TIGI

verunka2201 17.10.09 01:06

TIGI

Dejte k dispozici všechny své zkušenosti s touto značkou a názory na ní, ať už jde o přípravky na vlasy, na tělo nebo dekorativku. :wink: Už se tu o ní párkrát mluvilo, ale spíš jen útržkovitě, tak ať to máme na jednom místě.

Já jsem zatím Tigi nedotčená, ale chystám se objednat něco z Bed Head na vlasy, pravděpodobně buď Bronze Goddes nebo Superstar , ještě váhám. O těhle dvou jsem i z názorů na jiných fórech usoudila, že mi nemohou ublížit; u jiných ( Self Absorbed , Moisture Maniac aj.) si nejsem jistá, zda by mi spíš neuškodily (např. že vlasy moc ztěžknou).
Do stylingových přípravků nevidím vůbec :shock: Macska cosi psala, že tužidla jsou OK (??), a o zbytku fakt netuším. A řady přibývají - nedávno to bylo jen Bed Head, postupně přibyly i Catwalk , Rockaholic a S-Factor . Mě konkrétně zajímají nesmývatelné kondicionéry a spreje pro objem, z libovolné řady…

Za dobré ceny se dají pořídit na cheapsmells, za ještě lepší ceny na eBay (jak jinak :wink: ). Do českých e-shopů jsem nekoukala. Něco jsem viděla v Makru, ale jen hodně málo. Ceny u té vlasové kosmetiky jsou na první pohled vysoké (záleží, co je kdo zvyklý kupovat - z drogerky nebo ze salonu), ale ve větších objemech vyjdou levněji a navíc se ředí vodou 1:1.
A mrzí mě, že nikde skoro ani zmínka o té tělovce :( Klidně bych nějaké extrémně ovocné tělové mléko nebo sprcháč brala :wink: Dekorativka mě neláká vůbec.


Reklama

janamarie 17.10.09 09:43

Měla jsem 2 šampony od Tigi a řekla bych průměr, nenadchne ani neurazí. Vůně hodně silná ovocná, ta mi brzo lezla na nervy, všude jsem cítila ananas nebo jahody - hodně umělé.

Katka 17.10.09 14:21

Já mám od Tigi už delší dobu dva produkty: http://www.pro-vlasy.cz/p/tigi-bed-head … inovy-lesk

a http://www.pro-vlasy.cz/p/tigi-bed-head … ondicioner

Lesk je fajn, u kondicionéru jsem nějaké supervýsledky nepozorovala a musím souhlasit, že vůně je opravdu silně ovocná, zejména u toho lesku, takže ten používám skoro výjimečně, protože mám pocit, že ta vůně přebije můj parfém, popř. se obě smíchají.
Co se objemových přípravků týká, tak mám super zkušenost s Matrixem, s řadou Vavoom, kterou teď ale zrovna inovovali, takže ruku do ohně bych za ni nedala.

evik77 17.10.09 15:27

Mě TIGI také zajímá, hlavně nějaké dobré tužidlo na vlasty a tělové mléko… :wink:

verunka2201 07.12.09 12:56

TIGI má zcela novou řadu nazvanou „Love, Peace & The Planet“, která je:

  • free of parabens, lauryl and laureth sulfates
  • rich with renewable, organic and bio-degradable ingredients
  • free from animal by-products (except beeswax)
  • free of artificial colours and fragrances
  • supplied in 100% recyclable packaging

Omluvte za citaci v původním znění, lepší než můj neumětelý překlad :oops: Řada je určena na vlasy a obsahuje 9 produktů - šampony, kondicionéry, bezoplachovou péči, přípravek na podporu vln a kudrn, lak na vlasy a další.
K dostání například na Cheapsmells :)

http://styleforfree.com/…ceplanet.jpg

vixen 19.12.09 14:09

Holky krom netu a makra se dá tigi sehnat kde?

verunka2201 19.12.09 21:22

Ty vlasové přípravky používají v některých kadeřnictvích, takže je určitě i někde prodávají, ale chce to zjistit kde. Tělovou kosmetiku a dekorativku asi jen tak v obchodě neseženeš :(

edinka 20.12.09 14:25

Jsem hodně nadšená z přípravku 3v1, ten je fakt super http://www.pro-vlasy.cz/p/tigi-bed-head … rodukt-3v1

Jinak šampony dobrý, ale zbytečně předražený a převoněný :roll: a za tu cenu na nich není nic extra.

edinka 20.12.09 14:27
vixen píše:
Holky krom netu a makra se dá tigi sehnat kde?

V Praze na Výstavišti je 2× ročně kosmetický veletrh, Tigi tam prodávají a vždy mají dva + třetí výrobek zdarma :lol:

shanin 26.12.09 13:46

Já mám Bed Head manipulator. Dochází mi a zvažuju, jestli si ho koupit znovu. Je to něco mezi voskem a gelem, takový modrý sajrajt v kelímku. :-) Jsem spokojená s tím, jak to funguje - vlasy mají pak trošku strukturu a nejsou ulepené. Ale je to hrozně převoněné. Taková směska syntetického kokosu a banánu.

Křižík 20.06.10 23:29

Já používám Fashionistu na barvené vlasy a kondicionér Headshot, jsem s nimi spokojená, a teď jsem koupila Brunette Goddess. Kupuji v internetovém obchodě Abby kosmetika, když mají akci, vyjde mne to levněji než v zahraničí, ale prodávají spíše ta velká balení 750ml: http://www.abby-kosmetika.cz/scripts/hl … tezec=tigi

Ještě mě láká ten bezsulfátový šampón, nemáte s ním někdo zkušenosti? Že bych udělala něco pro zdraví svých vlasů…

Majka76 21.06.10 07:40

Jejich šampony jsou super. Vyhovuje mi, že šampon je navoněný a kondicionér už jen tak trochu tu vůni podporuje, nevoní už tolik. Teď mám 3/4 l balení šamponu a stejně tak kondiše z feelunique, a je zatím nejlepší, co jsem vyzkoušela. Za 600 stovek komplet oba, teď už jsou - tuším - trochu dražší, nějakých 24 liber.

verunka2201 05.05.12 19:49

Mám k prodeji šampon+kondicionér na barvené a tmavé vlasy a taky velký 400 ml lak na vlasy, vše z řady Bed Head. Viz moje inzeráty v sekci kosmetika (a na mém profilu).

kajousek 02.08.12 22:34

Ahoj, dají se někde sehnat vzorečky?


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama