*VIKTOR & ROLF

Natália 30.04.11 08:58

*VIKTOR & ROLF

Ako tak premýšľam a sledujem toto fórum, túto značku ešte nik neuviedol a podľa môjho názoru má celkom zaujímavé vône a zaslúži si určitú pozornosť. Ja osobne používam Flowerbomb edp a Flowerbomb Extreme. Pre mňa sú obidva báječné.Momentálne sú moje naj a vyskúšala som ešte limitovanú edíciu Fl. edp.Takisto je úžasná.V budúcnosti plánujem vyskúšať všetky odnože a limitky tejto vône a iné vône tejto značky.


Reklama

Sára 08.06.11 17:05

Mám taky Flowerbomby ve všech koncentracích edt, edp i extreme a jsou perfektní všechny - pro mě nenahraditelná, opravdu velmi pozitivní vůně - zvedák nálady, po tak 3-4 hodinách se rozvine taková jeho teplá stránka a je velmi - nesnáším to slovo ale napíšu jej „sexy“

1Miru 08.06.11 18:39

Sáro, prosím Tě, a jaký je rozdíl mezi EdP a Intense Flowerbomb?, jak to vnímáš?.
Dík :D

Dalia 26.10.11 20:09

Kolegyně v práci pěje pochvalné ódy na tuto vůni http://www.arome.cz/…lf/eau-mega/
… a já koukám kolik zde má negativů.

Může ji někdo, prosím, trochu popsat?

RainyWeather 26.10.11 20:17

Já měla Flowerbomb EDP a teď mám Extreme. EDP je možná líbivější, ale nedělá mi dobře na žaludek, po rozvonění se jakoby rozpadne na dvě části - z toho jedna je čisté pačuli, které může být dost zrádné. Taky výdrž není nic moc. Extreme je větší silák, po nástřiku je ho až moc všude kolem, ale jakmile se to uklidní - perfektní. Je hustší a trošku víc květinová než EDP. Není v ní tak patrný čaj. Opravdu nesmírně pozitivní vůně, kterou překvapivě můžu nosit i v horku.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama