CK Be tuhý deodorant

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Calvin Klein

Popis kosmetiky:

Tato intimní vůně přitahuje díky vyjímečnému spojení svěžesti se smyslným bílým pižmem. CK Be se odlišuje stejně jako osoba, která tuto vůni používá. CK Be žije ve světě, v němž individualismus a svoboda výrazu mají význam. CK Be je rovněž výzvou k riskování, k objevování nových věcí a nových zážitků. CK Be se vzdaluje od hlavního směru, aby nalezla vlastní zásady. Povzbuzuje nás k svobodné myšlence a svobodnému vyjádření, k tomu, abychom užívali život a nebáli se být nepředvídatelní. Tato vůně nás osměluje k tomu, abychom zavřeli oči, otevřeli duši a začali snít.

Je v kategorii

Recenze: CK Be tuhý deodorant

  • 08.03.19

Vůně je nasládlá, nevtíravá, vhodná pro každou příležitost. Deodorant příjemně voní, ale bohužel stejně jako u toaletní vody vůně rychle vyprchává. Při náročném dni ale raději sahám spíše po deodorantu ve spreji.

Nahlásit

O značce Calvin Klein

Calvin Klein zkrátka ví, co je to být sexy. Jeho stylové oblečení už určitě ve skříni máte, ale co značková kosmetika? Toaletní voda a parfém Calvin Klein nadchne vás i vašeho partnera. Sprchový gel, tělové mléko, voda po holení nebo deodorant zase poslouží jako skvělý dárek pro vaše blízké. A že se potřebujete vyfiknout na párty nebo na rande? Dekorativní kosmetika této značky nabízí opravdu vše – laky na nehty, oční stíny či rtěnka z vás udělají opravdovou hvězdu.