Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

MagnolieS 16.2.21 23:53

@frangipani_romana No proboha, snad původně nezamýšleli třeba Santa Love 8-O česky jim to vyšlo krásně :inlove:

Lucinela 17.2.21 07:51

@MagnolieS
Miluji fialky :srdce:

Korsicanka 17.2.21 10:02

@Lucinela Písnu:)

Vera 17.2.21 11:05
@Lucinela píše:
@MagnolieS
Miluji fialky :srdce:

Já taky, ale ty svěží byly z těch co znám, jen v She Wood a ostatní byly pudrové. Hezké, ale…Bohužel jsem přišla na to, že šeříku, lípě i fialkám musím jejich vůni nechat a užívat si je, když kvetou. Na mě mi přijdou nepatřičné a nejen kvůli věku :hug: velmi často kvůli intenzitě…mít doma kytici šeříku je nádhera, ale vonět tak - den dva a musí na střídačku :nevim: Konečně jsem snad pochopila, že jsou pro mě mnohem hezčí, když se ve vůni pohybují v dobré společnosti :-) ale zkoušet budu stejně :klaun:

Arome Zoe 17.2.21 13:34

Maison margiela kopec testrů na elnino od 749 do 1041 výborná cena. mizí rychle.

https://www.parfemy-elnino.cz/…giela-paris/?…[m][]=1030

KlarisF 17.2.21 14:04

Taky naskladnili testery Van Cleef & Arpels collection:

https://www.parfemy-elnino.cz/…-collection/?…[m][]=310

Lucinela 17.2.21 18:23

@KlarisF
Rozhoduji se mezi Rose Rouge a California Reverie :think: . Než se rozhodnu, budou pryč a já ušetřím :-) .

Lucinela 17.2.21 18:30

Nebo Gardénia Pétale :think: . Fakt nevím, Rose Rouge asi vyřazuji z uzšího výběru :-? .

KlarisF 17.2.21 18:42

@Lucinela

Hmmm, no to je teda dilema :grinning:. Vydržely tam uz dost dlouho , asi mají už všichni stop stav jako já :lol: :lol: .
California Reverie je dost sladká, může se brzo přejíst. Ostatně jak napsala v recenzi Jitka77. Máš ozkoušeno ?

Lucinela 17.2.21 19:02

@KlarisF
Právě že znám jenom Orchidée Vanille a ta se mi přejedla brzy. Tak nakonec to asi bude bílokvětinovka Gardénia Petale :think: . Tou myslím nic nezkazím. Rose Rouge bude asi taky dost ulepená :think:

phulosoraptorka 17.2.21 19:40

Ten Margiela byl pryč fakt rychle…škoda.
Dnes a denně mě ale především mrzí, že jsem tehdy před rokem (dvěma?) nenakoupila ty testery Lutense, od té doby jsem je už levně neviděla a některé už ani nejsou k dispozici vůbec…

Radka25 17.2.21 23:07
@phulosoraptorka píše:
Ten Margiela byl pryč fakt rychle…škoda.
Dnes a denně mě ale především mrzí, že jsem tehdy před rokem (dvěma?) nenakoupila ty testery Lutense, od té doby jsem je už levně neviděla a některé už ani nejsou k dispozici vůbec…

Ano to je pravda, před dvěma lety byly ceny Lutense velice přijatelné, byla to várka testerů, teď jsou ty ceny jednou takové :-(

Tana1112 18.2.21 06:37
@KlarisF píše:
@LucinelaHmmm, no to je teda dilema :grinning:. Vydržely tam uz dost dlouho , asi mají už všichni stop stav jako já :lol: :lol: .
California Reverie je dost sladká, může se brzo přejíst. Ostatně jak napsala v recenzi Jitka77. Máš ozkoušeno ?

California Reverie je nádherná, sladká mi teda nepřipadá. Typově jako Rose Alexandrie od Armani Privé s trochou medu. Jsem už v půlce třetího flakónu, žádné přejedení se nekoná.
Gardenia Pétale je taková…no…„hezká líbivka“. Neurazí, nenadchne.

Magnolie1 18.2.21 08:43

Jo, mockrát jsem něco hodně výhodného nevzala s tím, že prostě příště, ale žádné příště se už nekonalo. Výhodných nabídek je méně a méně. Před dvěmi lety jsem pár Lutensů vzala na profi-parfémech, jak byly ty testery okolo cca 850 Kč a měla jsem vzít víc. Margiela mi také utekla, škoda.

Misha17 18.2.21 10:03

@Lucinela Rose Rouge je nadherna ruza, sladka ale nie ulepena, mierne korenena. Ja ju teraz v zime milujem :-* ale ak uz hladas nieco na jar tak California Reverie by bola dobra volba :)

Stránka:  « Předchozí 1 3434 3435 3436 3437 3438 3439 3440 3441 3442 3443 3444 3445 Další »
Váš příspěvek