Duo lepidlo na umělé řasy White/Clear

Značka:

Ardell

Popis kosmetiky:

Ardell Duo lepidlo na umělé řasy (White/Clear) 14 g

  • 15.10.19

Za mě rozhodně nejlepší lepidlo na řasy! Skvělá manipulace, dobrá cena.. a to nejdůležitější - umělé řasy vydrží perfektně celý den. :) Doporučuji všemi deseti.

Nahlásit
  • 30.09.19

Ikonické lepidlo na řasy jsem si objednala jako začátečník a zvládla jsem to bez problémů. Tuba dávkuje rovnoměrně a po prvním použití se „navždy“ nezalepí. Řasy drží a snadno se sundavají, i když nemáte cvik. Nemá chybu.

Nahlásit
  • 21.09.19

Tohle je naprostá pecka. Snadná aplikace a řasy s lepidlem drží opravdu celý den. Za mě rozhodně ano.

Nahlásit
  • 01.09.19

Líčím hodně nevěsty a v zimní sezoně plesy a často lepím zákaznicím trsy nebo celé řasy. Tohle lepidlo Duo je mým velkým pomocníkem.

Nahlásit
  • 14.08.19

Umělé řasy nenosím tak často - víceméně na nějaké funny makeup focení nebo na plesy. Tuto lepidlo rozhodně mohu doporučit. Velice dobře se s ním pracuje, oči po něm nepálí a je to držák.

Nahlásit
  • 16.07.19

Moje oblíbené lepidlo na řasy, jiné nepoužívám. Vyrábí se ve dvou odstínech. Jednoduše se nanáší, takže aplikace je snadná, vcelku rychlá a řasy drží celý den. Za mě rozhodně doporučuji.

Nahlásit
  • 15.07.19

Opravdu skvělé lepidlo za fajn cenu. Na řasách drží, zbytečně moc neslepuje. Snadno řasy sundám a nepřijdu při tom o půlku svých vlastních.

Nahlásit
  • 08.07.19

Jiné lepidlo už ani nekupuji. Ardell je klasika, která vydrží. Pro jistotu k němu ale doporučuji taky ardellovské řasy, jednou se mi stalo, že jsem s ním lepila nekvalitní trsy z drogérie a postupně všechny upadaly. S řasami přímo od nich se mi to nestalo nikdy, vždy držely až do odlíčení. Tubička navíc vydrží nekonečně dlouho, takže tahle investice se rozhodně vyplatí.

Nahlásit
  • 05.11.18

Umělý řasy jsem nosila asi dva nebo tři roky a tohle lepidlo nikdy nezklamalo. A když mi nedejbože došlo a zrovna jsem neměla doma nový, radši jsem chodila bez řas, než abych vyzkoušela jedno z těch jiných, který se mi bezprizorně válely v šuplíku. Aplikace je s ním rychlá, snadná, když jsem si při nandavání řas omylem ťupla kousek vedle, zprůhlednilo a nezkazilo mi to celý líčení jako černý lepidla, odstraňování z řas šlo taky raz-dva a výdrž - boží. Někdy mi v koutcích dost slzely oči nebo jsem se tam blbě pohrabala, ale tohle byl prostě držák, kterej vydržel i nemožný.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Ardell

O značce Ardell

Co dělá pohled tak božský? Velké řasy. Pokud těm vašim nepomůže ani řasenka, spolehněte se na umělé nalepovací řasy Ardell. Stačí jen nanést lepidlo na řasy, připevnit a nechat zaschnout. A když už jsme u toho božského pohledu - nezapomeňte ani na obočí. Pomáda nebo tužka Ardell ho dokonale vykreslí.