Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Lucinela 10.07.14 12:37

@Elalice
Byla jsem strašně zvědavá, jak to dopadne. Mrzí mě, že to nevyšlo, samozřejmě i sobecky za mě, měla jsem vyhlídnuté některé kousky a už jsem si dělala chutě ;)
Nicméně Eli, ty určitě zase něco najdeš :kytka: .

Příspěvek upraven 10.07.14 v 12:45

Magnolie1 10.07.14 12:40

@Elalice právě, vidím je poprvé, vůbec netuším, jak voní (David Yurman)

Evax 10.07.14 13:05
@Juana píše:
Jsou to prekupnici, prakticky to ze vas koupi v americkém eshopu který neposila do cech ( nebo posila a postovne je 36 $) a dají si na to poplatek a poslou to sem, dělá se to i u jiného zbozi.Příspěvek upraven 10.07.14 v 09:25

Pokud jsou to překupníci a budou akceschopní (tj. dodají objednané zboží), tak by to až tak zlé být nemuselo (jen aby se neplatilo clo, nebo to nebyly padělky). Něco levného se pokusím koupit a uvidím, co z toho vzejde. V životě člověk přijde o víc než o 120 Kč. Na jahodě a jinde v zahraničí se také platí předem. Jediné, co vzbuzuje podezření, je přítomnost parfémů, které jsem nikde jinde nenašla a u kterých skončila výroba :think:

Evax 10.07.14 13:06
@Elalice píše:
@India já už to tam nemůžu najít, ale určitě tam bylo uvedeno „Dobírka“. Proto i ostatní objednali. Jestli už to vymazali???? :think:

Včera jsem o dobírce četla také, určitě byla uvedená.

Magnolie1 10.07.14 13:09

@Evax byla, já to četla taky, dokonce jsem zkoušela i dát zboží do košíku.

No já doufám, že by i naše e-shopy zase mohly naskladnit nějaká překvapení

chimaera 10.07.14 13:41

Já už poslala platbu (těch 157,– Kč) převodem, protože jsem si všimla při dokončování objednávky té vysvětlivky o placení na přepážce Poštovní spořitelny. Vyzkouším za všechny a dám vědět;)
Je fakt, že v prvním a v druhém mailu bylo odlišné variabilní číslo (ale logicky, vždy z toho bylo poznat, že jde o 11. objednávku v roce 2014). Vznesla jsem k tomu dotaz a ptala jsem se zároveň, kdy bych asi zboží mohla očekávat.
Mail, který poslala paní Papřoková, přišel v 4:11, je možné, že neodpovídají, protože už v Americe teď mají padla nebo noc..
Mohou být také napojeni na podobnou službu jako jsou takové ty „Balíky z USA“, kdy za vás všechno vyřidí, přivezou do ČR a můžete tak koupit i věci, které prodejce mimo USA nezasílá (nevím přesně jak to funguje, nikdy jsem nezkoušela).

Nevzpomínám si, že bych v Obchodních podmínkách bylo uvedeno přímo slovo dobírka, ale já ho ani nehledala, najela jsem dřív do košíku na podmínky plateb :think: .

Škoda, že nejde platit přes paypal, to bych pak strach neměla vůbec, ten si spolehlivost prodejců hlídá opravdu pečlivě.

chimaera 10.07.14 13:49

Jinak - ty samé Micallefy mají i na FragranceNet (celkově mi ten sortiment přijde dost podobný). Za podobnou cenu, jen je k tomu pošta a DPH… Při hromadnější objednávce to nemuselo být zas tak drahé..

andynecka 10.07.14 14:20

Dobrý den
Všimla jsem si této diskuzi ohledně e-shopu Import USA
Jsem obchodním společníkem a jmenuji se Andrea Papřoková.V první řadě se omlouvám, že Vám kolegové neodpovídají na emaily, ale mají jiné časové pásmo než v ČR, tzn. O 9hod. Méňe než u nás. Tímto Vás chci ubezpečit, že nejde o žadného podvodníka, ale o nový e-shop, který se rozjíždí.Nemusíte mít obavy a nejde ani o padělky. Tak doufám že u nás nebudete mít obavy nakupovat. Jsme tady pro Vás a těšíme se na Váš nákup, věřím že budete spokojeni,uděláme pro to maximum. Děkuji a přejí Vám krásny den

chimaera 10.07.14 14:24

@andynecka
Joj, to je fajn, že jste tady:) :kytka:
Ráda bych se zeptala, za jak dlouho máme asi objednané zboží po obdržení platby očekávat? A je všechno, co je uvedeno skladem, fyzicky na skladě opravdu?

andynecka 10.07.14 14:33

:-) dnes Vám vše pozjišťuji ať Vám dám 100% odpoveď a napíši to tady, jde opravdu o úplně nový e-shop, tak okolo 19hod. Vám vše potřebné zodpovím a ujasním, děkuji za pochopení. :kytka:

Příspěvek upraven 10.07.14 v 14:35

chimaera 10.07.14 14:35

@andynecka
Děkuji, budu se těšit :) .
Tady jsme trochu OT, ale založím diskuzi přímo pro tento obchod a nechám tu odkaz.

dagmar605 10.07.14 14:36

andynečka

Nechápu-pod mým potvrzujícím emailem(okterým říkáte,že ho odesílají kolegové) jste byla podepsaná vy. Vy jste v Čechách nebo v USA?Dobírku jste ve Vašich obchodních podmínkách měli uvedenou ještě dnes ráno,během dne ,ale „nějak“ zmizela(a to i přesto,že je v USA o í hodin méně-tudíž byla noc a kolegové nemohli odpovídat)Pro­miňte,nechci Vás osočovat,ale uznejte,že se to všechno v tomto kontextu jeví trochu podivně.Budu ráda za další odezvu v rámci mailové komunikace-zde nechci být OT,ale komunikuji alespoň takto,když to nejde obvyklým způsobem. Lze zaplatit PayPalem?

andynecka 10.07.14 14:36

Super, moc děkuji a také se budu těšit ;-)

milacka 10.07.14 14:37

@dagmar605 K týmto otázkam sa pripájam aj ja. Tiež ma to zaujíma.

chimaera 10.07.14 14:39

Diskuzní vlákno přímo pro USA Import:
http://www.arome.cz/…mport-47444/

Stránka:  « Předchozí 1 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 3295 Další »
Váš příspěvek