Produkty zn. Balea

verunka2201 1.5.13 13:33

@shayne Těžko říct, zatím je jen očichávám a pilně pracuju na spotřebě toho, co mám v koupelně aktuálně načnuté :lol: Pak dám vědět.

Marianna 20.6.13 07:56

Máte někdo sérum Balea Beauty Effect Hylauron Booster? Já chytrá si vyhodila krabičku a na německých stránkách nějak nemůžu vyčíst jak se to používá - ráno? večer? samotný nebo pod krém? :think:

IvKa 20.6.13 10:25

Mariannko, já myslím, že by ses měla řídit tím, jak ti to vyhovuje. Večer určitě a jestli to bude málo, můžeš se přimáznout nějakým krémem. A ráno to taky neškodí. Já když do krémů přidávám hyaluronát, dávám už jen málo oleje a žádný z testovacích králíčků si nestěžoval, že by chtěl mastnější. Ani kolegyně, která se musí přimazávat přes den, protože jí to táhne, jak tvrdí.

Marianna 20.6.13 11:14

Díky. :D Takže vyzkouším prvotně večer bez a uvidím, jak to bude fungovat.

verunka2201 22.6.13 11:48

@Marianna Taky bych to používala podle toho, jak by to ksichtík potřeboval.
Nedávno jsem zjistila, že Hauschkova metoda „večer jen tonikum a žádný krém/sérum/gel/cokoliv na to“ má něco do sebe. Pleť se mi lépe regeneruje a ráno vypadá k světu. Když jsem předtím na sebe ještě dodatečně patlala krém (ač určený pro můj typ pleti), tak ráno to tak fajn nebylo, někdy spíš ještě horší; občas jsem dokonce byla podivně nateklá, pupínky nemizely… Ale já mám teď složitější období co se pleti týče.

Poslyš, a to sérum - to je takové ti s tím divný ufounským vrškem, co nemá žádné praktické využití? :D Jája psala , že je výborné právě na pupínky…

Ronna 22.6.13 13:03

Já to tak dělám, střídám to. Jeden večer pleť. voda a trocha reg. oleje, druhý večer jen pleť. voda. A pleť mám teď moc pěknou. Musím to zaklepat.

Marianna 24.6.13 07:29

Jo, Verunko, to je ten ufonek. Díky za odkaz na Jáju, já věděla, že jsem o tom u některé blogeríny četla a nevěděla jsem, která to byla. Google nepomohl … :?

Bez krému navečer jsem to ještě nikdy nezkoušela. Každopádně ráno se probouzím mastná jak kobliha. Až seženu ten tonik, zkusím to. Hadka jsem ve dvou bioprodejnách, které jsem oběhla, nenašla, tak čekám, až bude v akci Lirene z Rossmanna. :mrgreen: Já holt ty plný ceny nějak nemám ráda, takhle koupená věc by mi neudělala radost.

paprlile 24.6.13 17:10

Zložitejšie obdobie s pleťou mám teraz aj ja :( Dokonca mám pupienky aj na chrbte a dekolte, čo som teda nikdy nemávala. Niečo nie je ok, len neviem čo :nevim: Možno by ale naozaj pomohlo aspoň na čas vysadiť všetky tie patlátka a nechať pleť trochu oddýchnuť :think:

shayne 28.6.13 16:36

krém Balea

Ahojky musím vám moc doporučit krém 500ml,sluneční broskev. Je to limitovaná edice v kelímku, voní náádherně a na kůži je uplně perfektní , snadno se roztírá i vstřebává :-) a stojí jen 59kč!! no nekup to :D

Aethenea 30.6.13 23:14

Za mě mám dobrou zkušenost s kokosovým kondicionérem a fíkovou maskou na vlasy. Pak šampon proti lupům mě lupů vážně zbavil, ale blbě se po něm vlasy češou, takže to vážně chce kondicionér. A mango krém na ruce :srdce:

Ivynka 6.7.13 00:09

Souhlasím, ten je úžasný a hlavně nádherně voní :srdce:

andry 1.8.13 21:44

zkusila jsem tu pěnu na holení „nature“ v plastovém obalu do zelena a jsem spokojená, je hustá a jemná, hydratuje a parfemace je minimální, což je pro mě důležitá vlastnost.

Ronna 2.8.13 00:03

Používám jejich suchý šampon a je dobrý.

IvKa 2.8.13 07:29

Nezkoušel někdo jejich CC krém? Nedávno jsem si ho všimla jako novinky.

viky 10.8.13 16:53

CC krém jsem nezkoušela, ale někde jsem četla, že stojí za prd.
Ale co bych vám chtěla všema deseti doporučit je Balea Locken Relax Serum. :palec: Řekla bych, že skvěle regeneruje a hydratuje sluncem vysušené vlasy. Účinek srovnatelný se séry L´Oréal Professionnel. Možná je i krapet lepší. :) Akorát je tak nějak bez vůně.. Ale to beru spíš jako plus. Málokterá parfemace mi totiž sedí. 8)

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek