Kosmetika CeraVe

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka CeraVe byla založena v roce 2005 v USA. Základní složku tvoří tři esenciální ceramidy určené pro obnovu přirozené kožní bariéry. Jedná se o lipidy, které jsou pleti vlastní. Bez nich by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá. CeraVe přidává do své kosmetiky i řadu dalších... Více o značce >

Více o značce CeraVe

Kosmetická značka CeraVe byla založena v roce 2005 v USA. Základní složku tvoří tři esenciální ceramidy určené pro obnovu přirozené kožní bariéry. Jedná se o lipidy, které jsou pleti vlastní. Bez nich by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá. CeraVe přidává do své kosmetiky i řadu dalších účinných látek, jakými jsou například kyselina hyaluronová, glycerin, mastné kyseliny a cholesterol.

Kosmetika CeraVe je vyvinuta ve spolupráci s dermatology a všechny produkty jsou bez parfemace a určené i pro vysoce citlivou pleť. Základními pilíři jsou tři hlavní produkty – hydratační krém, hydratační čisticí emulze a hydratační mléko.

V nabídce najdete

CeraVe je nejrychleji rostoucí značkou v péči o pleť v USA. Cílem bylo vyvinout kvalitní a účinnou kosmetiku ve spolupráci s dermatology, která bude maximálně šetrná a příjemná. Produkty CeraVe mají unikátní textury, velmi dobře se vstřebávají a nezanechávají na pokožce mastný film.

Kde koupíte?

Značka nabízí široké portfolio kosmetiky, která je určena k péči o pleť a pokožku celého těla, a to za příznivé ceny. K dostání v e-shopu a partnerských lékárnách (Dr. Max, Pilulka, Benu). CeraVe kosmetiku nabízí i další e-shopy, například krasa.cz a notino.cz.