Vialky - objednávka

Marggalít 2.9.14 00:02

@chimaera
Díky :hug: , myslím, že to dneska dopadlo moc dobře ;)
Vialkovou akci myslím zvládnu podle předestřeného harmonogramu, každopádně děkuju za vstřícnost…

Marggalít 2.9.14 00:28

Tak jsem tady s tou slíbenou kalkulací podílů, všechno naleznete v SZ. Obecně: rozpočítané poštovné z obchodu ke mně bude 15,– kč na osobu (rozhodla jsem se pro „jistotu a rychlost dobírky“, jednotlivý rozdíl dělá kolem tří korun, tak to by nemuselo nikomu vadit), ode mne k vám půjdou klasické doporučené dopisy, cena jedné vialky s DPH je 1,78 Kč.

Je tady kromě @mirajo nějaká další adeptka na osobní předání v Praze?

Čásky si prosím pro jistotu přepočtěte. Kdyby někdo SZ nedostal, tak jsem na něj zapomněla, prosím urgovat ;)

Marggalít 4.9.14 21:58

Hádejte, co jsem před dvěma hodinami vyzvedla na poště?
NÁŠ BALÍK S VIALKAMI :dance:
Cestu přežily bez úhony, takže skutečně přes víkend zabalím a v neděli navečer hodlám odeslat (rezerva pondělí).
Hezký večer všem :srdce:

mirajo 4.9.14 23:25

@Marggalít No teda, to je rychlost! Diky za zpravu.

hanyketty 5.9.14 18:56

@Marggalít
Super!…už nevím kam bych to lila ;)

Marggalít 7.9.14 20:16

Tak budu odesílat až zítra - zatím mám rozpočítané sklo, ještě uzávěry a zabalit… Je to 2×1464 mrňavejch věciček :roll: , to je jak cvičit blechy :D
Až Matýsek usne, budu pakovat balíčky. Když se mi to všechno podaří odeslat zítra večer z naší zázračné pošty v Edenu, v úterý budou vialky u vás.

Marggalít 10.9.14 07:58

Děvčata, tak jsem to odhadla ne úplně realisticky, dělení a balení bylo zdlouhavější, než jsem myslela, vialy jsou pakáž (jen to počítání je peklo :cert:, zlaté porcování vůně). Do toho ještě onemocněl Matyášek, v pondělí měl přes 39, na dnešek trochu méně, zato celou noc. Nenechá mě skoro nic dělat, jak dorazím z práce, musím u něj být. Nicméně - podařilo se mi všechno rozpočítat a zapakovat do čajových krabiček a bublin, teď mi zbývá jen omotat papírem, napsat adresy a odeslat. To bych už měla dneska dorazit. Tak mi promiňte zpoždění, každopádně chci, abyste měly vialky k dispozici určitě do pátku.
Všechny platby dorazily v pořádku.

Marggalít 11.9.14 19:31

Jupí, FINIS CORONAT OPUS!!
Sledovací čísla vám rozepíšu do SZ, až bude Matýsek spát.

zdendasim 15.9.14 20:06

Chtěla bych velice poděkovat Markétce za dodáni vialek. :kytka:

Mohl by mě někdo poradit, jak uzavřít vialku tím špuntíkem.
Mě to absolutně nejde. Určitě je na to nějaký fígl :?:
Jsem asi manuálně hodně nešikovná CO :nevim: Zdenca

Marggalít 15.9.14 21:34

@zdendasim
Nešikovná nejsi, je v tom fígl :palec: !
Musíš ten špuntík napoprvé o něco zatlačit - vertikálně o stůl, horizontálně o pelest… Víčko nasadíš, přidržíš a druhou rukou přimáčkneš. Jde to ztuha, ale po pár vialkách získaš grif.
Jakmile se víčko jednou přizpůsobí sklu, už jde vialka otvírat a zavírat lehce.
Vždycky je potřeba vialku nejdřív zkomletovat, pak teprve použít na vzorek po opětovném otevření (kdybys nejdřív naplnila vialku a potom se ji teprve snažila zavřít novým víčkem, je to hotová past - mám vyzkoušeno ;) )

A děkuji za pochvalu,bylo to cvičení trpělivosti :andel:

mirajo 15.9.14 21:40

@zdendasim Taky jsem na to pri prvnim nakupu neprisla. Bud obratit vickem dolu na stole a intenzivne zatlacit nebo zaprit vicko o okraj stolu zespodu a zatlacit na sklenenou cast necim pevnym, aby si clovek uplne nezmordoval ruku. Podruhe uz jdou otevrit a zavrit bez problemu. Takhle to delam ja, ale urcite kolik lidi, tolik figlu.

@Marggalít Dekuju, balit s malym marodem za zady je pekelny. O pocitani do 1464 nemluve.

mirajo 15.9.14 21:41

Je, Marketa byla rychlejsi. ;)

Marggalít 15.9.14 23:21

@mirajo
Nevadí,
kompilát našich rad je nyní vydatnější než návod ke švýcarskému vysavači :mrgreen:

Eunika 29.10.14 19:12

Nabízím hromadnou objednávku vialek na vzorky.
http://www.bonus-hk.cz/…lenene-obaly

Vialky jsou balené po 732ks. Objednala bych začátkem příštího týdne jedno balení, rozesílala bych v následujícím týdnu. Pro sebe si nechám min. 232ks.

Pokud máte zájem se k objednávce připojit, pište prosím sem do vlákna.

Eunika 232ks
Loty013 200ks
Mušák 50ks
India 50ks
Renusatko 50ks
Deňák 50ks

volných 100ks

Příspěvek upraven 30.10.14 v 17:27

GinaSpirit 29.10.14 19:48

@Eunika Chci se jen zeptat, v jakém nejmenším množství by bylo možné si je od tebe odkoupit? Děkuji za info a přeji hezký večer.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 43 Další »
Váš příspěvek