Komplimenty

Magnolie1 20.7.20 18:19

@Daridari já měla opravdu jen malý vzoreček, tak jsem ho o víkendu použila a byla jsem opravdu překvapena komplimenty. Subjektivně bych řekla, že je to ovocně - květinová vůně s kapkou oudu.
není nijak sladká, oudu je tam tak akorát, ne moc a ani bych neřekla, že vůně je sladká. Doporučuji k vyzkoušení, budeš-li mít možnost.

Daridari 20.7.20 19:47

@Magnolie1 Ďakujem za opis :rose: …no znie to lákavo pre mňa, asi to bude moja najbližšia kúpa, hoci idem si dať malú pauzu od nakupovania, nakúpila som toho za posledné obdobie viac ako dosť ;-)

nisa1981 29.7.20 09:20

Dnes ma velmi potešil kompliment od milej predavačky v potravinách na Armani-Ocean di Gioia.

mmaat 5.8.20 10:06

Dnes jsem se navoněla Paradiso AZZurro od @Rosa N. a hned kompliment od kolegyně. :inlove:

otakara 14.8.20 16:48

Dnes ma udivila Mirka, keď veľmi pozitívne reagovala na Rochas Femme . Nikdy by som nepovedala, že celkom smelo môžem túto vôňu použiť, aj keď mám na sebe ľanové šaty, to znamená, že je horúčava a sparno. Viackrát natiahla nosom a hovorila čosi o veľkej kráse, o veľmi príjemnej vôni.

MagnolieS 14.8.20 17:11

@otakara Kdo je Mirka? A také jsem ji kdysi nosila v horku a krása :inlove: a zima ji také sluší, je to ještě poctivá vůně, která umí kouzlit 8-)

otakara 14.8.20 17:24

@MagnolieS no, že? Som rada, že to potvrdzuješ. Mirka, Miruška, je moja dcéra :-* .

mimi 19.8.20 14:49

dnes ráno kolegyňa, „jéj, čo máš za voňavku, dobre to vonia“, vzhľadom na to, že to bolo v momente, keď som použila dezinfekciu, ktorá smrdela ako slivovica, bola som chvilku v rozpakoch :lol: :think: ale vzápätí došlo k vysvetleniu, ona skutočne cítila vôňu, ktorú som na seba dala ešte doma ale už som ju necítila - Replica - Under the lemon trees. :-D Tak sme sa zasmiali, lebo k nej tá aróma dezinfekcie dorazila neskôr.

otakara 22.8.20 11:48

@mimi aj ja som dnes bola pochválená, podobnými slovami ako ty, „dobre to vonia, jemne“ . Môj olej Remember Me Al Haramain sa dočkal pochvaly, ja som sa dočkala komplimentu ;-) , od môjho zaťa Miška. Potešila som sa, on nie je vyznávač vôní-parfumov!

mimi 26.8.20 14:37

Dnes rano som siahla po (na leto) odlozenej dior blooming bouquet, a presla som v predsieni okolo draheho, zo sirokym usmevom zavrel oci a nasal vonu a povedal, „konecne“ zase ty :lol:
Potom sa zhacil, ale aj tie tvoje pomarance a mandarinky (narazal na moju tohtorocnu letnickovu maniu mandarinkovych voni) boli na leto fajn :lol:

Lucinela 27.8.20 19:29

@mimi
Máš EdP? Strašně mě láká, ale znám ji málo a hlavně mě zajímá vydrž

Dekuji :rose:.

mimi 27.8.20 19:35

@Lucinela
nie, je to len toaletka, a ma slabucku vydrz, to je pravda, inak pokial viem, tak EDP ani nevyrabaju…Zrejme Absolutely blooming je EDP.

Lucinela 27.8.20 20:02

@mimi
Děkuji, ano, spletla jsem se. Zajímá mě Absolutelly Blooming.

otakara 19.9.20 17:19

nie, nedostala som kompliment, komplimenty, ale dnes v záhrade, na čerstvom vzduchu, sa ozval môj brat, ktorý najčastejšie reaguje na moje vône /neskôr sa pridala aj mamina, že jej nos zachytil nejakú vôňu kvetín/ a dnes reagoval, že je tu kdesi vo vzduchu vôňa kvetov, či čoho, nevedel presne definovať, ja som nevedela, čo má na mysli, čo mu môže voňať, až o dosť neskôr som si spomenula, že to je zrejme môj Tendre Poison , ktorý som si dnes dala na strategické miesto, pod ľanové šaty priamo na hornú časť nohavičiek, skoro ako keby som šla na rande :klaun: . Nemala som kam striekať, keď som chcela pokožku vystaviť slniečku. Odhalil ma s poznámkou: „Vy ženy si tak rafinovane nanášate vône a my chlapi sa v tom vôbec nevyznáme“… ;-)

anaja90 19.9.20 18:48

@otakara Dobrý! To mě nikdy nenapadlo. I když s nadcházejícím podzimem už to pod tepláky a džíny nebude úplně efektivní :-D. Na doma. :srdce: Já obvykle schytám kompliment, když vlezu k manželovi (večer) do postele. A to konkrétně na Habanitu L'Esprit, Obsession a včera Sun.

Stránka:  « Předchozí 1 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu