Tee Tree Oil

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Australian BodyCare

Popis kosmetiky:

Olej Tea Tree je nejsilnějším přírodním antiseptikem. Používá se na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin, štípnutí hmyzem, záněty a poranění v ústní dutině, afty a opary. Je vhodný k ošetření nehtových a kožních plísní a drobných popálenin. Olej Tea Tree je vhodné použít také k masážím a v aromaterapii. Může být používán dlouhodobě, neboť pokožku nedráždí a nepoškozuje.

Recenze: Tee Tree Oil

  • 13.05.22

Tento olejíček je skvělý na pokožku hlavy, která svědí a tvoří se lupy. Osvědčil se mi ale i na pupínky, kterých se chci poměrně rychle zbavit. Velký zázrak v malé lahvičce :-) .

Nahlásit
  • 13.01.19

Tea tree olejíček mi pomáhá na drobné pupínky, které mi občasně vyskáčí na tváři, hlavně pak po „propařené noci“. Mám ráda jeho silnou vůni a to, co s mojí pokožkou během krátké doby udělá. Dávala jsem i do aroma lampy, krásně se nám pak doma dýchalo.

Nahlásit
  • 28.11.18

Tea tree…univerzální pomocník! Díky antiseptickým účinkům se skvěle hodí do boje s akné, mimo to vám pomůže v případě, že vám z hlavy „sněží“. Stačí přidat pár kapek do vašeho oblíbeného šamponu a po pár dnech máte po trápení. My ho sem tam loupneme i do pračky jako osvěžovač pračky a oblečení.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Australian BodyCare

O značce Australian BodyCare