• 11.07.18

Příjemný balzám na rty. Značku Blistex mám celkově hodně ráda, ale více mi vyhovuje klasická (mentolová) varinta. Tento balzám je na mě až moc „smetanový“ - jiné přirovnání mě bohužel nenapadlo a smetanu tam nenajdete :D Funkci plní stejně, jako modrý bráška. Jeden z balzámů, který umí zázraky přes noc.

Nahlásit
  • 08.04.18

Tohle je naprostá pecka. Nejen, že balzám dokonale hydratuje a poradí si i s velmi popraskanými rty, on navíc i vydrží nějaké to jídlo či pití a není třeba stále přetírat. Nejúžasnější je na něm ale ta máslovo-karamelová vůně a příchuť, láska na první vyzkoušení.

Nahlásit
  • 06.02.18

Tripple Butter od Blistex mi letošní zimu spravil rty už celkem třikrát, nemůžu mu tedy nic zásadního vytknout. Konzistence, na které se podepisuje obsah tří druhů másla, mi opravdu sedla a karamelová vůně tak nějak pasovala k trochu nasládlé příchuti balzámu. Body si zaslouží i za SPF15.

U balzámu mě trápí jen jedna věc, a to poměrně vysoký obsah silikonů. Zvlášť když si uvědomím, že kvůli příchuti balzámu ho neustále „slízávám“.

Nahlásit

Reklama


Reklama