Baby Extra mast proti opruzeninám

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Bepanthen

Popis kosmetiky:

Mast proti opruzeninám Bepanthen Baby Extra pečuje o pokožku celé rodiny. Skvěle regeneruje citlivou dětskou pokožku, prsní bradavky po kojení a rozpraskané ruce. Mast Baby Extra se lehce roztírá, výborně vstřebává a nezpůsobuje alergické reakce. Mastná konzistence masti vytváří na pokožce ochrannou, přesto prodyšnou vrstvu.

Recenze: Baby Extra mast proti opruzeninám

  • 18.11.20

Bepanthen je jeden z nejlepších krémů na opruzeniny u miminek. Používáme jej už od miminka na syna a nemáme s ním žádný problém. Je sice trošku dražší, ale oproti ostatním krémům ne o moc! Důkežité je, že opravdu funguje!!

Nahlásit
  • 10.11.20

Osvědčená značka a nezklamal ani tenhle produkt. Popravdě moc nerozlišuji, na co to je. Využívám na promazávání i svých dospělých odřenin a popálenin, kterých mám teď v těhotenství díky svojí nemotornosti mraky.

Nahlásit
  • 08.11.20

Sice krém je dražší, ale skvěle chrání pokožku proti opruzeninám. Pokud už nějaké jsou, tak je rychle hojí a zanechá pokožku vyživenou a celkově chráněnou. Doporučuji

Nahlásit
  • 01.11.20

Skvělý krém, který by neměl chybět v žádné lékárničce. I když je zejména určen dětské pokožce, tak jej doporučuji používat i pro dospělé např. v případě podpory hojení odřenin, lehkých popálenin (od hrnce či plechu v troubě - to zná určitě každá kuchařinka).

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Bepanthen

O značce Bepanthen

Bepanthen je známý především mezi maminkami, ale poslouží i jinde. Oblíbený je pro své vysoké léčivé účinky, díky složce dexapanthenolum. Nejčastěji se používá na dětské opruzeniny, popáleniny, drobná poranění ale i strie. Napomáhá k rychlejšímu hojení a vyživování suché pokožky.