Poraďte lak na nehty

Stránka:  « Předchozí 1 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Marianna 13.8.15 10:59

No, je fakt, že jako každé z nás vyhovuje jiná řasenka, make-up apod., může to být stejné i u laků na nehty. Mě všechny ty značky dělají co mají: obvykle ve dvou vrstvách plně kryjí, drží, nebublinkují, nepruhují apod. Mám ráda laky bez perleti ve škále od tělové přes růžovou, korálovou, červenou, vínovou. Ten mátový lak je výjimka. Ještě mám jeden černý lak, pár dofialova, ale ty mi moc nesluší. Žlutá, zelená a modrá u mě nebydlí.

Jinak podlak mám od G. Salvete a vrchní lak Better Than Gel Nails od Essence - ten už asi pátej v pořadí a modlím se, aby ho nepřestali vyrábět.

Lalaith 28.12.15 21:40

Máte někdo oblíbený top coat? Nějaký běžně dostupný v drogerii… Nemusí být nutně rychleschnoucí, ale potřebuju něco, co v dostupné době vytvrdí lak + prodlouží životnost?

Hanka H 29.12.15 08:59

@Lalaith Nevím, zda já jsem ta pravá - vyzkoušela jsem kde co, laky za několik stovek se mi oloupaly stejně rychle jako ty za padesát korun, ale osvěčila se mi od Miss Sporty Base and Top Coat - stojí pár kaček, zkus to. :mavam:

Lalaith 29.12.15 11:22

@Hanka H Díky, mrknu na to… Já mám teď od Essence Like a gel top coat (černá lahvička) - a ze začátku byl dobrý, teď jsem tak v polovině/ve třetině a už houstne, blbě se nanáší a dělá bublinky, tak přemýšlím nad novým a nevím, kam sáhnout. Jsem lakovací zelenáč, nemám zkušenosti s mnoha výrobky.

74SLena 30.12.15 21:33

já se naučila používat rychleschnoucí sprej od Avonu. A funguje a laku dodá takovej větší lesk je to silikon a alkohol dohromady.

Ukulemba 14.3.16 21:07

@Lalaith Já používám od Sally Hansen Insta-Dri. http://www.krasa.cz/…13-3-ml.html?…
Stojí stovku i v drogerce a je fakt slušnej. Lak opravdu uschne za pár minut. Za stovku fakt dobrá věc. :palec:

Lalaith 19.3.16 15:15

@Ukulemba :) díky, mrknu na něj.

Aniccck 22.3.16 15:23

mrknete na pevonia eshop tam maji i veci na nehty myslim :)

geri 24.3.16 10:56

Poradte prosim, kde levne koupit laky OPI? V Sephore jsou pomerne drahe, v nekterych internetovych obchodech je zase mizerny vyber :(

bambie5 14.10.16 09:00

Ahoj:) máte někdo zkušenost s tím shellacem z drogérky? Vydrží vážně 14 dní? děkuji za rady:)

Yvraine 1.5.17 21:36
@geri píše:
Poradte prosim, kde levne koupit laky OPI? V Sephore jsou pomerne drahe, v nekterych internetovych obchodech je zase mizerny vyber :(

Tedy nevím, jestli to je ještě po roce aktuální… ale tak třeba ano.
Já nakupuji laky na nehty OPI a vůbec všechny laky na nehty, olejíčky a další věci na manikúru už dlouhá léta na: modelaznehtu.cz a vždy jsem byla maximálně spokojená.

MagnolieS 2.5.17 09:40

@Lalaith Ani nevím jak jsem tady zabloudila dnes, ale tip od @Ukulemba na SH Insta - Dri sedí, zakryje i malé nedostatky z lakování. Vyzkoušela jsem toho moc a už dva roky používám jen ten.
Spray od Avon je fajn, ale je jen pro rychlejší schnutí, rozhodně lesklý efekt po umytí rukou nezůstává.

Co jsi nakonec koupila?

Lalaith 3.5.17 06:00

@MagnolieS Díky za tip, už je to dost dávno, co jsem se ptala, od té doby jsem se posunula do fáze, kdy si nehty prakticky nelakuju… Zjistila jsem, že na to nemám čas, respektive ten čas chci věnovat jiným věcem. :)
Každopádně mi zbylo dost obyčejných laků, které už nepoužívám, kdyby měl někdo pražský zájem.

bambie5 21.9.17 08:55

Miss sporty dělá takový hezký pletový odstín a je rychloschnoucí, kupuji si často :) stojí asi 26 korun

Stránka:  « Předchozí 1 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Váš příspěvek