Yves Rocher - stojí za všimnutí

Chava 08.04.07 13:43

Už jsem o něm psala vedle, ale myslím, že si zaslouží rubriku.Miluji od YR šeřík,krásná byla také levandule, ale ta se k mé lítosti už nevyrábí.Mimoza je rovněž moc zajímavá.Na léto je neodolatelná vůně hrušky. Naopak vodní vůně, jako např. Ming Shu nestojí za moc, výdrží ani složením.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Ada 08.04.07 13:56

Mně nedrží ani ty jejich květinové toaletky… koupila jsem si pivoňkovou, krásně voní, ale vydrží tak deset minut : Možná si pořídím ještě gardénii, ta se mi líbí, i když je dost omamná, a mohla by déle vydržet. Mimóza je moje oblíbená vůně, ale je mi za to líto peněz, výdrž bude stejná jako u pivoňky :

Chava 08.04.07 13:58

jistou " nevýdrž" vůní osobně nepovažuji za nevýhodu.Lépe se mi vonění dávkuje a více vůně ubývá.To je dobrý argument pro to, abych koupila nějakou novou.

Ada 08.04.07 14:15

To zase jo, ale jako zákaznice se cítím poněkud podvedená, když se musím každou půlhodinu přestříkávat, abych něco cítila :) To si můžu do flakónku nalít vodu a budu na tom stejně a skoro zadarmo…

Chava 08.04.07 14:18

Tak to máme každá jinak. Občas jsem z držáků byla nesvá a když jsem to s navoněním nechtě přehnala,výdrž vůně byla přítěží.

Eva 08.04.07 15:08

Vůně od Yves Rocher nejsou všechny špatné, ale úplně plnohodnotné se mi nezdají…jsou všechny o hodně přímočařejší než „normální značkové“, ale může to být příjemná změna…mně se od Yves Rocher líbí šeřík, líbily se mi snad lilie - zkrátka již nevyráběná vůně, poté snad občas přírodní řada - hlavně hruška. Vyloženě zle se mi dělá z Cocoon /to má být vanilka - čokoláda, ale mně se zdá, že zapomněli přívlastek zkažená/, poté pivoňka se mi vůbec nelíbí, s pivoňkou, krásně a omamně vonící ze zahrádek, nemá nic společného, je to „chemická pivoňka“ / i na testovacím papírku/… a na mojí kůži ještě ke konci zhořkne:-)))

Chava 08.04.07 15:10

Pivoňka, tam mi také nesedne,je taková divná. Ale má moc krásný obal, ten se povedl.hruška není špatná, ale musí se s ní opatrně.

Eva 08.04.07 15:23

to chava: Mně se právě zdá, že Yves Rocher má sice hezké vůně, ale extrémně rychle se člověku ovoní, vím, že se všemi můsím opatrně..a když vidím ceny v Yves Rocher a značkové, vychází mi líp „značka“, většinou mi nezačnou tak rychle vadit…z Yr jsem ještě pozapomněla na tu dražší řadu Secrets…též není vůbec špatná a držáky;-) Ceny ovšem ryze značkové:-( Krásná byla Orchide /vůně z orchidejí/, bohužel jsem ji čichala jen jako zbytek u kamarádky /to už se nevyráběla/, ale takovou vůni bych brala hned…stejně je podivuhodné, že v momentě, kdy objevím něco velmi poutavého /konečně super vůni, konečně PRAVÉ stíny a odstíny/ - všechno se jako mávnutím kouzelného proutku nejpozděj do půl roku přestane výrabět…

Chava 08.04.07 15:34

Ano, YR považuji za doplňový ohledně výběru. Orchideu si mamatuji, snad začátek 90.let. Takový těžký bílý flakon, bez rozprašovače.Ne zpět, byl oranžový ?

Ada 08.04.07 16:53

Cocoon jsem jednou očuchala a je děsivě sladký, fuj, never more :)

V podstatě za jedinou slušnou vůni od YR považuji Rose Absolue, která je ovšem cenou na úrovni normálních parfémů (a to ještě ne těch nejlevnějších).

Eva: možná je to jen dojem, že se přestávají vyrábět jen tvoji oblíbenci. Spíš je to tak se vším, protože doba tlačí výrobce k tomu, aby neustále chrlili a vnucovali zákazníkům nové, neokoukané věci. Pokud možno o den dřív než konkurence.

Inka 08.04.07 18:41

Také jsem měla Orchideu - oranž. kulatý flakón, pěkná vůně. Pak jsem měla, tak 5 let zpět takovou travnatou zelenou vůní (byla ještě ve 2 barvách flakónu a vůních), ale nepamatuji si vůbec název. Stála asi 680 Kč, čili na neznačkovou vůni dost . Myslím, že v určité cenové kategorii je lépe sáhnout po značce.

Ada 08.04.07 18:54

Koukám, že bych Rochera měla možná přihodit do databáze, ideálně i s obrázky, že :)

Chava 08.04.07 19:16

docela by si to zasloužil, tak se přimlouvám. Díky.

Ada 08.04.07 19:42

Už se na tom pracuje…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama