Thierry Mugler Angel Eau Sucree

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Venea 15.6.14 10:48

Mám možnost ho koupit za 1399 kč, ale sama neupotřebím, našli by se zajemci o odstřik? Když tak SZ…děkuji

Jinak četla jsem v komentářích na fragrantice, že se jedná o limitku, prý se prodá to co je teď na prodejnách a víc už nebude…ale kdo ví, třeba je to fáma :) a s tím množství to není tak tragické…

lulatko 18.6.14 11:41

@Dalia
Vyzkoušeno. Také na mně nedrží, vůně mě nenadchla. Jsou lepší.

Luciak 18.6.14 14:36

No je to dalsi Angel, co k nej viac napisat :D

Eve 19.6.14 20:09

Mně to Angela naopak připomnělo jenom na konci, kdy přišlo ke slovu pačuli.

Já tam cítím přesně to co uvádí ve složení - sladké pusinky, kyselkavé ovoce i vanilku. Voní to jako dort Pavlova s kyselkavým krémem.

A flakon je otřesný, vypadá jak čínský fake původního Angela.

Luciak 20.6.14 15:04
@Eve píše:
Mně to Angela naopak připomnělo jenom na konci, kdy přišlo ke slovu pačuli.

Já tam cítím přesně to co uvádí ve složení - sladké pusinky, kyselkavé ovoce i vanilku. Voní to jako dort Pavlova s kyselkavým krémem.

A flakon je otřesný, vypadá jak čínský fake původního Angela.

no prave, na konci (hoci mne aj v strede), ale je tam :) Nejak mi pride trochu zbytocna, ale to nie je problem len tejto vone.

Triss 20.6.14 15:57

Souhlasím, že ten flakón je mostrózní. Tak hezky vypadal na promo fotkách. Přitom by nikdo neuvěřil že něco takového si člověk opravdu mohl přinést z parfumerie.

Dalia 20.6.14 17:20

@Triss Na fotkách se mi docela líbil a o to větší byl šok, když jsem ho držela v ruce v reálu. To se tvůrcům skutečně moc nepovedlo!

kytikyti 29.6.14 21:12

Připadá to jenom mě, nebo je tam opravdu podobnost s La vie est belle. Mě to přijde jako pokus o kopii. a opravdu trochu mentolový, jak už se tu psalo. jenom moc nedrží.

ledifia 1.7.14 14:06

@kytikyti Já tam tu podobu taky trochu cítím.
Flakon hrozný, vůně - hezká. Ale je to ta nejprvoplánovější sladká líbivka, jakou jsem kdy zkoušela. Určitě by mě brzo přestala bavit.

Lagatta 4.7.14 11:15
katerinka 4.7.14 13:24

:evil: když už ho konečně naskladnili, tak už ho nechci, původní vzplanutí vyprchalo, tak rychle jako jeho výdrž :mrgreen:

Dalia 4.7.14 13:29

@katerinka No, jsem na tom podobně. :mrgreen:

Lucinela 4.7.14 13:33

@katerinka @Dalia
Já jsem nevzplála, ale to je dobře, zbudou peníze na něco lepšího ;) .
Dalia - je to kus Fate :lol: .

katerinka 4.7.14 13:33

@Dalia Ušetříme :D . :dance: ..........nebo né :think: .......že bych si koupila ještě jedno Etro :cert:

katerinka 4.7.14 13:35

@Lucinela

Ještě , že Fate mĕ nechává chladnou 8)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek