Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

pjspaceshit 25.6.20 17:47

Koukám koukám a na elninu je i Amouage - Love Mimosa (3637 Kč) a Armaf - Club de Nuit Intense Woman (657 Kč) :-)

Magnolie1 25.6.20 18:55

@menstars :lol: opravdu rozdíl

menstars 25.6.20 19:20

@Magnolie1 že jo :hug: :lol: proto jsem to tu napsal.. ;-)

MagnolieS 25.6.20 19:22

@Magnolie1 @menstars Výběr musí bejt, třeba jim na Elninu jen vypadla 1 8-)

hafik 26.6.20 11:14

xx

MagnolieS 26.6.20 13:39

Nemá někdo kód na Aboutyou? Prošvihla jsem blogerský na vše 25% :-?

A na Elnino CZ i SK Shalimar šouflík Oranger :orange:

ParfumStar 26.6.20 20:04
@MagnolieS píše:
Nemá někdo kód na Aboutyou? Prošvihla jsem blogerský na vše 25% :-?

A na Elnino CZ i SK Shalimar šouflík Oranger :orange:

IT9NEEP4

MagnolieS 26.6.20 22:46

@ParfumStar Díky :wine:

Dámy, nechci to sem drze cpát, ctím konkurenci, ale kdo má zájem, u mne v recenzi na Mandarine Sultane najdete slevové kódy (český i slovenský) na vůně ze Sensualite: https://frangipani.cz/…tane-review/

Magnolie1 2.7.20 09:28

nevím, kam bych to zařadila, tak se omlouvám, že to vkládám sem, docela zajímavý článek na internetu.

https://www.kupi.cz/…cne-original#…

chimaera 2.7.20 10:40

@Magnolie1 Peti, já nevím, ale mě tihle námezdní pisálci, kteří musí dodat co nejvíc článků po pětikoruně (když je to dost fantasticky zpracované, tak možná dostanou i sedm), aby si vydělali na slanou vodu a tak kdeco matlají dohromady a zbytek vycucají z prstu, docela vadí…
Rozhodně nepopírám, že je možné i v internetových obchodech narazit na padělky a vadí mi to, ale
udělejte si obrázek sami:
Dala jsem si tu chvilku a prošla týdenní hlášení Rapexu za posledního čtvrt roku a našla jen jeden jediný padělek a to ten uvedený Chanel Chance. Srovnejte s „seznam padělaných parfémů“, „jako hub po dešti“ kontrastující s výrazným odkazem na možnost koupě „originálního parfému“, kterýmžto proklikem dáte vydělat stránce, kde je uvedený článek.
Před všemi ostatními je Rapexem varováno z důvodu toho, že na krabičce nejsou výslovně uvedeny složky, které jsou i ve většině ostatních vůní (třeba eugeniol, geraniol, linalool - pocházející z přírodních složek, na které ovšem může mít někdo alergie). Napsat to na krabičku, jsou z obliga asi i výrobci vůně „Choco Mademoiselle“.

Magnolie1 2.7.20 10:46

@chimaera tak určitě si myslím, že tam, kde nakupujeme, bude to ok (elnino, notino, profi-parfemy, atd.), ale tak jsem si řekla, že to pouze pro rozšíření obzorů sem hodím. Z důvodu, ne, že bych byla paranoidní, ale že to byl článek týkají se vůní.
Já si pamatuju, je to teda už dlouho, ale jednou se tu psalo, že na padělek se snad prokazatelně narazilo v kamenné prodejně, myslím dokonce, že to byla Fann (nevím jistě). Ale bude to několik let zpátky.

Kristusa 2.7.20 15:26

Kosmetická vlákna moc nečtu, tak to dávám sem - něco na vlasy:

https://www.profi-parfemy.cz/…ift-set.html

L'Oréal Professionnel Serie Expert Nutrifier Gift Set
Péče pro hebčí a pružnější pocit obsahuje
Vyživující krém pro suché vlasy Nutrifier Heat-Protecting Cream 150 ml
Kosmetická taška
Vyživující šampon pro suché a zcitlivělé vlasy Nutrifier Shampoo 300 ml
Hydratační a výživná maska pro suché vlasy Nutrifier Masque 250 ml

velmi hezká cena 193,– Kč, momentálně skladem 4 kusy, snad to nebude prošlé

Příspěvek upraven 02.07.20 v 15:34

@chimaera No, přesně, tohle je jen článek, který obsahuje správná klíčová slova - často hledaná v googlu (názvy vůní, parfém, tester…) a jeho cílem je získat první pozice ve vyhledávačích, přimět čtenáře aby kliknul (senzační titulek) a pak z článku aby klikal na odkazy na prodej. Tak funguje internet.
Informační hodnota není požadována, je to čistá blbá reklama - zatoulaný odstavec u jiného článku o stříkání nad sebe působí humorně :D Co mi to jen připomíná, jiné blbé články z jednoho serveru… :pudl: :pudl: 8-) :-D
Dá se to dělat i chytře a elegantně, ale něco to stojí - teda jen na první dobrou, ve vracejících zákaznících se to násobně vrátí - a firmy u nás zatím neumějí digitál vyhodnocovat a používat, nemají nároky, tak se tím uživí kdejaký absolvent základní školy, který dělá málo chyb.
Mladý obor, zlepší se to jako třeba TV reklama, ale ještě to pár let potrvá.

chimaera 2.7.20 17:38

@frangipani_romana Kéž by, kéž by se to, prosím, zlepšilo, zatím se mi to zdá jen čím dál horší…:(
Vidím to hlavně na věcech, kterým trochu rozumím v oboru, někdo, kdo o věci má jen slabé zdání, vykrade první a druhý odkaz z googlu, spatlá je nesouvisle dohromady, zbytek si domyslí, vrhne to bez větší námahy do světa pro pár šupů a nesmysly kolují mezi lidem, je to kopírováno a odkazováno … a po nějaké době je část lidí ochotná odpřisáhnout, že Země je placatá a na těch chemtrails přece jen něco musí být.
@Magnolie1 Peti, to teď není, prosím, proti Tobě, opravdu :hug: Mě jen vždycky několik polopravd smíchaných do lži a vydávaných za pravdu jedinou a svatou vždycky dovede nadzvednout.
Možná mě to vytočilo o to víc, když vidím, jak to zmate i někoho, koho mám ráda:(

Stránka:  « Předchozí 1 3372 3373 3374 3375 3376 3377 3378 3379 3380 3381 3382 3383 Další »
Váš příspěvek