Objevy...

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

chavah 06.09.10 17:37

krása.Ale jen podle názvu.

Evax 09.09.10 22:56
Tigra píše:
Neznáte někdo značku Lilly Pulitzer? http://cz.strawberrynet.com/perfume/lil … 09/#DETAIL

Znám, pro mne je nejlepší Beachy /a opravdu hodně chválená :D/, měla jsem vzorečky i dalších dvou. Ještě jedna se mi líbila, dokonce jsem o ní i uvažovala, ale bohužel se mi názvy s výjimkou Beachy pomotaly dohromady. Další produkci tedy radši nebudu rozmazávat :oops:

Beachy je stejně nejlepší :P Optimistická, sladší, ačkoli je svěží, malinko hřeje /asi právě svým optimismem, který jí zřejmě propůjčuje frangipani a jasmín/. Řekla bych, že je to hravá až veselá vůně, ale ne náctiletka. Dovolím si přirovnání k niche verzi Light Blue /podobné ovšem vůbec nejsou, ale dojem vyvolávají podobný s tím rozdílem, že Beachy u nás málokdo zná nebo nosí. Líbí se totálním vůňoslepcům i těm, kteří se vyznají/ Nejradši ji mám v létě nebo v době volna, kdy působí a rozvíjí se obzvlášť dobře :D Podle mého názoru se absolutně nehodí na formální jednání, ale dobře poslouží jako vůně na rande, pěknou procházku, výlet do města, na dovolenou atd. Osobně ji pojímám jako volnočasovou vůni :D

Beachy vytváří jakousi auru bezstarostnosti a připomínku krásných chvil dětství / a tato atmosféra se podle mé zkušenosti přenáší skoro zázračně na okolí :D Možná opravdu něčím připomíná vůni, kterou známe nebo se s ní hodně lidí setkávalo v dětství :conf: /

Garfield 10.09.10 22:24

Mě by zajímal LOSTMARC'H from Brittany :conf: V databázi jsou nějaké recenze, ale jen asi 2. Zrovna u vůně, která mě zajímá nejvíc ani nemají na ALZD vzorek a celou lahev na slepáka těžko, při té ceně.

macska 13.09.10 20:34

hm, na webu mají 15 euro poštovné… takže si asi nechám na sadu vzorků zajít chuť

ETA: …taky bychom mohly udělat minimedvěda a rozporcovat nějakou flašku, to už by cenově celkem šlo, ale až v říjnu / listopadu, teď jsem mimo.

derad 17.10.10 09:06

no ne, TDC a Les Parfums de Rosine mají zelenou.. http://www.pic4ever.com/images/1522.gif

shanin 17.10.10 10:38

A ostatní se s nimi nechtěli bavit. :-)

Incognita 17.10.10 16:28

Jestli jsem to pochopila, tak parfémy, aby dostaly zelenou, musely splnit 2 podmínky:

1, nebyly testovány na zvířatech - myších či potkanech, ale rovnou na lidech, nebo vůbec?
2, neobsahují syntetická pižma, takže pokud obsahují pižmo, tak kabaří, ondatří nebo bobří?

http://upload.wikimedia.org/…chustier.jpg http://upload.wikimedia.org/…icus_FWS.jpg http://upload.wikimedia.org/…er_pho34.jpg

Garfield 17.10.10 17:05

Už jsem se na to ptala v blbých dotazech, ale nikdo se nechytal :conf: Kdo vlastně používá syntetiku a kdo přírodní složky živočišného původu(cibet, pižmo…)? Měla jsem za to, že už to dělá opravdu jen málokdo, jako třeba Amouage o ktéré se to tu psalo. Doufala jsem, že i firmy jako Annick Goutal, nebo l´Artisan už jsou rozumné a používají syntetické náhražky, nebo se pletu? :speechless:

Garfield 17.10.10 17:35
Incognita píše:2, neobsahují syntetická pižma, takže pokud obsahují pižmo, tak kabaří, ondatří nebo bobří?

To by se měli Greenpeace teda rozmyslet, jestli chtějí chránit lidi, nebo bobry a jeleny. Syntetické pižmo=nebezpečí pro lidi, přírodní = vraždění zvířat.

macska 17.10.10 17:56
Garfield píše:
Doufala jsem, že i firmy jako Annick Goutal, nebo l´Artisan už jsou rozumné a používají syntetické náhražky, nebo se pletu? :speechless:

řekla bych, že l'Artisan používá syntetiku a nejen u pižma, ať si Boris vykládá o přírodě klidně dvě hodiny v kuse. :mrgreen:

Garfield 17.10.10 18:02

No to bych byla jedině ráda :wink:

derad 17.10.10 19:25

nebude to asi obvyklé, ale někde jsem četl o odebírání pižma (gazelího, myslím) živým zvířatům, bez úhony.
jako oficiální butler své obstarožní psičky, jíž pravidelně vymačkávám anální žlázy, si to umím představit. mimochodem smrádek jejího „pižma“ věrně připomíná šproty.

Garfield 17.10.10 19:53

Já jsem zas myslím četla, že se bez usmrcení „vymačkávají“ cibetky, ale bobři a ti jelínci se musí zabít :conf:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama