Rochas Femme 2011

Alex 05.06.11 18:32

Rochas Femme 2011

Rochas Femme 2011

http://www.marionnaud.fr/…ts/11412.jpg Hlava: broskev, švestka, ruža Srdce: ylang-ylang, jazmín Základ: vetvičník

ide o jemnú reformuláciu s cieľom trochu prevzdušniť klasiku, nie zmeniť ju


Reklama

dusty 30.11.11 17:03

Nie je vetvičník už zakázaný?

Širín 02.12.11 08:54

Rozhodně byl :zed: a je to škoda.
Tohle vypadá dobře… Dobří holubi se vracejí :dance: .

agnesea 21.07.13 19:38

Připomíná vám odér tohoto parfému jako čerstvě otevřený balíček papriky? Hledám totiž jistý starý parfém, kterého to charakterizuje a nechtěla bych kupovat na slepo…

agnesea 21.07.13 20:29

Pošilhávám po tomto parfému, může mi někdo poradit, jakým způsobem je hezký? Líbí se mi vůně Alien – modrý i žlutý, Naf Naf, Issabela Rossellini, Allure, Coco Mademoiselle, Chance, Samsara, Moschino cotoure,Exotic Love, Douche, Just Cavali a nejvíc Bottega weneta. Nemám totiž až tak vyhraněný vkus. Nesnáším vůně Jeanne od Lancomu, ani Chanel 19 – ten základ (rozlitý sirup)v nich je pro mně velmi obtěžující, jako bych se přejedla citronovomáslových sušenek, ani jedovatě sladký Eternity… Budu vděčná za každou radu, jestli Rochas Femme se bude ke mně hodit.

prokera 15.09.14 15:33

@otakara :mavam:
Tak - já se na ni taky spíš učím ;) , ale musím říct, že s každou aplikací ji mám raději a objevuji nové a nové tóny :) . Zkraje jsem váhala, zda si ji ponechat, ale teď jsem přesvědčená, že u mě zůstane 8) .

otakara 15.09.14 16:15

@prokera veď aj ja tak isto, viac a viac sa osmeľujem, kdesi bolo spomenuté, myslím v recenziách, musela by som prekliknúť /nechce sa mi :oops: /, že je pekné, keď si ju nanesieš, keď je kabátové obdobie a vyzlečieš si ho potom, alebo tak nejako. Vôňa je taká teplučká, hodí sa mi to na ňu, takisto i to prirovnanie k Mitsouko, to bezpochyby.
Rovnako keď som reagovala na Madame Rochas, to je taká druhá Rochasova vôňa, s ktorou som nesmelá, ja už som v používaní vôní raz taká, keď mám pocit, že by som okoliu nevoňala.

prokera 15.09.14 19:34

@otakara Jsem kus hovězího :oops: - měla jsem samozřejmě na mysli Madame Rochas, když jsem zde o vůni psala ;) . Nicméně Femme Rochas mám taky a to je úžasná vůnička :palec: - řekla bych, že dost sexy, musí se s ní opatrně a zjistila jsem opakovaně, že létě ji fakt nemohu :| - je z ní pak cítit hlavně upocený kmín :mrgreen: . Ovšem v zimě ji suverénně nosím i do práce ;) . S Madame Rochas jsem se zatím tak daleko nedostala :think: - tam jsem trochu stále ve fázi zkoušení a nošení hlavně o víkendech :) - ZATÍM 8) !

otakara 16.09.14 08:23

@prokera Sme na tom tak trochu podobne, Rochas Femme - opatrne a tiež vzbudzuje vo mne taký pocit ako tebe a Madame Rochas tak ako ty, skúšam, ale už mám silnejší pocit, že nie je na zahodenie, niečo z toh bude. Nezamýšľala som sa, že by som ju niekedy mala, no ale keď mi ju tá moja Mirka omylom kúpila a obdarovala ma! :) :mavam:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama