Kosmetika bez fujtajblů

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lalaith 9.6.16 22:14

@janejane Ten znám, ale to je normální chemie. Ačkoli mi vyhovuje dost…
@hortenzia Díky, ty neznám, podívám se na to.

Medojedka 9.6.16 22:18

@Lalaith A jaké mýdlo používáš? Já jsem měla vytrvalou dermatitidu na rukách, bez triamcinolonu to nešlo zvládat. Pak mi kamarádka poradila zkusit Feel Eco na nádobí dá se s tím mýt i zelenina), ruce se mi zregenerovaly, a teď se s tím FE i sprchuji - a je po problému.

Lila 9.6.16 22:24

@Lalaith Zkus ho Hodně lidí, kterým jsem ho doporučila už víc nic nehledá.

pipisek 10.6.16 23:09

@Lila
Právě jsem objednala pro dceru s atopákem,vyzkoušíme…

Lalaith 11.6.16 12:11

@Medojedka Většinou žádné, v případě potřeby jednou za čas mýdlo na ekzém s březovým dehtem.
@Lila Od La Roche Posay jsem měla vzorek asi dvou krémů a v akutní fázi ekzému mě pálily oba, tak mě to odradilo…

Lila 11.6.16 20:41

@Lalaith Tohle je celkem nová věc (možná rok?), vzorky jsem ještě neviděla, ale třeba už je to jinak a někde je k dispozici mají. Tohle mlíko právě oddaluje tu „fázi vzplanutí“. Tubu, co jsem dostala na školení, jsem věnovala kamarádce (protože já to nepotřebuju, ona bohužel jo). Kdybych to neviděla na vlastní oči, ani by mě nenapadlo, něco tady vychvalovat (nebo to někomu doporučovat dál). Ale je fakt, že je to případ od případu.

Lalaith 11.6.16 21:36

@Lila Tenhle krém to určitě nebyl, jen jak jsem psala - po zkušenostech jsem tuhle značku už míjela. Poptám se v lékárnách, bez vzorku už za nějaký dražší peníz nemá pro mě smysl kupovat. :?

katkarozmahelova 19.12.16 15:48

Mě osobně se osvědčila kosmetika pevonia, kterou používám už rok a na to, že mám hodně problematickou pleť, tak jsem fakt spokojena a nemám žadny pupínky a zarudlá místa.

Ekalda 3.1.17 09:35

Dostala jsem k Vánocům kosmetiku Lush a co jsem koukala na složení, tak by to mělo obýt bez fujtajblů :lol:

Biely kvet 12.1.17 20:54

Moja pleť toleruje výhradne kozmetiku AVENE -http://www.avene-cosmetics.sk/. Iný krém na tvár ani nemôžem použiť. Ale dlho som ju hľadala. Teraz som veľmi spokojná. Používam výživný aj hydratačný krém, pleťovú vodu a aj make-up. :palec:

Dalia 21.1.17 11:53
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek