KRÉMOVÁ

Ala1 04.06.07 20:46

*KRÉMOVÁ

Prosím o radu ve výběru krémové vůně. Noa a Chip and Chic jsou moc pěkné a čisté vůně, ale stále to není ono, něco mi v nich chybí… Jaký by jste mi dali typ? Díky moc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Ada 04.06.07 20:49

Noa (Cacharel)
Pleasures Exotic (Estée Lauder)
Clear Day Light (Etienne Aigner)
Sensi White Notes (Giorgio Armani)
Mahora (Guerlain)
Cheap and Chic (Moschino)
Lovely (Sarah Jessica Parker)
Sergio Tacchini Donna (Sergio Tacchini)

Především doporučuju Clear Day Light a Sensi White Notes; a z těch co tam nemám ještě Ô de Lancôme.

Ylang 04.06.07 21:21

mám stejný problém - taky neustále pátrám po nějaká krémovce - fakt krémové - zatím mě oslovil Jil Sander Sun (ta mi voní trošku jak opalovák) a nebo Paco Rabanne Pour Elle, ale na tu úplně krémovou jsem ještě nenatrefila. Ale vyzkouším Cler Day Light a Mahoru - ty neznám - tak třeba už to konečně bude ono :)

Ada 04.06.07 21:32

Clear Day je úplně perfektní krémovka. V Mahoře jsou trochu jiné krémové stopy, spíš „našlehaný máslový krém“ než „čistý bílý krém“, a kromě toho je k nesehnání, tak si s ní ani nelam hlavu :)

benvenuta 04.06.07 22:21

O de Lancome je kremova? Co presne znamena kremova?

Ja som tomu vzdy rozumela ako atributu, ktory casto mavaju hlavne juzne kvetiny ako gardenia a tiare a ktory je byva vyuzivany hlavne vo vonach tropickeho typu, ktore casto naschval pripominaju aj opalovacie kremy (tropicke plaze, kokos, zmrzlina…). Gardenia dokaze byt az maslova.
Alebo to moze byt „textura“ vone, ktora vytvara dojem kremovosti pomocou gardenie alebo bez nej, ako Sicily.
Viem si predstavit, ze niekto vnima Lovely ako kremovu. Ale O de Lancome? Ako to myslis, Ada?

Ada 04.06.07 22:26

Ala podle těch vůní, které uvedla, myslí krémovost ve stylu Nivey :) Takovou tu čistou, neutrální, malinko nasládlou, lehce svěží, jakou mívají obyčejné krémy a la Nivea. Je to jiná krémovost než ta máslová, kterou reprezentuje gardénie. Hokej v pojmech, vím… ale výraz „krémovka“ je tak zažitý, že jsem ho přijala. V recenzích to obvykle popisuju, aby nedošlo k omylu.

Samantha 05.06.07 00:29

Já si zase pod pojmem krémová vůně představím Giorgio Armani - Emporio She a Bvlgari - BLV.

benvenuta 05.06.07 23:54

Dnes som si naschval ovonala Omniu a ta mi tiez pripada istym sposobom kremova.

Ada 06.06.07 08:43

Právě mi s velkým zpožděním docvaklo, že Ô Oui a ne Ô de. Pokud už došlo k citronovému šoku, tak se omlouvám :)

Arome Klára 06.06.07 09:06

Docela krémová mi přijde i Moschino L´Eau Cheap And Chic

benvenuta 06.06.07 15:56
Ada píše:
Právě mi s velkým zpožděním docvaklo, že Ô Oui a ne Ô de. Pokud už došlo k citronovému šoku, tak se omlouvám :)

Tak z toho som este viac perplex, lebo O Oui mi pripada ako ostra synteticka citrusovka (kym O de bola zelena citrusovka s chypre bazou), ale zistila som, ze na niektorych ludoch citrusy v takych vonach promptne zmiznu a ostane len cisto-mydlovy zaklad, tak mozno O Oui tak funguje aj pre teba…

Veviee 06.06.07 17:54
benvenuta píše:
Ada píše:
Tak z toho som este viac perplex, lebo O Oui mi pripada ako ostra synteticka citrusovka (kym O de bola zelena citrusovka s chypre bazou), ale zistila som, ze na niektorych ludoch citrusy v takych vonach promptne zmiznu a ostane len cisto-mydlovy zaklad, tak mozno O Oui tak funguje aj pre teba…

O oui jsem zkoušela nejdřív na papírku a taky se mi zdála taková ostřejší, ale na ruce mi skutečně dost zjemněla, asi bych to neoznačila za krémovou vůni, ale hodně se „vyhladila“

Elle14 07.06.07 08:45

Moc děkuji všem za rady. Zkoušela jsem Sensi White Notes (Giorgio Armani) moc pěkná. Jsem natěšená až vyzkouším Moschino L´Eau Cheap And Chic a láká mě Clear Day Light, ale tu nevím zda-li v Plzni najdu.

Maty 13.08.07 12:15

http://www.creme21.cz/index.php?… … letni-voda

Zkoušela jste některá?Měla by být celá řada v Tescu,ale u nás ji nemají:(

Arome Klára 13.08.07 15:31

zkoušela a zklamala mě. S parfemací tělového mléka nebo sprcháčů nemá nic společného. Taková vůně o ničem:(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama