Tekutá rtěnka Colour Boost Vinylicious

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Essence

Popis kosmetiky:

 • Lesk a barevný efekt v jedné vrstvě
 • Vysoká míra pigmentace
 • Snadná aplikace
 • Široký výběr odstínů

Při použití tekutá rtěnky Colour Boost Vinylicious budou vaše rty plné a svůdné. Rtěnka dodá vašim rtům lesk a barevný nádech v jedné vrstvě. Vysoká míra pigmentace vytváří lesklý až latexový efekt. K dostání je v několika odstínech.

Balení: 8 ml

Je v kategorii

Recenze: Tekutá rtěnka Colour Boost Vinylicious

 • 09.07.20

Lepí, ale šíleně. Když jí dáte moc velkou vrstvu a pak dlouho neotevíráte pusu, tak se pak dostaví takový ten efekt hodně pomalu od sebe odlepovaných rtů jak z laciné reklamy na sexuální služby. Škoda, protože barvy jsou dokonalý!

Nahlásit
 • 03.07.20

Jakože, nejsem úplně zklamaná, ale výhra to rozhodně není. Na tekutou rtěnku nevydrží ani pití vody. Na druhou stranu se zase během dne dá vrstvit, rty úplně neslepuje… A má moc hezké odstíny, včetně cihlově červené.

Nahlásit
 • 29.06.20

U těchto rtěnek mi absolutně nevyhovuje jejich lepivá konzistence, jedná se o něco, co na rtech absolutně nesnesu bohužel :( Odstíny mají ale opravdu krásné, hlavně ten červený! :)

Nahlásit
 • 24.06.20

Tady jsem trochu šlápla vedle. Rtěnka je divně parfemovaná, lepivá a na puse nepříjemná. Přijde mi, že ani moc nedrží. Za mě už nikdy více.

Nahlásit
 • 20.06.20

Nenazvala by som tento produkt, že je to tekutý rúž ale skôr iba lesk na pery.
Farbičky sú krásne ale treba dávať pozor, nezhodujú sa s obalom.
Keďže je to vlastne lesk tak sa od toho nedá čakať nejaká výdrž. Ale farby sú krásne. Ak niekto hľadá lacnejší lesk na pery tak toto je za mňa fajn. :)

Nahlásit
 • 17.06.20

Tak tahle tekutá rtěnka je skvělá. Má dobrou pigmentaci, dobře se nanáší a vydrží docela dlouho. Ztrácí se postupně, což je super. Lepivý efekt žádný nenastal… Za mě super.

Nahlásit
 • 17.06.20

Tekutá rtěnka v tubě je zajímavá obalem, nikoliv však samotným produktem. Pigmentovaná je, to ano, ale nezaschne úplně a chová se tedy jako lesk na rty a stejně tak i lepí. Lepší je si připlatit a vybrat kvalitnější tekutou rtěnku, která zaschne a nebude se obtiskávat.

Nahlásit
 • 17.03.20

Tento lesk od Essence nebuď ejrokom vedľa v chladnom mrazivom počasí. Ja som si vzala bledunko ružový odtieň Pink interest, na ktorom ani nevidno keď sa vám stráca z pier. Na swatche som vám ešte pridala lesklý colour boost vinylicious (najbližšie pri zápästí) , ktorý nosievam zriedka. Nie je to krok vedľa, mám ho rada je to taký dobre pigmentované lesk, lepí tak primerané, nie je to nič strašné. Má rovnaký aplikátor ako matné rúže.

Nahlásit
 • 08.02.20

Mně tato tekutá, lesklá rtěnka vyhovuje. Má velice dobrou pigmentaci a na rtech vydrží velmi dlouho. Nejraději ji používám tak, že ji na rty nanesu ve štědré vrstvě a poté barvu jemně obtisknu do kapesníku. Zabarvení rtů mi tak vydrží opravdu dlouhou dobu a ještě k tomu jsou hydratované. Lepivý efekt mi obecně nevadí u žádných lesků. Za mě jeden z mála Essence výrobků na rty, který mi sedl.

Nahlásit
 • 06.02.20

Barvy dobré, ale proboha, proč tak strašně moc lepí? to to nikdo netestuje, když to vyrobí? Musí jim být přece jasné, že toto bude na puse hnusné…? Už nikdy víc!

Nahlásit
 • 12.12.19

Tak zda si chcete udělat trapas, tak doporučuji tento lesk do kabelky pro každodenní použití. Lesk má krásné syté barvy, no co z toho když si připadáte, že máte na puse lepidlo, které se při sebemenším dotyku jak vlasu, bundy, hrnku obtiskne všude možně, tak že vypadáte jako laciná holka z ulice :D Za mě tedy ne - ani zadarmo.

Nahlásit
 • 02.09.19

Já nevím. :D Slyšela jsem na to samá slova chvály a když jsem ten červený viděla v obchodě ve slevě, vzala jsem si ho, protože jsem byla dlouho zvědavá, zda je to fakt tak super.

No. Barva super určitě je, o tom žádná. I ten lesk je hezký. Jenže, jak už psal někdo pode mnou. Je to spíš hodně zabarvený lesk, který lepí. Žal bohu, taky se to hodně maže. I jediný vlas na puse se dokáže postarat o následný trapas s rozmazanou červenou pusou.

Nahlásit
 • 23.05.19

Rtěnkou bych to asi nenazvala. Je to velice pigmentovaný to ano. Ale spíš lesk. Pro mě tyhle věci asi nejsou. Mám ráda, když si rty namaluji a prostě barva zůstane tam, kde má být :D
Takže raději obyčejnou rtěnku než toto.

Nahlásit
 • 03.05.19

Skvelá pigmentácia. Veľký vyber odtieňov. Vydrží veľmi dlho aj po styku s vodou. No odtieň nie je stále zhodný s farbou na obale.

Nahlásit
 • 28.02.19

Celkem dobrá rtěnka. Skvěle se nanáší a odstín barvy zůstal na rtech poměrně dlouhou dobu, i přesto že zažila oběd a večeři

Nahlásit
 • 25.02.19

Rtěnka je celkem fajn. Líbí se mi velký výběr odstínů. Zkoušela jsem růžovou a na rty se nanášela dobře, bez flekatění. Neměla jsem pocit, že by lepila tolik jako některé jiné rtěnky. Jen od ní nečekejte nějakou velkou výdrž.

Nahlásit
 • 26.10.18

Tohle pro mě vůbec není. Je to spíš hodně pigmentovaný lesk než rtěnka. Hodně lepí a rozmazává se, nevydrží skoro nic. Má hezký obal a výběr barev.

Nahlásit
 • 07.09.18

Příjemné překvapení od Essence, nenazvala bych sice tenhle produkt „rtěnka“ , ale leskortěnka, nebo dobře pigmentovaný lesk, jinak jsem ale byla v celku spokojená.
Skvělá pigmetace, dobře se nanáší, na lesk má i slušnou výdrž.
Ze rtů se vytrácí přirozeně. Příliš nelepí, trošku mi vadí, že se malinko rozpíjí, nic hrozného a u této konzistence se to dalo čekat.

Nahlásit
 • 07.09.18

Sáhla jsem po ní omylem s tím, že je to lesk na rty… takže mě překvapila sytá barva. Lepivá mi přišla stejně jako právě lesky, nicméně je rozhodně potřeba ji obtisknout do ubrousku a zapudrovat. I tak ale nechává obtisk. Když jsem však setřela všechnu lepivost z pusy, zůstala krásná barva (měla jsem 07) a zůstala půl dne, takže rty vypadaly moc hezky prokrvené. Cena více než přátelská.

Nahlásit
 • 11.07.18

Já osobně nemám ráda lepivé tekuté rtěnky, které nezasychají. Bohužel toto je ten případ. Od tekuté rtěnky očekávám, že zaschne a bude držet, což u tohoto produktu neplatí. Obtiskává se, hodně lepí a je mi na rtech nepříjemná. Na druhou stranu jsou odstíny dobře pigmentované a cena je nízká. Záleží, co preferujete.

Nahlásit
 • 06.06.18

Více než rtěnka je to spíše lesk, ale není tak lepivý, takže kromě názvu bych asi nic moc neupravovala. :) Naštěstí jsem testovala již v drogerii, takže jsem věděla, do čeho jdu. Za mě příjemná varianta na léto, kdy toužíte po něčem lehkém na rty. Nevysušuje, nelepí, sedl mi i aplikátor.

Nahlásit
 • 03.06.18

Z rtěnky jsem hodně na rozpacích. Essence produkty na rty umí, ale tenhle trochu vázne. Rtěnka má úžasnou pigmentaci, již v jedné vrstvě hezky kryje. Je dost lesklá a na rtech vypadá úchvatně, právě díky textuře nevysušuje a nezvýrazňuje nedokonalosti. Trochu bojuji s aplikátorem, který je poměrně velký a výraznou červenou barvu s ním nejde úplně precizně nanést, musím používat k tomu ještě navíc štěteček. Největším problémem ale je, že se neskutečně rozpíjí, po chvilce máte rtěnku nejen na rtech, ale všude kolem, je to dost vidět a nevypadá to vůbec hezky.

Nahlásit
 • 31.05.18

Jsem moc mile překvapena, jak je tato tekutá rtěnka skvělá! Je to spíš takový rtěnko-lesk, ale na rtech neskutečně příjemný, barva je sytá tak akorát. Skvěle mi vyhovuje aplikátor, díky němuž lze rtěnku přesně vykreslit do kontur bez přesahu. Výdrž sice není nijak extra velká, ale na druhou stranu, co taky čekat od lesku. Mám odstín 5 Lolilolipop a to je božská jasně červená barva, ideální na léto k opálené kůži.

Nahlásit
 • 28.05.18

Já jsem na rtěnky celkem pes. Takže s každou novou rtěnkou jsem vždy zvědavá, jaká bude. Se rtěnkami od zn. Essence jsem doposud neměla zkušenost. Překvapil mě hned ze startu aplikátor. Myslela jsem v první chvíli, že je to lesk! Štěteček jsem nečekala :-) Takže první plus bod! Další kladný bod je za krásný lesk jako blesk. Po nanesení vypadají rty šťavnatě. A výdrž? No není to na celodenní nošení. Po jídle musíte přetřít. Ale to mi nijak extra nevadí. Beru to opravdu jako rtěnko-lesk, takže za mě dobrý!

Nahlásit
 • 25.05.18

Tekutá rtěnka Colour Boost Vinylicious mě velmi mile překvapila. Má krásný a jednoduchý obal. Na rty se nanáší opravdu lehce a stačí pouhý jeden nátěr a rty jsou krásně zbarvené. Tekuté rtěnky moc nemusím, ale tato mě opravdu baví.

Nahlásit
 • 20.05.18

Tekutá rtěnka Colour Boost Vinylicious mě docela mile překvapila. Od Essence rtěnek nikdy nic neočekávám, a tomu bylo i u této. Dobře se nanáší a překvapilo mě, že vydrží daleko více, než jsem čekala. Musí se s ní velmi opatrně, stačí se dotknout obličeje, rtů a rtěnka je samozřejmě mimo, takže jsem měla pocit, že se musím neustále kontrolovat v zrcátku. Nečekala jsem, že by přežila kávu či svačinu, nicméně jsem byla mile překvapená v tom, že po jídle byly rty hezky načervenalé a šťavnaté, v tento moment se mi začala rtěnka obzvlášť líbit. Tím, že má lepkavější konzistenci, vám na rtech nepřežije v původním stavu dlouho, na druhou stranu efekt po nějaké době mi zkrátka přijde lepší.

Nahlásit
 • 11.04.18

Essence mě prostě baví. Obaly mají lákavý a obsahy taky. Tohle je spíš lesk na rty než rtěnka, ale já jsem asi hnidopich, co se týče kosmetiky.
Když se mi pod ruce dostal tento lesk v barvě opravdu krvavé rudé, byla jsem nadšená. Přes den nosím spíš nude odstíny nebo maximálně růžové, ale na večer se ráda proměním ve vamp lady a vezmu si rudou. Tahle je opravdu elegantní a protože obsahuje lesk, tak je fakt sexy. Musím s ní ale zacházet hodně opatrně, protože když se omylem přetáhne, jde špatně dolů a musí se začít odznova. Líbí se mi, že nevysušuje. Obal je fakt hezký, takový ojedinělý. Musím zmínit taky jeho výdrž. Ta teda opravdu není nic moc. Člověk aby s sebou neustále nosil zrcátko a upravoval si rty. To není nic pro mě. Nemám ráda, když se mi rty po aplikaci lepí k sobě a nedejbože, když je vítr a přilepí se mi ke rtům i moje delší vlasy. To mě dokáže hodně naštvat.
Není to vyloženě špatný lesk, ale po mých zkušenostech s kosmetikou po něm už nejspíš nesáhnu a koupím si kvalitnější výrobek.

Nahlásit
 • 29.03.18

Na tekutou rtěnku Colour boost vinylicious jsem byla hodně zvědavá, jelikož na první pohled vypadá jako obyčejný lesk. Mám ráda výrazné rudě rtěnky, takže jsem sáhla po odstínu 07 bite me if you can.

Myslela jsem, že se bude nanášet stejně jako lesk - tubičku má podobnou. Čekalo mě ale překvapení v podobě divného nanášecího štětečku, který ve mně zanechal tak akorát rozpaky. Pracovalo se s ním neskutečně špatně a celkově se rtěnka dost patlala.

Když jsem ji konečně upravila, moje rty byly krásně lesklé, a hlavně sytě červené. Chvíli jsem svůj výtvor obdivovala, a pak ho šla podrobit „zkoušce“ - napití ze sklenice. Moje láska zase ochladla. Rty bylo těžké od hrknu vůbec odlepit a nejmíň polovina rtěnky na něm zůstala.

Zbytek vydržel ještě nějaký čas, ale vypadalo to nevalně. Bála jsem se, že si ji rozmažu po obličeji, a tak jsem nechtěla dávat další vrstvu. Takže ve výsledku krásná barva, úžasný lesk, ale příšerná aplikace a slabá výdrž. Za mě na běžné nošení naprosto nevhodná.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Rtěnka Superstay Matte Maybelline

 • Andrea.beautybay ohodnotil/a
 • 48 recenzí

Iconic Lips tužka a rtěnka 2v1 Dermacol

 • Steph777 ohodnotil/a
 • 33 recenzí

Rtěnka Matte Mania Dermacol

 • kathcz ohodnotil/a
 • 32 recenzí

Cream Lip Stain Tekutá rtěnka Sephora

 • ScaryKejt ohodnotil/a
 • 23 recenzí

Superstay Ink Crayon Maybelline

 • Jitule06 ohodnotil/a
 • 20 recenzí

Longlasting Lipstick Essence

 • Andrea.beautybay ohodnotil/a
 • 16 recenzí

Nejčastěji hodnocená kosmetika Essence

Gelová řasenka na obočí Make Me Brow Eyebrow...

 • Bytatiana ohodnotil/a
 • 22 recenzí

Oční stíny Melted chrome Essence

 • Bytatiana ohodnotil/a
 • 19 recenzí

Eyebrow Stylist Set sada pro úpravu obočí Essence

 • andrea_hubova ohodnotil/a
 • 18 recenzí

Longlasting Lipstick Essence

 • Andrea.beautybay ohodnotil/a
 • 16 recenzí

All About Matt! Fixing Compact Powder Essence

 • CathB ohodnotil/a
 • 15 recenzí

Clean & Go Express Nail Polish Remover...

 • Mizacikova ohodnotil/a
 • 15 recenzí

O značce Essence

Essence byla první značka kosmetiky, kterou v roce 2002 uvedla na trh německá společnost Cosnova Beauty. Zakladateli jsou Christine Oster-Daum a Javier Gonzalez. Jejich cílem bylo nabízet levnou kosmetiku, která bude následovat nejnovější trendy a zároveň bude mít hezký a kvalitní obal.

Diskuze o této kosmetice