Sensi White Notes

Zdenka 11.03.08 17:00

Potřebovala bych poradit. Kdysi jsem zkoušela Sensi White Notes a moc se mi líbila, nekoupila jsem ji tenkrát kvůli velkému flakónu. Pořád ji mám ale v hlavě, pamatuju si ji jako jemnou, v základu trošku pudrovou vůni, bohužel teď v Brně se mi již nepodařilo ji nikde vyzkoušet, prý se stahuje z prodeje. Ještě bych ji ale sehnala přes internet. Mám strach jestli se mi nezměnil čich, jestli se mi bude ještě líbit, když ji objednám naslepo. Neví někdo, jestli ji ještě mají někde v prodeji a hlavně tester?

Reklama

adlen 11.03.08 17:27

Je super, neváhejte, myslím, že se nemůže nelíbit, akorát vůbec nedrží… je taková jemná, nenápadná

Ada 11.03.08 17:56

Taky bych se nebála, je to jemná a líbivá vůně.

Jaroslava 12.03.08 06:42
Zdenka píše:
Potřebovala bych poradit. Kdysi jsem zkoušela Sensi White Notes a moc se mi líbila, nekoupila jsem ji tenkrát kvůli velkému flakónu. Pořád ji mám ale v hlavě, pamatuju si ji jako jemnou, v základu trošku pudrovou vůni, bohužel teď v Brně se mi již nepodařilo ji nikde vyzkoušet, prý se stahuje z prodeje. Ještě bych ji ale sehnala přes internet. Mám strach jestli se mi nezměnil čich, jestli se mi bude ještě líbit, když ji objednám naslepo. Neví někdo, jestli ji ještě mají někde v prodeji a hlavně tester?

Je nádherná…

Jaroslava 12.03.08 06:57

A ještě lepší ceny......http://dro­gerie.shop.jed­norozec.cz/in­dex.php?viewid=3&cat=&f­ind_button=X&sel_na­me=Giorgio%20Ar­mani&page=6

Zdenka 12.03.08 08:47

Děkuju všem za radu. Jemná a nenápadná, to je přesně pro mě :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama