Objemy refanů, vialek atd. + kde koupit

kakadu 12.4.12 08:13

Mitzi objedná vialky, když se sejde dost zájemců, tak se hlaste (jí do SZ), též viz inzerce.
Máte na to asi týden

Začínám s 200 ks

• Citovat
  • Nahlásit
Mitzi 13.4.12 10:43

Aktuální stav:
Arome Ála 100 - odesláno 24.4.
kakadu 200 - odesláno 24.4.
Ivušenka 50 - odesláno 24.4.
elisa 100 - odesláno 24.4.
MagnolieS 100 - odesláno 24.4.
Širín 100 - odesláno 24.4.
moajli 200 - odesláno 24.4.
Barbarra 60 - odesláno 24.4.
Daniela44 30 - nemám adresu
veronika.sk 50 - odesláno 24.4.
Zimulka 100 - odesláno 24.4.
Veronika1 40 - odesláno 24.4.
venus 30 - předám osobně

Uzavřeno :)

Příspěvek upraven 24.04.12 v 21:57

Mitzi 24.4.12 21:51

Pokud to někomu nedojde do čtvrtka, pošlete SZ, napíšu Vám číslo zásilky :kytka:

MagnolieS 28.4.12 19:56

Milá Mitzi,
dnes vyzvednuto z pošty - velké díky za preciznost a práci co si s tím dáváš :kytka:

Bridgett 19.5.12 10:37

Budu dělat větší objednávku z www.lekarna.cz a přihazuji tyto vialky na vzorky http://www.lekarna.cz/…00ks-400904/. Kdo by měl zájem si ode mně nějaké vzít, napiště mi SZ. Uzavřít bych chtěla zítra večer.
Cena 0,5 Kč/kus.

RoSa 19.5.12 11:21

Bacha, ty plastové netěsní tak dobře jako skleněné - vyteče, vyprchá…

@Bridgett
Tím jsem se Tě nechtěla v žádném případě dotknout, jen popisuju svojí zkušenost.

Elvira 19.5.12 11:31

Mně jsou taky sympatičtější ty skleněné.

Bridgett 19.5.12 11:50

Holky mně se taky víc líbí ty skleněné, ale nemůžu na ně nikde narazit :think: Poradíte mi kde koupit? ;) když je tady někdo objednává, vždycky to prošvihnu :cert:
Jediné jsem našla tyhle a jelikož budu teď objednávat nějakou kosmetiku, tak si tam jeden balíček aspoň těchto přihodím.

kakadu 19.5.12 14:40
@Bridgett píše:
Holky mně se taky víc líbí ty skleněné, ale nemůžu na ně nikde narazit :think: Poradíte mi kde koupit? ;) když je tady někdo objednává, vždycky to prošvihnu :cert:
Jediné jsem našla tyhle a jelikož budu teď objednávat nějakou kosmetiku, tak si tam jeden balíček aspoň těchto přihodím.

Bridget, Mitzi měla tyhle informace:

www.obalycr.cz
Upozorňuji, že se objednávka tváří, že lze objednat libovolný počet kusů, systém to dokonce umožní, ale ve skutečnosti to NELZE. Takže se musí respektovat popisek u zboží – objednávat 732 ks a násobky tohoto počtu (takto jsou originál nabalené v krabici a firma už druhý rok na kusy nerozpočítává).
Dodací podmínky:
osobní odběr – poplatek za balné Kč 35,–
Poštovné + balné bez dobírky do 2 kg Kč 110,–

• Citovat
  • Nahlásit
Mitzi 19.5.12 15:47

Přesně tak :palec:

Ve skleněných vzorek vydrží déle, plastové jsou vhodné jen na rychlou spotřebu, když se položí, časem vytečou. 1 kus (sklo+uzávěr s tyčinkou) vychází na 1,80 Kč. Když si uvědomíme, že cena obsahu bývá 20-200 Kč (podle toho, zda jde o běžnost nebo raritu), tak to je celkem minimální rozdíl. Eppendorfky se dají víc naplnit (1,5 ml), do těch skleněných se vejde 1 ml MAX.

Bridgett 19.5.12 21:08

Já vím, ty plastový jsou na prd, je to fakt na rychlou spotřebu, určitě ne na uchovávání. Musí se to přelepit, ale stejně vůně většinou vyteče (ovšem většina vzorků co se ke mně od ostatních Aromaček dostane jsou právě v těchto zkumavkách :mrgreen: ) Ale objednávat 732 kusů teda fakt nebudu, radši si počkám až bude Mitzi zase dělat nějakou tu porcovací akci ;)

WildOrchid 20.5.12 12:49

ja uprednostnuju ty plastovy, protoze nektery vune do tech sklenenych nejdou poradne prestrikat, a kdyz delam treba 10 vzorku, tak kdybych pouzivala trychtyrek, musela bych ho po kazde vuni jit umejt horkou vodou a nechat uschnout abych ho mohla pouzit na dalsi vzorek. Do plastove se to da nastrikat vpohode bez trychtyrku. Sice to nekdy taky splicha kolem, ale urcite prijdu o min vune nez u sklenenych. Takze.. u skla prijde o vuni ten kdo vzorek dela, u plastu ten kdo ji v nem bude skladovat dlouho. A myslim ze ten ubytek skladovanim nebude tak znacnej jako strikani z flasky ktera dela jen mlhu at se snazim jak se snazim. (nehlede na to ze kdyz strikam do 1ml vialky tak ke konci mi po striknuti zpetnym vysplichnutim vic tece po rukach nez do vialky)

kakadu 20.5.12 12:53

@WildOrchid

přesně ty samé zkušenosti, do skleněných dávám spíše oleje

• Citovat
  • Nahlásit
domenica 20.5.12 13:05

Já už dávno používám jenom ty skleněné. S přestříkáváním problém nemám a navíc většinu vůní do nich stejně přelévám. Krásně těsní a vůně v nich vydrží dlouho. Jediné plastové, které beru na milost, jsou 2 ml s rozprašovačem. Výhoda rozprašovače vyrovná nevýhodu plastu.

WildOrchid 20.5.12 13:22

jo, co se da prelejvat, tam je sklo dobry, pres tu tycinku se to nalejva bezvadne, a ztraty jsou minimalni :)

treba ale takova AA s kulatym otocnym vickem se fakt neda zmacknout tak aby nedelala mlhu ale jen curek.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek