5 ml testery. Nevíte, zda je výrobci vyložené prodávají, nebo je dostávají velkoobchody, časopisy apod zadarmo na propagaci a nedají se sehnat?Potřebovala bych pro menší projekt získávat testery nejnovějších parfémů a vůbec nevím, jak se k tomu dostat, nemáte někdo prosím prosím radu? Popřípadě třeba kontakt, kdo by mě mohl někam nasměrovat?
Mockrát děkuju za jakoukoli radu.

Kjitka 09.10.17 15:55

tak testry…takové ampulky, mají méně, než 1 ml, mívají papírový kabátek a dostaneš je zdarma k nákupu
některé kamenné prodejny jsou ochotné ti do obdobné velikosti, bez papírového přebalu udělat odstřik
o větších testrech jsem nikdy neslyšela
prodávají se prázdné testry, ale vůně do nich si musíš sehnat a zaplatit - třeba zde v inzerci

já bych ti doporučila si nají t firmu, která vůně prodává…domluvit se v jejich sídle, doložit, k čemu to potřebuješ…třeba ti vyjdou vstříc

Kjitka 09.10.17 15:56

další možnost je zkusit se domluvit s nějakou vedoucí třeba Sephory…jestli by ti nemohla něco nabídnout…

Kjitka 09.10.17 15:58

jinak mini nebo i č.p.mohou být od 1ml, přes 3 ml a 5ml
pánské spíše výjimečně 10 ml
potom jsou tak zvané kabelkovky, mají 10 i 15 ml…jako dárky k nákupu v akci

WildOrchid 17.03.19 23:53

Poradil by nekdo, komu bych mohla nabidnout na prodej domenu miniaturky.cz? Kdysi jsem premyslela ze si udelam eshop s diskuznim forem primo k miniaturkam,koupila domenu, a uz par let jen platim za drzeni. Je to hodne hezka adresa, tak se mi nechce jen tak pustit.

Váš příspěvek