Premium Hot & Cool Pore Pack Duo

Značka:

Caolion

Popis kosmetiky:

Dvojice detoxifikačních produktů Premium Hot & Cool Pore Pack Duo obsahuje parní masku, která otevře a pročistí póry, a osvěžující masku, která póry stáhne a minimalizuje. Prémiová horká maska Blackhead Steam Pore Pack eliminuje nečistoty z pórů se stejným účinkem, jako má parní maska – díky svému granulovanému pudru exfoliuje odumřelé kožní buňky. Výsledkem je pevnější pleť.

  • 05.09.18

Hledáte zázrak na černé tečky? Vykašlete se na bolestivé slupování černé masky, tohle je mnohem lepší, zvlášť pokud vás baví nípáníčko. Maska má 2 fáze - nahřívací a chladící. Nahřívací maska otevírá póry a nečistota z nich potom leze podstatě sama. Chladicí fáze póry naopak uzavírá a uklidňuje pleť. Nic složitého, možná proto to funguje tak dobře.

Nahlásit
  • 15.04.18

Vyzkoušela jsem vzoreček ze Sephory a jsem naprosto nadšená. Opravdu mi zmenšila póry. Maska má dvě části - první šedou peelingovou promasírujete obličej a necháte 5 minut zaschhnout. Nádherně hřeje. Po smytí studenou vodou jsem měla pocit, že mi snad vyměnili obličej - fakt krásně jemná pleť. Druhá várka je pravý opak, světlá a pořádně mentolová. Chvíli jsem dokonce váhala, jestli ji nesmýt, jak jemně štípala. Nakonec jsem vydržela celých 10 minut a ke konci už to bylo OK. Masku doporučuju, i druhý den byly póry menší. Nicméně na rovinu napíšu, že si ji celou nekoupim, protože jsem prostě škrt. Sedmset pade je prostě dost, takže leda napsat Ježíškovi.

Nahlásit

Reklama


Reklama