Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

lilithc 21.9.21 22:28

@teddy12345 Určitě ty vůně koupily nějaké aromačky,které s nimi už mají také zkušenost.Třeba napíšou jakou.

Arome Zoe 22.9.21 02:10

@teddy12345
Mám uplně stejný problém s vůní Laurent Mazzone Kingdom of Dreams extrait de parfum zakoupenou na profiparfemech. Vůně v koncentraci parfému nedrží více jako 20 minut , i kolínská od hermes drží podstatně déle.Ale určitě se nejedná o fejk, tady bude problém v reformulaci.Všechny vůne LM parfums mají nové flakony a budou určitě reformulované.Možná to bude i problém u vůní JM. Nevěřím že bude někdo fejkovat zrovna okrajovou značku ,z důvodů které napsala @frangipani_romana .

@Arome Zoe No zrovna nejnovější LMs jsem zkoušela o víkendu a to bych teda neřekla, že ztratily na síle. A myslím, že ani nejsou reformulované - o těch zákazech složek se jedná mnoho let a ví se o nich dlouho dopředu, není to žádné překvapení. Takže nové vůně - tak od roku 2015 - se dělají už všechny rovnou z těch alternativních složek podle IFRA. A Mazzone je zkušený parfumér, takže ví, jak parfém udržet na trhu.

Jinak ty reformulace obecně jdou málokdy na úkor intenzity, ta se dá velmi snadno řídit - vždycky je to na úkor výrazu vůně a vývoje a někdy i životnosti.

Já si myslím - v obou případech - že problém je ve vašich nosech, což je úplně přirozené - viz: https://frangipani.cz/…va-skolicka/ anebo jde o vadnou výrobní šarži, což se může stát, anebo je něco mezi nebem a zemí.

Jo, pardon, tady to je - bod 2. - lenivý nos:
https://frangipani.cz/…-doma-smrdi/

teddy12345 23.9.21 16:55

Lenivý nos - úplná blbost - obě dvě vůně zakoupené na Elninu můžu porovnat s vůněmi zakoupenými ve Vavavoom a rozdíl je ve vůních z Elnina a ne v mém nose.
Alice

Tana1112 23.9.21 17:00
@teddy12345 píše:
Lenivý nos - úplná blbost - obě dvě vůně zakoupené na Elninu můžu porovnat s vůněmi zakoupenými ve Vavavoom a rozdíl je ve vůních z Elnina a ne v mém nose.
Alice

Proč je tedy nevrátíš?

teddy12345 24.9.21 06:27

Včera vráceno.

Lila 24.9.21 12:41

Juliette Has a Gun Moon Dance 75 ml

Krásná cena (2892,–-), poslední kus.

Lucinela 24.9.21 13:05

@Lila
Ten bych asi chtěla, ale nezkoušela jsem a naslepo do toho nejdu a už tento měsíc ani nemůžu :cert:. Ať ho někdo koupí, vzala bych si odstřik :lol:

Německy Diuglas má dnes až 45% slevy https://www.douglas.de/…y/salesunday

MagnolieS 26.9.21 18:31

Nějaký kód na aboutyou? :rose:

Eunika 26.9.21 19:31

@MagnolieS

.

Příspěvek upraven 27.09.21 v 17:23

Arome Zoe 26.9.21 23:44
@frangipani_romana píše:
Já si myslím - v obou případech - že problém je ve vašich nosech, což je úplně přirozené

Ano to je přirozené v případě že se jedná o parfém který dlohodobě používám ale ne u vůně kterou jsem koupil naslepo!

1, mám 3 vůně od LM v původním flakonu v koncentraci extrait de parfum . Takže mám nějakou představu o výdrži u téhle značky.

2,Kingdom of dreams mám poprvé. Není v původním flakonu ,ale v tom novém hranatém flakone taky v koncetraci extrait de parfum .

3,Na jednu ruku jsem dal 1 střik Kingdomu a čekal pecku jako u ostatních vůní od LM ,po 20 minutách jsem cítil jemné nic.Pokud bych koupil koncetraci EDT tak bych to neřešil.Dal jsem další 3 střiky a po hodině jsem vůni cítil ale žádná sláva. Po dvou hodinách absolutně průhledná vůně ............... nic.

4,Tak jsem dal na zápěstí další 3 střiky a na druhé Ambre Muscadin. Kingdom za 2 hodiny o ničem , Ambre Muscadin první 4 hodiny bomba ,8 hodin stále perfektní, 12hodin pořád tu je

5,Za dva dny jsem ji zkoušel porovnávat s TT laudano nero, Obě vůně v koncetraci Extrait, obě vůně kadidlové. Kingdom 1střik , Laudano 1 střik, Kingdom 1 hodina , Laudano 8 hodin

Je to kadidlová vůně moc hezká. vracet ji nechci a nebudu. Fake to určitě není, ale je to divné.Klidně vám pošlu zdarma vzorek jestli chcete.

@Arome Zoe Moc nerozumím příspěvku: došlo ke srovnání staré a nové verze Kingdomu?
Nebo proste Kingdom srovnáváte s uplne jinými vunemi a vadí vám její slabý výkon? Protože to je pak jiné téma, než o kterém je diskuze a můj článek.

MagnolieS 27.9.21 10:43

@Eunika Mili, děkuji :kytka: první už je fuč, snad stihnem ten druhej.

Stránka:  « Předchozí 1 3487 3488 3489 3490 3491 3492 3493 3494 3495 3496 3497 3503 Další »
Váš příspěvek