SAMSARA čistý parfém V.

domenica 2.6.16 21:32
janejane 2.6.16 22:10

@domenica Mohla bych poprosit jen o 5ml, pokud jsou ještě volné?

domenica 2.6.16 22:33

@janejane
Určitě ano. ;) Napiš mi prosím rovnou do SZ, jaký bys ráda flakónek a adresu pro zaslání.

janali 3.6.16 21:40

Tak ak je este 5 ml volnych, vezmem ich☺

domenica 5.6.16 13:50

@janali
fajn, napiš mi prosím rovnou do SZ, jaký bys ráda flakónek a adresu pro zaslání. ;)

domenica 8.6.16 00:12
@domenica píše:
Tak konečně dobrá zpráva. Jsem moc ráda, že se VikiS ozvala a o svůj podíl přihlásila. Dnes jsem jí posílala podklady k platbě.
Mám radost, že se tedy i takto akce nakonec zdárně dotáhne. Každé jiné náhradní řešení by bylo více či méně nepříjemné. A Samsara v této koncentraci je tak krásná vůně! ;)

Tak @VikiS se sice ozvala, ale bohužel následně se opět odmlčela, takže zprávu s podklady k platbě doplatku (50 ml), kterou jsem jí ve čtvrtek 2.6. odeslala, si už nepřečetla a na Arome se od té doby nepřihlásila. :?

Daridari 8.6.16 07:44

@domenica to správanie je nepochopiteľné, asi sa na ňu veľmi spoliehať nedá :mrgreen:
Chcela by som sa opýtať, či posielaš aj na Slovensko a či sa bude tých 50 ml ešte porcovať ak sa vikis neprihlási. Ďakujem :P :mavam:

Pedro7 8.6.16 12:46

@domenica Ahoj, bude-li potřeba, tak vezmu dalších 10 ml - dohromady tedy 20 ml. Snad se najdou i jiní zájemci, bylo by škoda vše stornovat kvůli jednomu podílu.
Pěkný den všem. P.

domenica 8.6.16 13:15

@Daridari
Je to zvláštní. VikiS „znám“ velmi dlouho. Zúčastnila se mnoha porcovacích akcí a vždy byla spolehlivá. Vídávaly jsme se i osobně při předání. Když se kolem platby doplatku delší dobu nehlásila, napadlo mě spíš, že je na dovolené nebo tak něco, právě kvůli těm dobrým zkušenostem. Když se pak minulý týden ozvala s informací o flakónu a já jí tedy poslala podklady k platbě, domnívala jsem se, že je vše vyřešeno. Tím, že má „praxi“ ví, jak to probíhá - že to je společný nákup. Jenže to odmlčení zas… i tak to může být zůsobené mnoha jinými věcmi, než nějakým špatným úmyslem a nespolehlivostí. To je to poslední, na co myslím. Takže ještě doufám, že se ozve a vysvětlí se to jako nějaké nedorozumění.
Jenomže situaci potřebuji řešit. Flakón je k vyzvednutí, všechny ostatní platby už pohromadě. Platbou ze svého (už tak poměrně velký podíl ;) nemohu a nechci navyšovat) určitě ne, rušením celého taky rozhodně ne. Když se ale teď rýsuje event. náhradnický zájem, tak by to bylo fajn.
Ano, na Slovensko zásilky běžně posílám ;) . Znamená to sice dražší poštovné (cenné psaní, které je spolehlivé, rychlé a dovoluje bezpečné zabalení stojí nyní při zásilce nad 100 ml 158 Kč plus 3 Kč za každých 1000 Kč pojištění) a stanovit způsbo platby.
@Pedro7
To by bylo fajn.

Napadá mě, jestli má někdo na VikiS tel číslo, poslat jí Sms, jako poslední pokus. Ale pak už bych to dál neprotahovala, poslala jí zpátky zálohu a pokud by se našli náhradníci, rychle to dotáhla.

Daridari 8.6.16 14:36

@domenica ďakujem za odpoveď, no mrzí ma to s vikiS hlavne, keď sa aj osobne poznáte. Určite teda to nebude z jej strany len nespoľahlivosť 8)
Ja sa veľmi rada pridám kedykoľvek, navyše som sa tu dohodla s janali, sme obe z Bratislavy, takže by sme si to spolu poriešili :potlesk:
No ale ja by som si rada vzala ak by bolo možné takých 10 ml, snáď sa na zvyšných 40 rýchlo nájdu záujemci, ak by to viazlo len na nejakých pár ml, viem si zobrať aj o niečo viac :mavam:

ishi 8.6.16 15:03

Zdravím, pokud si z vikiS podilu 50 ml odebere Pedro7 dalsich 10 ml a Daridari 10 ml - zbyvalo by 30 ml? Pokud tedy 30 ml c.p. Samsara je volnych, velice rada se jich ujmu. Pekny den

MagnolieS 8.6.16 15:56

@domenica Zkusím viki poslat sms.

domenica 8.6.16 22:19

@MagnolieS
Díky moc a posílám SZ

domenica 9.6.16 17:58

Tak teď už je snad opravdu vše na dobré cestě… v každém případě však platba doplatku konečně proběhne zítra dopoledne. Uf! ;)

@Daridari @Pedro7 @ishi
Posílám SZ

domenica 20.6.16 12:14

Podle dnešní informace, zásilka s parfémem Samsara (a s parfémem Champs-Elyséés) bude z Béville (místo kde se zásilky balí do kartonů a vypravují přepravní dokumentací) vyzvedávána přepravcem DHL příští týden, kolem 30. června. Tak sláva. Už se těším.

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 48 Další »
Váš příspěvek