Porcování Creed, Tom Ford a jiné...

sans effort 10.01.19 19:19

Tom Ford Oud Wood 10ml 330,–

Hanka H - 10ml
sans effort - 20ml
nemo970 - 30ml
Petrajs - 50ml
Petrbures1 - 20ml
rocky - 10ml
svata22 - 10ml
@T777 - 30ml

zbývá - 70ml

Vlady 6 10.01.19 19:53

Dobrý den,

vzal bych si 10 ml.
Děkuji

P.S. Neznám tě, ale velmi si vážím tvé práce a ochoty se podělit s ostatními o krásné vůně.
Jinak bychom někteří na ně nedosáhli. Ještě jednou Děkuji. :-) Vlady

Rosa N. 10.01.19 19:58
@Vlady 6 píše:P.S. Neznám tě, ale velmi si vážím tvé práce a ochoty se podělit s ostatními o krásné vůně.
Jinak bychom někteří na ně nedosáhli. Ještě jednou Děkuji. :-) Vlady

@sans effort Znám Tě, a taky si Tě vážím.

..má pravdu ten hoch :-*

Renusatko 10.01.19 20:50

@ddavid Toma znám a práci s porcováním taky. Někdo to napočítá dráž hned, aby si tam započítal případné úbytky z rozstřiku někdo dá do odstřiku malinko méně. Nevím teda kolik ti vyšlo po přeměření stříkačkou, ale počítám chybělo tak půl ml ? Protože 10 není až po tu hranu. Osobně mě teda nikdy nenapadlo odstřik po někom přeměřovat, protože ten dotyčný s tím má tolik práce, že by mi bylo trapně. Objednávka ze zahraničí, přeposílání ještě přes kamaráda v cizině, nakupování obálek, balícího materiálu, porcování, balení, běhání na poštu. Nikdy se to nevyplatí, většinou na to člověk docela dost doplácí, aby ostatní měli vůni, kterou by si jinak nepořídili. No ale tobě bych těch 50 kč vrátila a už nikdy nic neprodala.

Černá káva 10.01.19 21:24

@Renusatko Velmi přesně vyjádřeno.

Petrbures1 10.01.19 21:55

Ahoj Tome,

pokud je jeste k dispozici Aventus, tak bych vzal 2×10ml pro zname… Diky :palec:

Vlady 6 10.01.19 23:04
@Renusatko píše:
@ddavid Toma znám a práci s porcováním taky. Někdo to napočítá dráž hned, aby si tam započítal případné úbytky z rozstřiku někdo dá do odstřiku malinko méně. Nevím teda kolik ti vyšlo po přeměření stříkačkou, ale počítám chybělo tak půl ml ? Protože 10 není až po tu hranu. Osobně mě teda nikdy nenapadlo odstřik po někom přeměřovat, protože ten dotyčný s tím má tolik práce, že by mi bylo trapně. Objednávka ze zahraničí, přeposílání ještě přes kamaráda v cizině, nakupování obálek, balícího materiálu, porcování, balení, běhání na poštu. Nikdy se to nevyplatí, většinou na to člověk docela dost doplácí, aby ostatní měli vůni, kterou by si jinak nepořídili. No ale tobě bych těch 50 kč vrátila a už nikdy nic neprodala.
Vlady 6 10.01.19 23:05

Absolutní souhlas. :-)

Magnolie1 11.01.19 08:34

@ddavid Hodně mě to také překvapilo. Tomáše znám taky osobně, na srazech je zcela bezkonfliktní a empatický a ochotný, nepamatuji si, že by o někom někdy řekl něco negativního, vždycky na lidech i na věcech hledá to pozitivní. Takže si říkám, jestli tu nemluvíme o dvou různých lidech. Jinak moc hezky to napsala Renata - Renušátko, kde i vysvětlila jak je to s tím porcováním, kterému nerozumím já, protože jsem nikdy nic neporcovala, neboť jsem velká nešika. Navrhuji podobně, jako Hanka H, abyste si to vyříkali v SZ, určitě se nedorozumění vysvětlí. :-), určitě ti řekne, proč lahvička nebyla plná a tak.
Určitě to není důvod proč končit s arome. Dej tomu čas.

Příspěvek upraven 11.01.19 v 10:24

rocky 11.01.19 10:05

@sans effort Tomáši, prosím ještě o 10 ml, nevím co je to zač, ale fragrantika mi šeptá ber ber. Děkuji.

fegitah 11.01.19 11:49

@ddavid Taky se musím Toma zastat a je mi ho upřímně líto, zkrátka za ochotu na žebrotu!

Deklarovaný objem flakónu July je 12 ml, pokud si tedy koupíš odstřik 10 ml, refan NEMŮŽE být plný.

Nehledě na ztráty , ať už při přestříkávání nebo plnění pipetou/stříkačkou.

Věřím, že Tom na porcování ještě doplácí, myšleno nejen obrazně!
A navíc ho to stojí hodně času a úsilí!

Suramajstr 11.01.19 11:56

@sans effort Tome, měl bych zájem o Tom Ford- Oud Wood 10ml, pokud ještě je.

Jinak k tomu co psal @ddavid , bral jsem si také Franck Boclet a naprostá spokojenost, vůbec by mě nenapadlo, že by mi Tomáš dal menší porci a už vůbec by mě nenapadlo něco měřit nebo nad tím přemýšlet. Je to o důvěřivosti a pokud bych zde lidem nevěřil, tak by nemělo cenu sem lézt a cokoli si vybírat. Naopak jsem rád, že jsou zde lidé, kteří se ujmou porcování, vrazí do toho svý prachy, čas a práci s tím strávenou a díky nim si můžu „ochutnat“ vůně, které bych si jinak nekoupil.

sans effort 11.01.19 12:19

Tom Ford Oud Wood 10ml 330,–

Hanka H - 10ml
sans effort - 20ml
nemo970 - 30ml
Petrajs - 50ml
Petrbures1 - 20ml
rocky - 10ml
svata22 - 10ml
T777 - 30ml
@Vlady 6 - 10ml
@Suramajstr - 10ml

zbývá - 50ml

sans effort 11.01.19 12:24

@Pertbures1 Petře, ale už nemám flakonky Juli, můžu Ti to poslat bohužel jen v lékovkách. To vlastně platí pro Oud Wood. Všechno budu muset rozporcovat do lékovek.

@rocky myslíš Aventus, nebo Oud Wood?

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Další »
Váš příspěvek