kdo poradí??? pánskou vůni

pavlinaaa 01.12.10 08:37

kdo poradí??? pánskou vůni

Moc bych potřebovala poradit vůni pro partnera. Stále dokola si kupuje Paco Rabanne 1 million nebo Hugo Boss No. 6. Ve vůních se moc neorientuji tak prosím, poraďte co koupit k narozkám. Děkujiiiiii moc

Reklama

FlirtBoy 01.12.10 09:56

Boss no. 6 ? :lol:

já teda nevím, ale proč mu nekoupit něco, co má rád a nutit mu něco jiného? No. 6 je v záplavě současných metrosexuálních patoků ještě celkem povedená záležitost

xronos 02.12.10 11:09

tak si říkám, že už možná dozrál čas, abych taky nějakýho toho bosse vyzkoušel ;)

Jinak souhlasím s Flirtboyem, když se mu to líbí, tak mu kup raděj pyžamo nebo papuče. Ve vůních má svoje vyřešeno a to je jedině dobře (to my chudáci, co hledáme svatej grál, jsme na tom podstatně hůř (a naše peněženky))

Ishar 21.12.10 19:54

Já bych doporučil Chevignon for Men - květinovo kořeněná vůně, neuvěřitelně mužná a výdrž po celý den , byl jsem z ní opravdu velmi překvapen jak je dobrá a přitom pro mě tak neznámá značka , určitě mohu za sebe řící,že jsem nevyhodil peníze z okna

FlirtBoy 21.12.10 21:01

já Chevingon mám, ale brzy půjde dál jako dárek…mně to přijde jako takový hodně chladný citrus, který mě ničím zvlášť neohromil…voní hezky, ale osobně mi moc nesedne…

Váš příspěvek

Reklama

Reklama