Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

pjspaceshit 30.3.20 22:44

A Guerlain - La Petite Robe Noire Eau Fraiche 50 ml za 525 Kč bez slevy:

https://www.notino.cz/…ny/p-483263/

Ingrid 31.3.20 15:19

Děkuji už ke mně jede.. :rose:

Lucinela 4.4.20 17:18

Dámy, prosím, objednával někdo Reminescence Dragée - viz obrázek.
Mám ji ještě v zásilkovně. Zajímalo by mě jen, zda je stále mandlově labužnická, jak si pamatuji vzorek. Děkuji.

chimaera 4.4.20 20:51

@Lucinela Mám ji o něco starší, ze zahraničí, ale nemyslím si, že by se měla nějak výrazněji lišit - mandle obalené v cukru, spíš ocucávané než rozkousané, výrazně parfémované vodou z pomerančových květů. Mám z ní podobný pocit jako La Plus Beau.. (která je ale o třídu výš) - na fragrantice podobnost není, možná je to jen můj dojem.
Pod krustou z výše uvedeného jsou věci jako mléko a čokoláda olízaná z pomerančového fondánu? Taky něco lehce omítkovo-plastového, ale to mi dělá pomerančový květ běžně.

Jednou jsem ji měla, když jsem šla vyzvednout dítko po obědě ze školky a jedna maminka se rozplývala, mluvíc s dcerkou, že určitě museli mít nějaký báječný moučník, že ho ještě teď cítí…:)

Lucinela 5.4.20 14:59

@chimaera
Děkuji, Leočko. Tak to nevím, stalo se mi to s Gourmand Coquin - taky moučník. Cuir Beluga dokonce dukátové buchtičky a já fakt nechci vonět jako zákusek :cert: . To už si nejsem jista, že si ji vyzvednu. Mí Chanelé mi rozumějí, to by se mi nestalo :-) . Já mám moc ráda gurmánky, ale musí mít jiskru, trochu toho sexuálního náboje. Líbí se mi loňská novinka Flowerbomb Midnight. :palec: .

Barbberry 5.4.20 18:01

@Lucinela ahoj, ja ju mám.. Na mne má dve tváre - buď je ostrá , čo robí pomarančový kvet v úvode + petitgrain s muskom vtedy dáva aj „plastový dojem“ ako spomína chimaera, alebo v druhom prípade ktorý sa mi ľúbi viac je to fondán so smotanovou plnkou na svadobnej torte, možno aj s bielou čokoládou, prípadne také dražé cukríky čo voľakedy bývali pred dvadsiatymi rokmi. Domnievam sa, že to skôr cítim iba ja. Okolie to nevedelo zaradiť. Nepresladené. Detsky nevinné. Oddychová vôňa v ktorej môže človek íst s kľudom pásť baránky na oblohe. Priestorovú ju napriek všetkému moc nevnímam - skôr je ako rozptýlený obláčik. :-)

Lucinela 5.4.20 18:21

@Barbberry
Rozptýlený obláčik - to je hezké. Vůně na uklidnění a spánek. Moc krásně jsi vůni popsala. Děkuji :hug: .

Barbberry 5.4.20 18:43

@Lucinela rado sa stalo :hug: :kytka:

nemo970 5.4.20 21:13

Docela příjemné ceny na Mancera:
https://www.profi-parfemy.cz/…a-paris.html

chimaera 8.4.20 20:01

Novinka strýčka Lutense v testeru za cenu, co láká ke zhřešení:
La Couche du Diable 100 ml - 1082,– Kč
https://www.profi-parfemy.cz/…-unisex.html

Korsicanka 8.4.20 20:34

@chimaera Cena pěkná :palec: , ovšem vůně temná - opravdu smíchaná z několika vlastních p. Sheldrakem, jak přesně píše jerry vedle:(

juicypear 8.4.20 21:09

@chimaera

Lei, děkuji :kytka: moc za odkaz, snad mi to tentokrát vyjde. Když měli naskladněno minule, tak už na mě nezbylo.

chimaera 9.4.20 09:20

@juicypear Držím palce, ať vyjde :hug: Škoda, že tam nepíší počet skladem..
@Korsicanka ty temné miluji snad nejvíc:)

Korsicanka 9.4.20 10:13

@chimaera Fakt? To bych do tebe neřekla ;-) Mě zas zaujala Dívka z Berlína - tak levná! Kdybych ji neměla, kupuju okamžitě :-)

chimaera 9.4.20 21:00

@Korsicanka No jo, klamu tělem:D Feminité du bois taky nebyla za špatnou cenu.. ale taky ještě mám.

Stránka:  « Předchozí 1 3356 3357 3358 3359 3360 3361 3362 3363 3364 3365 3366 3375 Další »
Váš příspěvek