Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Admin Arome.cz 24.3.21 11:13

@Hanka H krásny deň, :kytka:

zmienené veci sme overovali a fungujú, ako som už písala, prosím, napíšte nám SZ aby sme sa mohli zaoberať jednotlivo vašim účtom. Ak ale nájdeme nejakú chybu je potreba aby si ten užívateľ sám preklikal kroky ktoré mu udáme. Inak sa chyba nenapraví. Prosím napíšte mi, pošlite, ktoré konkrétne veci Vám nefungujú a overíme to.

Ďakujem, :-)
Karin

Hanka H 24.3.21 12:41

@Admin Arome.cz
Karin, přeji též krásný den :rose: ,

ale přijměte prosím mé výhrady. Pokud projdete moje SZ, kde na tyto problémy opakovaně upozorňuji Vaše kolegyně a kolegy (v podstatě již několik let), zjistíte, že jsem vše doporučované již udělala, a výsledek je takový, jak jsem zmínila na předchozí stránce. Například před chvílí mi přišlo několik upozornění na diskuzi najednou, včera upozornění nechodila :nevim: .
Vlákno, na které mi upozornění nechodí VŮBEC, je Co jste dneska zkoušely - a znovu podotýkám, že jsem učinila veškeré kroky k nápravě.
Z Vašeho nejnovějšího doporučení mám bohužel pocit, že mne považujete za osobu neschopnou pochopit některá fakta, která nedbajíc dobře míněných rad stále tvrdohlavě hlásá nesmysle!

A máte pravdu - chyba SE nenapraví - musí to za ni udělat někdo jiný!

Děkuji za pozornost, kterou budete problému věnovat.

Hanka

MagnolieS 24.3.21 12:54

@Admin Arome.cz Upozornění zlobí stále, ani mně nechodí, dnes z x sledovaných vláken zablikalo jen jedno - na hodnocení.

Problém vkládání fotek z mobilu a nemožnost s něma otáčet už je v řešení?

Na silnější podsvícení v sz, nebo funkční upozornění je asi zbytečné se ptát … :think:

Nelly 918 29.3.21 13:40

Ach jo, opravdu mi občas zůstává rozum stát nad tím, jak je tento web veden neprofesionálně. Dnes pro změnu nefunguje inzerce …

o nefunkčním zasílání upozornění už ani nemluvím, to nefuinguje od začátku, co tu jsem a asi nikdy nebude

alibi 29.3.21 13:47

@Admin Arome.cz nefunguje inzerce

Hanka H 29.3.21 14:00

@Admin Arome.cz

Budu se opakovat - stále nefungují upozornění tak, jak mají. Chodí nepravidelně, s odstupem, a co je záhadou největší (a zmiňuji to už tak často, až je mi to trapné!) - v žádném případě, nikdy mi nepřijde upozornění na diskuzi ve vláknu Co jste dneska zkoušely!

Děkuji a budu doufat.

Hanka

Hanka H 29.3.21 14:02

@Nelly 918 Mnozí pamatujeme časy, kdy web šlapal jak švýcarské hodinky.

To není rýpnutí do osob odpovědných, ale smutný povzdech :cry: .

Nelly 918 29.3.21 14:47

@Hanka H věřím, nyní je to ovšem katastrofa a je to trpané.

Admin Arome.cz 29.3.21 16:58

Dobrý deň, :-)

všetky vaše hlásenia, chyby vnímame, registrujeme a testujeme. Bohužiaľ, námatkovo nám fungujú ako upozornenia tak momentálne aj inzercia. Ospravedlňujem sa každému za nepríjemnosti, je to samozrejme v našom záujme aby na Arome.cz všetko fungovalo. Ale niektoré veci občas skratujú. Mrzí ma to, ale skúsme to prosím takto: @MagnolieS @Hanka H

Upozornenia:
1. musíte mať danú diskusiu zaškrtnutú ako oblíbené
2. musíte mať povolené upozornění
3. musíte to dané téma priamo navštíviť - s tým sa aktivuje ďalšia rozosielka upozornení. Ďalšou návštevou v diskusii, by sa vám mali obnoviť aj upozornenia na diskusiu. Stáva sa, že ak ste v tej diskusii dlhšiu dobu nebola, upozornenia Vám prestanú chodiť.

Prípadne ak Vám to nepôjde, skúste to na stolnom počítači cez Chrome.

Ak to ani po týchto krokoch nefunguje, napíše mi a pozrieme sa na to jednotlivo.

Inzerciu som otestovala, čo Vám presne na nej nefunguje? @alibi @Nelly 918

Fotky z mobilu:
Máte pravdu z mobilu editovať/otáčať fotku nejde. Prosím v tomto prípade používajte stolný počítač a posielam to na technikov. @MagnolieS

Čo sa týka silnejšieho podsvietenia SZ, chápem Vás, ale znovu záleží to aj na tom ako je to časovo a technicky náročné a či by to šlo momentálne spraviť.

Ak by ste zaznamenali ďalšie nedostatky prosím píšte, verte mi, že sa ich snažím vyriešiť a, že trápia aj mňa. Každopádne dúfam, že sa z toho čoskoro dostaneme! :kytka:

Karin

alibi 29.3.21 18:23

@Admin Arome.cz inzerce už nyní funguje, předtím se nezobrazovalo nic, jakoby inzeráty neexistovaly, pouze sekce inzerce ano. standartně jsem na chrome na pc

@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz

Budu se opakovat - stále nefungují upozornění tak, jak mají. Chodí nepravidelně, s odstupem, a co je záhadou největší (a zmiňuji to už tak často, až je mi to trapné!) - v žádném případě, nikdy mi nepřijde upozornění na diskuzi ve vláknu Co jste dneska zkoušely!

Děkuji a budu doufat.

Hanka

Ty máš energie! Já už to ani nejsem schopná vysledovat, co chodí a nechodí. Ale nejvíc mne krká, když mi svítí nahoře hlásič a v přehledu nic nového. Ale smířila jsem se, každý nalezený nováček je pro mne potěšením…

Admin Arome.cz 29.3.21 21:05

Ešte raz dobrý večer, :kytka:

dodávam, že problémy môžu vznikať aj v prípade, že používate iný prehliadač než je Chrome, prípadne keď máte AdBlock.

Karin

Hanka H 29.3.21 21:20

@Admin Arome.cz

Dobrý večer, Karin,

problémy přetrvávají, i když jsem opětovně udělala vše, co doporučujete, skutečně NEMÁM nastavený Adblock a OPRAVDU jsem prověřila i Chrome. A stoprocentně nejsem jediná, takže chyba musí být někde jinde, nikoliv v mé neschopnosti poradit si s moderní technikou ;-).
Jedině snad, že nemám STOLNÍ POČÍTAČ jak doporučujete, ale notebook :-D - nebude problém v tomto :nevim: :-D ?!

Hanka H 29.3.21 21:22

@frangipani_romana Energie se vrací ve vlnách - vždy se periodicky naštvu, a říkám si, že to prostě není možný… :pudl:

A stejně sem jdu nakonec něco napsat. Responzivita Arome je jak z roku 2000, takhle to vypadá, když píšu z mobilu.
Rozepsány příspěvek se schová za reklamu a píšu poslepu. Nevidím, co píšu , nejde opravit a ještě kolikrát si to smažu při pokusu odeslat, protože kliknu na reklamu a přenese mne to pryč. A to mám mobil s dost velkým displejem.
Toto je úplná amatéřina.

Stránka:  « Předchozí 1 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 605 Další »
Váš příspěvek