Kosmetika Fa

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka Fa má za sebou pestrou historii. V roce 1954 se v Německu objevilo první mýdlo této značky, které bylo určeno hlavně pro ženy. U nás zaznamenala značka velký úspěch v 70. a 80. letech minulého století, kdy nebyla k dostání prakticky žádná jiná kosmetika. Mýdla a deodoranty Fa... Více o značce >

Více o značce Fa

Kosmetická značka Fa má za sebou pestrou historii. V roce 1954 se v Německu objevilo první mýdlo této značky, které bylo určeno hlavně pro ženy. U nás zaznamenala značka velký úspěch v 70. a 80. letech minulého století, kdy nebyla k dostání prakticky žádná jiná kosmetika. Mýdla a deodoranty Fa se tak staly doslova symbolem té doby. Velké oblibě se těšila také v 90. letech, kdy už přicházely na český trh postupně další značky.

Společnost Fa patří do kosmetické divize značky Henkel a své produkty nabízí ve více než 150 zemích. Stala se tak jednou z největších kosmetických firem na světě.

Všechny produkty jsou dermatologicky testovány.

Kosmetika Fa zahrnuje

V portfoliu značky najdeme řadu kosmetických produktů. Mezi nejoblíbenější patří mýdla, deodoranty a antiperspiranty, sprchové gely a šampóny. V nabídce této značky si přijde na své každý bez ohledu na věk a pohlaví.

Kde koupit Fa?

Kosmetiku Fa najdete v každé větší drogerii (Rossmann, Teta, DM) a také v e-shopech notino.cz, krasa.cz, mall.cz a dalších.