Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Lila 16.1.20 22:16

@Lucinela No však jsem pátrala, než jsem odklikla ;-) . Moc hezky jsi ji popsala :potlesk:

Lucinela 16.1.20 22:19

@Lila
Uff, už není, neměli bychom co jíst. Ale odstřik bych si vzala moc ráda, kdyby náhodou…

Love in Black (Creed)- láska v černém - pro mě spíše dáma v černých krajkových šatech, černý závojíček jí skrývá tvář, sedí sama v nočním baru a kolem ní aura tajemna. Ta vůně, která se kolem ní line, je lehce přidrzlá, suchá a odtaživá, takže pánové nemají odvahu chovat se k dámě jako ke kurtizáně.
Samotná vůně vás hned na úvod doslova profackuje ostrou vůní fialové tinktury, až jsem se lekla, po minutě nastupuje rázně fialka vyválená v prachu cest, kterou pod svá křídla vzal kosatec a vytvořili spolu mistrovské dílo vůně suché až na troud, přesto plné díky hojnosti fialek. Na konci zůstává stopa pudru, toho nejsuššího, jaký znám. Dosud jsem si myslela, že Teint de Neige je absolutní pudr, Love in Black není lepší, je jiná, neučesaná, silná, po sprchování jako by změkla a prosila o slitovní. Nemusí, pro mě je to nádhera, láska, která vznikla mezi fialkou a kosatcem. Doma byla bohužel ohodnocena spíše negativně, ale v tomto případě je mi to zcela jedno. Putuje do tužebníku. Neměla jsem ten pocit, že vůně vládne mně, naopak cítila jsem absolutní souznění. Nicméně bez vyzkoušení nedoporučuji.

Asi tak… Většinou - fuj, co to je. Voní to tu jako na pohřbu :lol: . Je nádherná :palec:

chimaera 17.1.20 20:54

@Lila To mám velkou radost, že jsem někoho potěšila:) :hug: Já děkuji za odezvu:) :rose:
Love in Black je nádherná, užij si ji:)

Lucinela 18.1.20 11:19

@chimaera
Leonko, tvoje tipy na slevy jsou úžasné. Škoda, že teď asi máme málo času čichat, kde jsou dobré ceny. Budu ráda, když sem občas něco šoupneš. Love in Black mě mrzí, asi bych to nevydržela, já si pořád představuji ten den, kdy jsem ji zkoušela a tu vůni rozlitého inkoustu… A to už je hezky dávno :think: .

Madelane 18.1.20 11:44

Sarah Jessica Parker Covet
100ml 17,70€

https://www.notino.sk/…eny/p-63852/?…

Lucinela 18.1.20 13:45

I tady Covet

https://www.notino.cz/…da-pro-zeny/

Já jsem tuto opěvovanou vůni nikdy nezkoušela. Cena fakt pěkná :-) .

Lucinela 18.1.20 13:50
Magnolie1 18.1.20 13:52

@Lucinela cena slušná, svého času se mi ta vůně líbila, rozhodně má nápad, zeleň s čokoládou je velmi zvláštní kombinace, ale nevím, za bych opětovně chtěla…také mám dojem, že byla trochu reformulována, ale možná je to jen můj pocit, tak nevím…

Biely kvet 18.1.20 14:47

@Magnolie1 Nemala by byť zelená? Myslím flakón. :-)

Frankie 18.1.20 14:56

Jaká je dokonalá žena? . .

Slepá, hluchá a hloupá nymfomanka, která vlastní obchod s lihovinami.

Frankie 18.1.20 14:57

Jaká zvířata mají ženy nejraději? .

• lišku kolem krku
  • jaguára v garáži
  • bejka v posteli
  • vola na služební cestě
Lucinela 18.1.20 15:51

@Biely kvet
Vím, že tady byla hodně chválená. Ale reformulací asi prošla :think: . Každopádně já ji neznám a ze slepáků už mám respekt :-) .

Dalia 18.1.20 19:37
@Magnolie1 píše:
@Lucinela cena slušná, svého času se mi ta vůně líbila, rozhodně má nápad, zeleň s čokoládou je velmi zvláštní kombinace, ale nevím, za bych opětovně chtěla…také mám dojem, že byla trochu reformulována, ale možná je to jen můj pocit, tak nevím…

Nedávno jsem si Covet koupila. Znám ho i z dřívějška a mně osobně voní stále stejně.

Magnolie1 18.1.20 20:30

@Dalia před lety, když byl novinka, měla jsem snad tři balení. A myslíš, že reformulací neprošel?

Dalia 18.1.20 20:34

@Magnolie1 Je to jen můj subjektivní dojem, ale voní mi stejně. Jsem ráda, že ho zase mám na poličce. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3339 3340 3341 3342 3343 3344 3345 3346 3347 3348 3349 3352 Další »
Váš příspěvek