Které tři nej vůně byste vybraly?

mmaat 7.1.17 11:17

1. Coromandel
2. Mexičan
3. tady prostě nemůžu určit jednu, o třetí příčku se dělí Fifi Chachnil, Must de Cartier, Code, Tonka Imperiale a Grain de Soleil.

drisha 8.1.17 11:09

parfemovy minimalismus?

jako predsevzeti mam dopotrebovat letos co nejvice vuni a zkusit parfemovy minimalismus - jsem zvedava, jak to dopadne :mrgreen: ale ted stridam:

1. Femme de Montblanc
  2. PLEATS PLEASE EDP - Issey Miyake
  3. L'EAU D'ISSEY ABSOLUE - Issey Miyake
Michele 8.1.17 11:25

U me je to porad stejne
1. Hypnotic Poison EdT
2. Angel EdP
3. Alien EdP
S temi bych si hezky vystacila a obcas je treba prostridala s nekterou Pacificou.

@mmaat Grain de Soleil mam zrovna otevreny ve vedlejsim okne :lol: Jaky je? Je hodne podobny staremu Hypnoticu? :think:

mmaat 8.1.17 11:40

@Michele mám popis na poličce. S Hypnoticem žádnou podobu neshledávám, HP je pro mě vanilka s trochou kmínu, GdS je teplá skořicovka. Můžu poslat vzorek, jestli chceš.

Michele 8.1.17 11:45

@mmaat pokukuju po nem vlastne celou dobu, co pouzivam HP, kdy tu nekdo pred sto lety zminoval jejich podobnost. Za pripadny vzorecek bych bylo rada. Poslu SZ.

Lalaith 8.1.17 15:39

@drisha Jak by vypadal parfémový minimalismus ve Tvém podání? Já se občas „potácím“ taky v podobných myšlenkách - od touhy mít nějaké vůně kvůli jejich příběhu, výjimečnosti apod. a tak trochu víc „sbírat“ - až po touhu mít třeba 3-4 vůně, ty vypotřebovat a nahradit jinými… :think:

Bulgarian rose 11.2.17 16:09

Já spíš můžu sdělit mé top tři vanilky, top tři pačulovky, top tři pepřovky, čájovký, exotické, dramatické, gradenie, fiálky…ale pouze tři bych nedala.

Tak dobrá, skusím to:
1. Lyric
2. Coromandel
3. Angel

A co Shalimarci, Lolity, a Ozbrojena Julie…bez nej bude smutno. Desitka je pro mě únosnější představa. :kytka:

@drisha, včera jsem udělala stejné rozhodnutí, ale do minimalismu ještě mám daleko. Možná za 5 let…

melany 11.2.17 19:16

tak já už v tom mám úplně jasno po letech zkoušení.. :D , takže :
1. Angel edp
2.Chance edt
3. Eden

Jitka77 11.2.17 20:19

1. No. 5 EdP
2. Shalimar Parfum Initial
3. Womanity

Ariana07 14.2.17 21:12

Tak z mé strany je určitě jednička 1. Guerlain - Insolence, 2. Donna Karan - A Drop of Rose, na 3. po větším přemýšlení dám Annick Goutal La Violette.

Potřebovala bych ten žebříček ta do 10 míst. :lol:

Misha17 15.3.17 08:59

Pozrela som sa na moju policku z takeho minimalistickeho hladiska, ze keby mam mat naozaj len 3 vone, ktore by to boli… takze urcite Angel, Chloe Love a French Kiss :srdce:
Ale ak by som mala byt uplne spokojna a mat z kazdeho rozku trosku, tak tam este musi pribudnut Womanity a Miss Dior.
Ale to je vsetko len cista teoria :mrgreen: pretoze svoju policku neviem zrazit ani na 20 parfemov a nieto este na 5 alebo 3 :mrgreen:

Wiolka 15.3.17 10:03

Je strašně moc vůní, které neznám, takže bych možná někdy v budoucnu svůj žebříček přehodnotila, ale z těch co znám a mám je moje volba jasná.
1. Alien Sunessence Edition Saphir Soleil
2. Alien Oud Majestueux
3. Angel Muse

Aromaterapie 15.3.17 18:23

Já do tohoto tématu už taky psala,ale momentálně tři nej prostě nevyberu :mrgreen: Mám to pokaždý jinak, líbí se mi všechno co mám :P .

Příspěvek upraven 18.03.17 v 14:27

ippolita 16.3.17 12:43

Tiez kazdy mesiac/tyzden inak, prave teraz:

1. Bvlgari Voile de Jasmin

2. Jour d'Hermes Gardenia

3. A. Allegoria Pamplelune

janice8 18.3.17 07:47

1. Guerlain, 2. Chanel, 3. Dior :-) Blíže to v současné době specifikovat nemůžu. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek