Problém

micuska6 8.8.14 20:51

@Ada kvitujem, ze si jej ban nedala. Zrejme by chcela odist, ale nenasla tu silu v sebe. Keby dostala ban, aspon by sama pred sebou bola ukrivdenou mucenickou. (Dufam, ze ten ban nedostanem ja.)

• Citovat
  • Nahlásit
Světluška 20.10.16 21:20

Zmenšení písmenek na stránkách arome

Dnes se mi přihodila velmi nepříjemná věc. Nevím, zda jsem byla nějak nepozorná, ale to vylučuji, došlo k zminiarituzování veškerého textu. Ať píši nebo cokoliv čtu. Vkládala jsem fotografie a odkaz do SZ, nejsem si tedy toho stoprocentně vědoma, ale pravděpodboně ihned poté se mi zmenšilo veškeré písmo.
Vůbec si s tím nevím rady, jak z toho ven. Odláslila jsem se, přihlásila. Restartovala, vypnula, zapnula…

Může, prosím, někdo poradit jak zvětšit písmenka, vypadá to, že už ani brýle nepomůžou, jedině lupa 8o

Děkuji :kytka:

sisa.b 20.10.16 21:33

@Světluška skús CTRL + 0
Alebo keď podržíš CTRL a súčasne budeš pomaly hýbať kolečkom na myške, tak sa ti bude obrazovka zväčšovať/zmenšovať ;)

Světluška 20.10.16 21:43

Opravdu skvělé !!!! Velmi děkuji za nesmírně rychlou a cennou radu !!! Ano, teď už jsem si jistá, že jsem udělala chybu, na kterou jsem v hloubi duše myslela. Při vkládání 3 fotografií jsem si podržela CTRL, což většinou nedělám a takhle to dopadlo. Ještě jednou velký dík !!!!!!!

sisa.b 20.10.16 22:04

@Světluška to sa mi tiež občas stane, ale tá prvá klávesová skratka je rýchlou cestou, ako to nastaviť do pôvodnej veľkosti :)
Inak ja celkom často zväčšujem/zmenšujem podľa potreby :)

Světluška 20.10.16 23:07

Já velmi děkuji, vůbec jsem nečekala, že tak rychle někdo zareaguje, už dlouho tady nikdo nebyl. Já jsem tady teď večer, když jsem hledala v tomto vlákně, našla dokonce svůj příspěvěk z roku 2009. To mě tedy opravdu velmi rozveselilo.

Velmi mi to pomohlo, tohle jsem opravdu nevěděla, zase jsem poučenější, člověk se stále učí…, děkuji.

Slimek 16.11.16 11:02

Nevím, jestli už na to někdo přišel. Ale v rámci katalogu parfémů nejde listovat mezi stránkami. Objeví se vždy stránka 1 a na další se nedá přejít, ani klikáním přímo na číslo stránky, ani šipkou, ani v tom okénku.

Frankie 16.11.16 11:14

@Slimek
Tady o tom píšeme, reakce zatím nulová.

http://www.arome.cz/…nkovani/426/

kytikyti 2.8.17 23:01

Nejde mi hodnotit vune. Kdyz klikam na libi se mi tak se nic nedeje…

Frankie 2.8.17 23:17

@kytikyti
A co takhle po kliknutí uložit hodnocení, vlevo dole…

kytikyti 6.8.17 22:30

Zkousim to na mobilu a nic se nedeje…

Nadik22 7.8.17 10:41
@kytikyti píše:
Nejde mi hodnotit vune. Kdyz klikam na libi se mi tak se nic nedeje…

Já mám stejný problém, jak mám hodnotit vůně?

Frankie 7.8.17 10:43

@kytikyti @Nadik22
Prave jsem to na svem mobilu a s jednou nehodnocenou vuni od Ferrari na polici odzkousel, bez problemu funguje.
Zkuste z jineho mobilu.

kytikyti 8.8.17 19:21

haha, no novy mobil si kvuli tomu kupovat nebudu:-) zkousim na počítači a taky nic. aby bylo jasno tak klikam do těchrámečků líbí se, neutrální nebo nelíbí......?

Frankie 8.8.17 20:06

@kytikyti
Zkrátím to, zkoušel jsem to právě teď znovu na laptopu, tabletu i telefonu, jak jsem řekl, jde mi to na všech zařízeních (i vzhůru nohama). :relax:

Stránka:  « Předchozí 1 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Další »
Váš příspěvek