Parfums de Nicolaï

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
bigger 20.3.11 17:51

Ahoj, hlásím se do druhé várky a mám zájem o Kiss me tender, 20 ml (teda pokud se vůbec bude objednávat). Na medvědech jsem poprvé, že jsem tak smělá: na kolik zásilka vyjde se vším všudy, vč. poštovného do ČR a bez použití PayPalu? Děkuju za odpověď!

janali 20.3.11 19:23

Ahoj,
pre mňa šlo o prvé organizovanie medveďa, takže som tiež niektoré veci nevedela :mrgreen:

Napríklad, poštovné je pri množstve viac ako 10 ml 3,50 eura (pri množstve do 10 ml je to 2,50 Eur).
Poštovné z FR na SK je 11 Eur (oňho sa delíme, prvý krát to vyšlo každú na 0,50 Eur a približne toľko to bude aj druhý krát)

K cene parfému a pošty si ešte treba započítať cenu zvoleného flakónu z www.flakony.sk (alebo www.flakony.cz, len tam su ceny v Kč), a nakoniec ešte treba rátať s poplatkom za cenné psaní.
(Ten samozrejme platíš pošte, nie mne :D, a výšku poplatku zistíš najskôr na stránkach Českej pošty :) )

ledifia 6.4.11 09:10

Není čas na druhého, jarně letního medvěda?
Já jen, že později už nebudu mít patrně na nic většího finance.

janali 6.4.11 10:45

zatiaľ sa nikto nehlási:-)
Priznám sa, že keď som medvede navrhla po prvý krát, netušila som, že do mája budem musieť napísať a vydať knihu a k tomu odovzdať pár ďalších „spisov“. Preto nikoho neposurujem:-) (ostatne, už pri prvom medveďovi mi odchádzala pozornosť, ako si iste niektoré z vás všimly, takže by som to nechcela siliť…) :) :wink: :oops:

ledifia 6.4.11 12:57

janali, já jsem si to myslela, jen jsem se potřebovala ujistit :-) Víc SZ.

janali 14.4.11 14:50

Dievčatá, musím sklamať:

nevychádza mi to tento rok s časom vôbec dobre, takže som dospela k rozhodnutiu, že ďalšieho medveďa nebudem robiť.

Vlákna k PdN samozrejme nechávam, ak sa niekto ujme ďalších medveďov, tak aby zostal prehľad o tom, kto čo chcel:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek